Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Tomb Raider Underworld - temat ogólny

195 postów w tym temacie

Niestety premiera Tomb Raider - Underworld w naszym kraju została przesunięta na 5 grudnia. Nie jestem pewien, ale to mi trochę wygląda na to jakby Cenega specjalnie to wszystko przeciągała licząc na to ze rodzice sypną kasą na Mikołaja (bo ten jest chyba 5 grudnia), a pociechy wydadzą od razu pieniądze na grę. Oby tylko gra została wydana bez żadnych wtop tak jak to miało miejsce w przypadku Legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 23:37, dave03 napisał:

Niestety premiera Tomb Raider - Underworld w naszym kraju została przesunięta na 5 grudnia.
Nie jestem pewien, ale to mi trochę wygląda na to jakby Cenega specjalnie to wszystko
przeciągała licząc na to ze rodzice sypną kasą na Mikołaja (bo ten jest chyba 5 grudnia),
a pociechy wydadzą od razu pieniądze na grę. Oby tylko gra została wydana bez żadnych
wtop tak jak to miało miejsce w przypadku Legendy.

Skąd masz takie informacje? Mnie dzisiaj przysłali, więc premiera musiała się już odbyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na 5 grudnia przesunięta została polska premiera Tomb Raider: Underworld w wersji PC. Mimo to, posiadacze PlayStation 3 i Xbox''a 360 prawdopodobnie dostaną grę już w ten piątek - tak przynajmniej twierdzi sklep Cenega Poland." Źródło: laracroft.pl/ czyli oficjalna Polska strona tej gry.
Całkiem możliwe iż w ostatniej chwili się coś w tej sprawie zmieniło bowiem dziś pojawiła sie tam informacja że gra jest już dostępna w sklepach (na wszystkie platformy oprócz PS2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 11:55, dave03 napisał:

"Na 5 grudnia przesunięta została polska premiera Tomb Raider: Underworld w wersji PC.
Mimo to, posiadacze PlayStation 3 i Xbox''a 360 prawdopodobnie dostaną grę już w ten
piątek - tak przynajmniej twierdzi sklep Cenega Poland." Źródło: laracroft.pl/ czyli
oficjalna Polska strona tej gry.
Całkiem możliwe iż w ostatniej chwili się coś w tej sprawie zmieniło bowiem dziś pojawiła
sie tam informacja że gra jest już dostępna w sklepach (na wszystkie platformy oprócz
PS2).


To mogę Ci powiedzieć, że na PC-ty już wyszła i myślę że w sklepach już też się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że grę da się przejść w 10 godzin, włącznie z czasem wpatrywania w pośladki. Ciut mało... Prawdaż to? Bo miałem zamiar kupić, choć w Larę jeszcze żadną nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 00:19, berbelek napisał:

Bo miałem zamiar kupić, choć w Larę jeszcze żadną nie grałem.


Więc zacznij lepiej od tańszej Legendy. Wszak chronologia wydarzeń musi być utrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 09:20, MateoKiszlo napisał:

Więc zacznij lepiej od tańszej Legendy. Wszak chronologia wydarzeń musi być utrzymana.


Akurat daty premier poszczególnych części jeszcze o niczym tutaj nie świadczą, bo Tomb Raidera powinno przechodzić sie w następującej kolejności (zaznaczam, że uwzględniam tylko trzy ostatnie części tej gry)
1) Anniversary (jak wiadomo to remake "jedynki")
2) Legend
3) Underworld

berbelek --->

Fakt, 10 godzin to nie jest wiele, ale dziś prawie każda gra jest krótka, a zwłaszcza fpp i tpp. Te 10 godzin to w sumie dużo i mało, bo np. Legend jest znacznie krótsze. Da się tą grę skończyć w jakieś 6h. Najlepiej ściągnij sobie demo i jeśli gra Ci sie będzie podobała to ją kupisz, jeśli nie to sobie odpuścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:28, Dawid17 napisał:

To mogę Ci powiedzieć, że na PC-ty już wyszła i myślę że w sklepach już też się pojawiła.


Niekoniecznie. Jeszcze nie we wszystkich sklepach się pojawiła. Ja dziś byłem w Złotych Tarasach w Wawie i nie było w Saturnie (za to przyklejali plakaty z Larą do bramek wejściowych :D ), w Empiku nie patrzyłem. Kupiłem za to w Games World. Wczoraj nie było również w Empiku w Galerii Mokotów.
Na forum WoTR też piszą że w wielu sklepach w różnych miastach jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 23:25, Veilaine napisał:

Właśnie kupiłem TR:U. Ciekawe logo na płycie DVD.

