gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2006 o 15:53, kamilimaciek1 napisał:

To co wracamy do tematu na temat dziewczyn ?
Jak myślicie dlaczego te dziewuchy tak pięknie chodzą na tych szpilkach ? ;)


nie prawda!!! zobacz jak sie im nogi trzesa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 20:15, Lumbago napisał:

Szkoda, że teraz spro dziewczyn to siksy, które niedorosły do poawżnego związku. Kiedy to się
zmieni.


to juz zalezy tylko od nich!!! ja tu nic nie poradze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 20:15, Lumbago napisał:

Szkoda, że teraz spro dziewczyn to siksy, które niedorosły do poawżnego związku. Kiedy to się
zmieni.


Ha, to pytanie należy skierowac tylko i wyłącznie do takiego typu dziewczyn. Prawdopodobnie spora część z nich raczej się nie zmieni. Pytanie też jest takie, czy to tylko zależy od dziewczyny, czy to też w dużej mierze od faceta. Bo może być tak, że to dziewczyna jest w pełni gotowa, a facet myśli że nie jest, bo chciałby czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to juz inny problem! mysle ze jak ktos cos zaczyna to powinien jasno sie okreslic i powiedziec o co mu chodzi. np. powiedziec ze oczekuje jakiegos powaznego zwiazku a nie zabawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Zależy też jak rozumieć poważny związek. Jeśli jedna strona jest nastawiona tylko na zabawy dla +18, to nie nazwałbym tego poważnym związkiem, lecz chęcią zabawienia się. PZ, to dla mnie związek z perspektywą na przyszłość, z jakimiś planami, zamierzeniami. Taki, który opiera się na prawdziwym uczuciu, a nie na potrzebie zaspokojenia chuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 20:27, gregorik napisał:

ja tez tak widze powazny zwiazek!!! wiec uwazam ze budowanie go od najmlodszych lat jest calkiem
dobrym pomyslem!


co rozumiesz przez słowa "od najmłodszych lat"? Od lat 5, 13 czy 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 20:37, gregorik napisał:

tak 17- 18 to chyba juz ten wiek.

no i tak powinno b yc ale i tak w dzisiajszych czasach to juz nie obowiązuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiek 15,16,17 to najgorszy wiek. W tym okresie liczy się szpan, kasa, odbija palma a relacje nie są budowane na przyjaźni jak to w związku powinno być. Jeśli jednak związek przetrwa ten okres burzowy to można nieźle rokować na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 21:30, Modest-Vermin napisał:

Wiek 15,16,17 to najgorszy wiek. W tym okresie liczy się szpan, kasa, odbija palma a relacje
nie są budowane na przyjaźni jak to w związku powinno być. Jeśli jednak związek przetrwa ten
okres burzowy to można nieźle rokować na przyszłość :)


A to kiedy się wyrasta, aby palma już nie odbijała ? Bo ja właśnie dobijam do tej 17...
Nie chodzi mi oto kiedy się jest dojrzałym itd, ale kiedy mija najgorsze? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoją - mimo pewnej odległości 140 lub 214 km - jestem prawie 10 miesięcy. Obecnie mamy plany na przyszłość i jest nieźle, aczkolwiek bywało różnie - kłótnie, podejrzenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 22:31, Vaxinar napisał:

A to kiedy się wyrasta, aby palma już nie odbijała ? Bo ja właśnie dobijam do tej 17...
Nie chodzi mi oto kiedy się jest dojrzałym itd, ale kiedy mija najgorsze? :>



I tam bzdury to wszystko. Ja nigdy nie miałem jakiś problemów nastolatko - podobnych itd.

Wg mnie (pomijając problem hormonów) dojrzałość zależy tylko i wyłącznie od tego kiedy dany człowiek zrozumie pewne rzeczy. MOże to być 17, a może nie nastąpić nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 22:59, Keroth napisał:

Wg mnie (pomijając problem hormonów) dojrzałość zależy tylko i wyłącznie od tego kiedy dany
człowiek zrozumie pewne rzeczy. MOże to być 17, a może nie nastąpić nigdy.


Otóż to. Mój "ojciec" ma chyba ze 40 lat, a jest głupi i niedojrzały jak stereotypowy 11-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole chodza fajne dupy ale wiekszosc ma bardzo mało w głowce niestety malo jest inteligentych i ładnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 23:09, Widek napisał:

U mnie w szkole chodza fajne dupy ale wiekszosc ma bardzo mało w głowce niestety malo jest
inteligentych i ładnych:)


Określe to bardzo żartobliwie;) I nie brać tego zbyt na serio.. Jak to się mówi.. "Z charakterem nie spisz" :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 23:18, Stwór napisał:

Określe to bardzo żartobliwie;) I nie brać tego zbyt na serio.. Jak to się mówi.. "Z charakterem
nie spisz" :P :)

Skoro tylko o to Ci chodzi, to coś tu jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do dziewczyn w wieku 16-17 lat to zazwyczaj trafaiają się tzw. nie obrażając nikogo "siksy" ale potrafią znaleźć się perełki, które wiedzą czego chcą i ich jedynym celem nie jest chodzenie po imprezach itp. A poza tym to faceci wolą chyba młodsze dziewczyny. Nawet starożytni Rzymianie wiedzieli, że facie wolniej dojrzewają od kobiet w sferze emocjonalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 07:11, Pingus napisał:

A co do dziewczyn w wieku 16-17 lat to zazwyczaj trafaiają się tzw. nie obrażając nikogo "siksy"
ale potrafią znaleźć się perełki, które wiedzą czego chcą i ich jedynym celem nie jest chodzenie
po imprezach itp. A poza tym to faceci wolą chyba młodsze dziewczyny. Nawet starożytni Rzymianie
wiedzieli, że facie wolniej dojrzewają od kobiet w sferze emocjonalnej :)


Nie facie tylko faceci oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się