gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Ale zwróćmy uwage, że jednej lepiej w razpuszczomych innej w kucyku jeszcze innej na łyso :P
To samo się tyczy koloru jednej bląd innej czerń jeszcze innej brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 21:01, Lumbago napisał:

Ale zwróćmy uwage, że jednej lepiej w razpuszczomych innej w kucyku jeszcze innej na łyso :P
To samo się tyczy koloru jednej bląd innej czerń jeszcze innej brak :P

Zonk polega na tym że wszyściutko zależy od opini chłopaka, przecież to jemu ma się dziewczyna podobać, a ilu chłopaków tyle opini. No chyba że mówimy o sytuacji w której to dziewczyna ma sie podobać dziewczynie, ale nie sądzę byśmy mieli do czynienia z taką sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przypatkowo kobiety nazwano płcią piękną :). zgadzam się z kol. Hubi Koshi. każdy ma inny gust. ja gustuje w brunetkach z kucykiem. a co do łysych kobiet to raz widziałem taką, i nie mam ochoty widzieć nigdy więcej. dziewczyny powinny mieć long hair :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z tą łysinka to był żart, u mnie w bloku też jedna strzeliła soobie tą fantazyjną fryzurę, ale raczej urody to jej ona nie dodała. Ja preferuje wszystkie odmiany brązu a fryzura dowolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 08:11, spider88 napisał:

Jest coś takiego jak farba do włosów , oczywiście kobiety nie wszędzie ją stosują ale zawsze
może to pomóc :-)

Uważam, że farba niszczy włosy, szczególnie gdy ktoś co jakiś czas zmienia kolor. A odrosty wyglądają fatalnie... Dziewczyny nie farbujcie włosów, ogólnie nie przesadzajcie z tym upiększaniem siebie, bo szkoda waszej skóry, czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 22:48, Treant napisał:

Uważam, że farba niszczy włosy, szczególnie gdy ktoś co jakiś czas zmienia kolor. A odrosty
wyglądają fatalnie... Dziewczyny nie farbujcie włosów, ogólnie nie przesadzajcie z tym upiększaniem
siebie, bo szkoda waszej skóry, czasu i pieniędzy.


Tak samo uważam i od jakiegoś czasu przy półkach z farbami do włosów, mimo wzroku typu kot ze Shreka2, mówię stanowcze nie i niestety(dla niej ;) ), moje kochanie wraca do naturalnego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 22:47, Lumbago napisał:

Oczywiście z tą łysinka to był żart, u mnie w bloku też jedna strzeliła soobie tą fantazyjną
fryzurę, ale raczej urody to jej ona nie dodała. Ja preferuje wszystkie odmiany brązu a fryzura
dowolna.

tak serio?bo mi sie wydaje ze to nie dla zgrywy tylko nie chcesz wyjsc na fana long hair ale za to jestes znawca small hair!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 19:19, flegma napisał:

tak serio?bo mi sie wydaje ze to nie dla zgrywy tylko nie chcesz wyjsc na fana long hair ale
za to jestes znawca small hair!!


Nie fryzura jak powiedzałem dowolna zawsze przeciez można ją zmienic charakteru niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 19:46, Lumbago napisał:

Nie fryzura jak powiedzałem dowolna zawsze przeciez można ją zmienic charakteru niestety nie

święte słowa W mojej klasie jest dziewczyna która przefarbowała se włosy na brąz ale ot nie zmnieniło faktu że nadal jest wredna i głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 22:48, Treant napisał:

Uważam, że farba niszczy włosy, szczególnie gdy ktoś co jakiś czas zmienia kolor. A odrosty
wyglądają fatalnie... Dziewczyny nie farbujcie włosów, ogólnie nie przesadzajcie z tym upiększaniem
siebie, bo szkoda waszej skóry, czasu i pieniędzy.


No to nigdy nie zrozumiesz kobiet ;P

Przecież (jak powiedziała mi bardzo dawno temu moja przyjaciółka) One lubią sie zmieniać tylko dla nas.
Mają to w genach. Nie mogą wyglądac cały czas tak samo bo nam to sie znudzi.
argumentowała to badaniami przeprowadzonymi rzekomo kiedyś w Stanach Zjednoczonych.
Prosty przykład na zwierzetach dotyczył faktu, że baran nie chciał dwa razy tego samego dnia pokryć tej samej owcy a inne oczywiscie, że tak.
Podobno homo sapiens tylko ze względu na większy rozwój intelektualny dopuścił do faktu przebywania długo z jedną kobietą :)
a pozostał w nas ciągle ten sam baran który ruszy natychmiast na cos nowego :)

Dlatego dziewczyny i kobiety robią co mogą by nas zmylić i skłonic do wiekszej aktywności :)))
stąd te nowe kolorki na włosach i ciągłe szukanie nowych ciuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno : DZIEWCZYNY SUCKS!!! Same juz nie wiedzą czego chcą, najpierw jakas sie przymila a potem oddala potem wraca sama nie wie czego chce!!! Nie to nie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 00:35, Widek napisał:

powiem jedno : DZIEWCZYNY SUCKS!!! Same juz nie wiedzą czego chcą, najpierw jakas sie przymila
a potem oddala potem wraca sama nie wie czego chce!!! Nie to nie!! :)


Ta dziewczyny ssą(sucks;) To twoje zdanie jest takie jakies dziwne, moze mi sie tylko tak wydaje, ale ono ma chyba jakis podtekst ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam i nie miałem dziewczyny a homo nie jestem i mam 27 lat. Ze zrozumiałych względów bliższych informacji o sobie nie podaję. I myślę że nie z powodu nieśmiałości czy wyglądu ala Quasi Modo ale chyba z lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 12:07, wargas napisał:

Ja nie mam i nie miałem dziewczyny a homo nie jestem i mam 27 lat.


może "homo" to nie jesteś ale "Homo Sapiens" to na pewno, a czyż nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 19:46, Lumbago napisał:


> tak serio?bo mi sie wydaje ze to nie dla zgrywy tylko nie chcesz wyjsc na fana long hair
ale
> za to jestes znawca small hair!!

Nie fryzura jak powiedzałem dowolna zawsze przeciez można ją zmienic charakteru niestety nie.

no juz dobra ale sie przyznaj lubisz takie czy nie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2006 o 15:08, flegma napisał:

no juz dobra ale sie przyznaj lubisz takie czy nie??!!


<haha> rozsmieszyło mnie i powiem że lubie ale łyse w innym miejscu :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:09, Lumbago napisał:


> no juz dobra ale sie przyznaj lubisz takie czy nie??!!

<haha> rozsmieszyło mnie i powiem że lubie ale łyse w innym miejscu :X

no dobra wierze ci!!masz fuksa!!:):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem kosza :(( masakra a wszystko wydawało się być takie piękne, ja już nie rozumiem tych kobiet, i chyba nigdy nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się