Dość niefortunnie umieszczone logo względem kółka w środku płyty.
A ty co, masz węgierską wersję? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
W polskim wydaniu gry pomylono nadruki na płycie. W rzeczywistości jest to polska wersja gry. :) Ciekawi mnie tylko czy robotę spieprzyła Cenega, czy też tłocznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:46, Lex napisał:

/ciach/
W polskim wydaniu gry pomylono nadruki na płycie. W rzeczywistości jest to polska wersja
gry. :) Ciekawi mnie tylko czy robotę spieprzyła Cenega, czy też tłocznia?

Chyba jednak tłocznia, bo nadruk CD-Projekt to raczej nie robota Cenegi :P Ja pogrywałem w angielską wersję gry i nie miałem takich problemów :) Zresztą, co tam, to tylko nadruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:44, szypek26 napisał:

> Właśnie kupiłem TR:U. Ciekawe logo na płycie DVD.
Dość niefortunnie umieszczone logo względem kółka w środku płyty.
A ty co, masz węgierską wersję? o.O


Tłocznia. A wersja jest rodzima. Może im się całkiem pomyliło co gdzie wydają :)
W związku z logo CD Projekt - jest stosowna naklejka w środku pudełka (właśnie zauważyłem), że w procesie produkcji był błąd i że wsparcie zapewnia Cenega, nie CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gra super , choc ma swoje wady nawiaze do grafiki. W zamknietych pomieszczeniach jest bosko gorzej juz idzie w otwartych przestrzeniach gdzie gra nie prezentuje sie najlepiej. Wolne przestrzenie sa do bani za to jaskinie i podziemia sa bardzo ladne. Jestem fanem takze , sadze ze jak narazie underword prezentuje sie najlepiej z wszystkich TRow pomiomo swych wad. pozdo dla laromaniakow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do fanów serii nie należę, ale właśnie zagrałem sobie w demo Underworld.
Muszę powiedzieć: Lara w tej części jest tak seksowna, że zastanawiam się nad kupnem tej gry :)
Grafika w demie bardzo fajna, nie zepsuta bloomem czy HDRem. Działa płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 13:33, byverter napisał:

Muszę powiedzieć: Lara w tej części jest tak seksowna, że zastanawiam się nad kupnem
tej gry :)


Heh, moim zdaniem Lara znacznie lepiej wyglądała w Anniversary i Legend. W tej tej drugiej możesz sobie nawet popatrzeć na nią jak jest ubrana w wieczorowej sukni ;) Nigdzie więcej tego nie zobaczysz :P W Underworld natomiast Lara wygląda moim zdaniem bardzo brzydko. Widać to zwłaszcza na zbliżeniach, ale najważniejsze że gra trzyma poziom.

Dnia 07.12.2008 o 13:33, byverter napisał:

Grafika w demie bardzo fajna, nie zepsuta bloomem czy HDRem. Działa płynnie.


Do grafiki i optymalizacji rzeczywiście nie można się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:20, dave03 napisał:

> Muszę powiedzieć: Lara w tej części jest tak seksowna, że zastanawiam się nad kupnem

> tej gry :)

Heh, moim zdaniem Lara znacznie lepiej wyglądała w Anniversary i Legend. W tej tej drugiej
możesz sobie nawet popatrzeć na nią jak jest ubrana w wieczorowej sukni ;) Nigdzie więcej
tego nie zobaczysz :P W Underworld natomiast Lara wygląda moim zdaniem bardzo brzydko.
Widać to zwłaszcza na zbliżeniach, ale najważniejsze że gra trzyma poziom.

Ja lubię Lare jak jest mokra.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OmG, ja można było tak spieprzyć sprawę z tym nadrukiem na płycie ...
Grałem przed chwilą w demo najnowszego Tomb Raidera (ściągało się półtorej godziny) i muszę powiedzieć jedno: gra wymiata! Na moim sprzęcie produkcja ta prezentuje się świetnie - szkoda tylko, że nadal mam problemy z wyświetlaniem grafiki, bo zielone paski przelatujące przez statek, na którym przebywa Lara, bardzo mnie denerwują. -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One more thing (przepraszam za dwa posty pod rząd, jednak przy edycji dodawanie obrazków nie jest możliwe)...
Zobaczcie, ile ikonek pojawiło się wraz z instalacją tego dema. Troszkę dużo. :P

20081209153644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować