GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Też takie chcę :(
Naprawdę chyba sobie takie sprawię bo się samotny na chacie czuje. Sierściuchów mieć nie mogę bom uczulony ale takie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 00:35, Mac Cry napisał:

greg_f=> Słodkie zwierzaczki :D


Dzięki. Nawet nie wiesz jakie to pocieszne stworzenia :) W ogóle się nie boją, możesz je wypuszczać po mieszkaniu, same do Ciebie przychodzą jak chcą spać i jedzą z ręki. Dlatego nazywa się je czasami mianem pustynnych psów :) Szkoda tylko, że nie reagują na imiona :P

Dnia 29.09.2008 o 00:35, Mac Cry napisał:

/.../ W końcu ktoś docenił Martini, jedyny alkohol, który naprawdę mi smakuje :D


Proponuję 100ml białego Martini, albo zielonego + 50ml białego rumu, najlepiej Bacardi + lód + sok pomarańczowy wg uznania. Gwarantuję, że samo Martini przy tym wymięka. Tak smaczne, że nawet nie wiesz kiedy tracisz grunt pod nogami :] Smakuje trochę podobnie do Tequilla Sunrise, ale nie czuć tak bardzo alku. Polecam.

EDIT:

@Rozrobiony

Dnia 29.09.2008 o 00:35, Mac Cry napisał:

Też takie chcę :( Naprawdę chyba sobie takie sprawię bo się samotny na chacie czuje. Sierściuchów mieć nie mogę bom uczulony ale takie w sam raz.


Sam miałem kilka psów, kota i królika. Mam dość "sierściuchów". Agamy są naprawdę proste w hodowli. Nie są może tak inteligentne jak ssaki, ale dają dużo radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 00:42, greg_f napisał:

> greg_f=> Słodkie zwierzaczki :D

Dzięki. Nawet nie wiesz jakie to pocieszne stworzenia :) W ogóle się nie boją, możesz
je wypuszczać po mieszkaniu, same do Ciebie przychodzą jak chcą spać i jedzą z ręki.
Dlatego nazywa się je czasami mianem pustynnych psów :) Szkoda tylko, że nie reagują
na imiona :P

E tam, koty też nie reagują na imiona (przynajmniej mój). A gryzą, kłują, drapią lub plują ogniem? ;]

Dnia 29.09.2008 o 00:42, greg_f napisał:

> /.../ W końcu ktoś docenił Martini, jedyny alkohol, który naprawdę mi smakuje :D


Proponuję 100ml białego Martini, albo zielonego + 50ml białego rumu, najlepiej Bacardi
+ lód + sok pomarańczowy wg uznania. Gwarantuję, że samo Martini przy tym wymięka. Tak
smaczne, że nawet nie wiesz kiedy tracisz grunt pod nogami :] Smakuje trochę podobnie
do Tequilla Sunrise, ale nie czuć tak bardzo alku. Polecam.

Dzięki za radę, ale ja w sumie jestem abstymentem. Przynajmniej na dzisiejsze standardy. Tydzień temu wypiłem troszkę wina, dwa tygodnie temu szklankę piwa (strasznie pic mi się chciało, a pod ręką wody nie było, więc...) a Martini piłem ostatnio chyba z rok temu. Ciocia mi wtedy chyba 0,75l kupiła, to miałbym chyba do dziś (lapkę na tydzień piłem), ale oczywście rodzicom zasmakowało i... Tak więc raczej nie skorzystam z twego przepisu, ale i tak dzięki, może kolegą polecę :D (chociaż tamci wolą ilośc, a nie jakośc)

P.S.
I jeszcze nigdy się nie upiłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że wczorajsze wybryki przeszły niezauważone:

G4ngst4, Vesania666 -> ban za chamskie, niekulturalne komentarze a do tego jawne grożenie innym użytkownikom.

Póki co tylko oni dostają nagrodę, choć niektórym spośród użytkowników też przydałyby się jakieś nagrody w postaci degradów. I będą następnym razem, jeśli dalej będzie tu miało miejsce obrażanie innych i naśmiewanie się z nich i publikowanych zdjęć.
Ten wątek służy do umieszczania zdjęć własnych i to bez względu na to, jaki poziom sobą reprezentują (chyba, że zawierają treści niecenzuralne i niezgodne z regulaminem). Warto pamiętać o tej prostej zasadzie przy umieszczaniu kolejnych komentarzy.

Dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 07:21, sir durin napisał:

sir durin ja to ten w czarnym T-shircie :D


Fajna fotka. Ładna koleżanka :) A za samą koszulkę masz ogromnego plusa.
"Nikt na świecie nie ma takich spodni jak ja!"
Uwielbiam Farbenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko parę słów do kolegi HiSina
Dostali bana, bo być może im się należało, ale nie zapominaj, że miałeś szczęście, bo żaden moderator nie zauważył twoich "fajnych" zdjęć na GSie w czasie wakacji - niestety następnego dnia wyjeżdżałem, więc nie miałem czasu zgłosić to i owo...
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez wracaj do swojego getta nawet nie jestes moderatorem, moderatorami to sa Wodzasty i Volvox a nie jakis slepy stary burak ktory nic nie robi tylko pasie sie przed kompem
w ogole smierdzi od ciebie umyj sie
MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez wracaj do swojego getta nawet nie jestes moderatorem, moderatorami to sa Wodzasty i Volvox a nie jakis slepy stary burak ktory nic nie robi tylko pasie sie przed kompem
w ogole smierdzi od ciebie umyj sie
MESS WITH THE BEST DIE LIKE THE REST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony miło, że dostrzegasz moją obecność, niemniej szkoda, że muszę ci ją jeszcze zademonstrować w taki oto sposób - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rozluźnienie napiętej i jakże dziecinnej atmosfery zamieszczam zdjęcie mego autorstwa, łączące w sobie technologiczną awangardę ze zwierzęcą rządzą ;)

20080929155235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:55, KannX napisał:

Na rozluźnienie napiętej i jakże dziecinnej atmosfery zamieszczam zdjęcie mego autorstwa,
łączące w sobie technologiczną awangardę ze zwierzęcą rządzą ;)

Czy mi się zdaje, czy ten kociak jest podpięty do dysku twardego? ^^ To taki zapasowy zasilacz tak? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 12:29, greg_f napisał:

> sir durin ja to ten w czarnym T-shircie :D

Fajna fotka. Ładna koleżanka :)

Z nią zawsze mi fajne zdjęcia wychodzą, zresztą jest to jedyna dziewczyna która trawi moją osobę na dłuższą metę
>A za samą koszulkę masz ogromnego plusa.
No to jeszcze dwa i mam piątkę ;)

Dnia 29.09.2008 o 12:29, greg_f napisał:

"Nikt na świecie nie ma takich spodni jak ja!"

całe fioletowe, szerokie lalala :D

Dnia 29.09.2008 o 12:29, greg_f napisał:

Uwielbiam Farbenów.

Ja słucham od nie dawna ale mi się cholernie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:55, KannX napisał:

Na rozluźnienie napiętej i jakże dziecinnej atmosfery zamieszczam zdjęcie mego autorstwa,
łączące w sobie technologiczną awangardę ze zwierzęcą rządzą ;)


Aha, to jest taki nowy sposób zapisu :P Dysk miauczący :P
jak coś do niego przesyłasz, to gdy płynie prąd daje o sobie znać miauczeniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:55, KannX napisał:

Na rozluźnienie napiętej i jakże dziecinnej atmosfery zamieszczam zdjęcie mego autorstwa,
łączące w sobie technologiczną awangardę ze zwierzęcą rządzą ;)


Oj nie ładnie tak zwierząt wykorzystywać, oj nie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:55, KannX napisał:

Na rozluźnienie napiętej i jakże dziecinnej atmosfery zamieszczam zdjęcie mego autorstwa,
łączące w sobie technologiczną awangardę ze zwierzęcą rządzą ;)

Tak serio to przestraszyłem się tego kota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się