gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2010 o 13:56, JackXPPL napisał:

Mój znajomy opowiedział mi ostatnio ciekawą historię jaka się mu wydarzyła - powiedzcie
co o tym sądzicie...

Przyszedł na spotkanie do bierzmowania jak co tydzień, lecz tym razem na spotkaniu zobaczył,
że przyszła nowa dziewczyna o wyjątkowej urodzie. Podczas spotkania ich wzrok się kilka
razy spotkał, raz nawet na 10 sekund. Po spotkaniu dziewczyna specjalnie czekała aż wszyscy
pójdą i w tym momencie rzuciła się na niego całując go przez jakieś 5 minut. Po tym chciała
jeszcze iść z nim do toalety (w wiadomym celu) ale on powieział, że na to za wcześnie...
Potem ją odprowadził do domu, ona dała mu swój numer telefonu i zaprosiła na kolejne
spotkania na drugi dzień w jej mieszkaniu...

Ja mu wierzę, bo napisał to zbyt dobrze aby oszukiwał, ale... Dziewczyna którą się widzi
pierwszy raz... i sama z siebie rzuca się na Ciebie, co prawie nie doprowadziło do seksu?
To tak się da?

Na pewno jest chora. Pytanie co za cholerstwo.. Nimfomania? Tylko że z takimi przypadkami nawet u pijanych nimfomanek się nie spotkałem.. Coś jest na rzeczy :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:02, McFlash napisał:

Zapytaj KannXa :D

A na poważnie pewnie chodziło właśnie o seks ("jejciu, robiłam to tam, gdzie mamy spotkania
na bierzmowaniu").


Może właśnie o seks jej chodziło, ale po tym, że powiedział, że na to za wcześnie... to ona go przeprosiła i zaprosiła do domu na kolejny dzień.
Ale to możliwe, że dziewczyna którą widzicie raptem od godziny nagle zaczyna całować i chce seksu? Nie wiem, jak dla mnie ona jest po prostu "łatwa"... Chociaż nie powiem, że zazdroszczę jemu jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:05, JackXPPL napisał:

Ale to możliwe, że dziewczyna którą widzicie raptem od godziny nagle zaczyna całować
i chce seksu? Nie wiem, jak dla mnie ona jest po prostu "łatwa"...

Dla mnie jest chora. I to w bardzo wielkim stopniu. Dodatkowo, znając przyczyny takich chorób jak nimfomania.. uch :/

Dnia 21.04.2010 o 14:05, JackXPPL napisał:

Chociaż nie powiem, że zazdroszczę jemu jak cholera...

Ech.. a potem psycholożka mnie się pyta czemu nienawidzę ludzi.. To wy powinniście się leczyć..


EDYTA:
Gogiell chyba ma rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:08, gogiell napisał:

Twój kumpel to niezły bajkopisarz.


Wiesz - sam pomyślałem, że robi mnie w ch...oinkę... Dziwne, że też jak poprosiłem go o zdjęcie tej dziewczyny na NK to napisał, że szukał, ale ona nie ma tam profilu. Nie wiem... Dlatego pytam się was - czy taka sytuacja jest możliwa? A jeżeli przyjmiemy, że tak to czy ich "związek" ma jakąś przyszłość?

Zazdroszczę, to raczej normalne... Kiedy inni muszą się nabiegać przy dziewczynie aby ta zaczęła na nich zwracać uwagę tutaj... ona sama zaczyna... Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:11, JackXPPL napisał:

A jeżeli przyjmiemy, że tak to czy ich "związek" ma jakąś przyszłość?

Związek muodzieshy która idzie do bierzmowania.. hahahahahahaha :D

Nawet jeśli, to tylko w przypadku gdy ona będzie chodziła na terapię, a on będzie ją wspierał. Ale że mówimy o.. bierzmowanie? Ile to się ma? 17 lat? Z tego względu nie ma to żadnej przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Pomyślmy racjonalnie:
1. Spotkanie przed bierzmowaniem - wszystkie osoby jakie znam mają takie spotkania już od dłuższego czasu i jakoś wątpię, by NAGLE pojawiła się dziewczyna "niezwykłej urody" o_O.
2. Takie spotkania odbywają się zwykle przy lub obok kościoła. IMO nie mieli by gdzie i jak, więc to kolejna bajka (ew. przy bujnej wyobraźni twojego kolegi - w konfesjonale).
3. "Łatwe" dziewczyny to tylko w filmach typu "American Pie"...

Jeżeli nadal uważasz, że to prawda, to gratuluje.

BTW. Jack, ile masz lat? 13-14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby wyjaśnić - są dwie grupy które chodzą na spotkanie - wtorkowa i czwartkowa chyba. I właśnie na jego wtorkowe spotkanie przyszła ta "piękna nieznajoma" z tej drugiej grupy. A podział jest normalny, sam tak miałem u siebie - jak do bierzmowania idzie 120 osób to trzeba podzielić to na 2 grupy.

Lat mam 17... Gościa znam od dwóch dobrych lat i jeszcze nie zdarzyło się aby mnie oszukał, więc nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2010 o 14:11, JackXPPL napisał:

Dziwne, że też jak poprosiłem go
o zdjęcie tej dziewczyny na NK to napisał, że szukał, ale ona nie ma tam profilu. Nie
wiem...

Jeśli nie ma profilu na NK, to nie istnieje. Nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:18, gogiell napisał:

3. "Łatwe" dziewczyny to tylko w filmach typu "American Pie"...


Oj, panie, mało jeszcze widziałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 13:56, JackXPPL napisał:

To tak się da?

Da się. Jeżeli kojarzysz Renatę Beger i słynne "ku***ki" to już wiesz. A jak nie wiesz to się dowiedz. :-P Rzuciłbym jeszcze innym przykladem ale to nie miejsce ani czas na takie wywody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:11, JackXPPL napisał:

Zazdroszczę, to raczej normalne... Kiedy inni muszą się nabiegać przy dziewczynie aby ta zaczęła na nich zwracać uwagę tutaj... ona sama zaczyna... Nie wiem...


Osobiście nie zazdroszczę. Pytanie ile razy zrobiła tak już wcześniej i ile choróbsk z tego jej zostało. ;]

A tak poważnie to nie ma się co zastanawiać. Skoro dziewczyna sama siebie traktuje jak zabawkę to wypada tylko koledze życzyć dobrej zabawy i wepchnąć mu do kieszeni dużą paczkę prezerwatyw. No bo niby czym ryzykuje (prócz "syfa")? Szybka dziewczyna to na dłuższą metę i tak nie liczyłbym na coś więcej, bo zaraz spotka kogoś kto jej się bardziej jeszcze spodoba i koniec. Bawić się i już. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, te podwójne standardy...
Jak to w tym dowcipie: "Łatwa - określenie kobiety traktującej kwestię związków tak, jak mężczyzna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 19:34, Neisha napisał:

Ech, te podwójne standardy...


Ehh, te damskie stereotypy..
Mnie się z kolei przypomina pewien demotywator: Tato dlaczego mam je szanować skoro one same siebie nie szanują. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się