Zaloguj się, aby obserwować  
KubeL666

Witcher w plebiscycie na RPG roku na Gamespocie

36 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 23:42, loytartoreto napisał:

Ustawcie opisy na Gadu, ślijcie do kolegów, róbcie wpisy na blogach, po prostu trzeba zrobić
wszystko aby Wiedźmek wygrał ;D


;-).

Swój głos powierzyłem Wiedźminowi, mam nadzieję że zrobi z niego dobry pożytek. ;-)
Ale trochę smutno, gdy obok Super Paper Mario stoi jak wół Watch review a obok polskiej gry nie...
No i widać,że walka rozegra się TYLKO pomiędzy Mass Effect i The Witcherem. Heh, pozostałe pozycje przejęły całe 14% głosów. ;-)

PS. Czy tylko mi się wydaje, czy Wiedźmin jest jedyną grą na PC w tym plebiscycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:25, DJ Szlafrok napisał:

PS. Czy tylko mi się wydaje, czy Wiedźmin jest jedyną grą na PC w tym plebiscycie?

W tej kategorii owszem,ale w innych jest parę gier na pieca.

Ja oczywiście także na Wiedźmina zagłosowałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Wiedźmina został oddany ;) Jak widzę nasz Geralt prowadzi w plebiscycie :D Oby tak dalej. Jeszcze nie do końca przeszedłem pierwszej gry, a już nie mogę doczekać się kolejnej zrobionej przez CDPR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos już oddany. W Wiedźmina gram od tygodnia, ale wciągnął mnie nieludzko - tak, że na gram.pl wchodzę rzadko kiedy ;)

Swoją drogą jeśli BioWare wystawił reklamę ME, to dlaczego nie zrobi podobnie z Wiedźmiarzem? Wiem, że BW wiąże z nim praktycznie tylko silnik, ale jednak ich logo na pudełku widnieje ;) Ale jako, że jest to raczej nie możliwe, polecam przyczepić dany wątek na wierzch, lub dać newsa na stronie głównej :)

Mam nadzieję, że nasz kandydat wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na Wiedźmina uważam ją za najlepszy RPG jaki do tej pory powstał nie wliczając Gothic''a z wiadomych względów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 10:04, wdowiakm napisał:

Głos oddany na Wiedźmina uważam ją za najlepszy RPG jaki do tej pory powstał nie wliczając
Gothic''a z wiadomych względów ;))

BLUŹNISZ!!! GIŃ!!! Zapomniałes o Tormencie :-)
Głos na Witchera oddany.
Tylko gdzie do @#$%& jest Mask of Betrayer!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 10:11, Asthariel napisał:

BLUŹNISZ!!! GIŃ!!! Zapomniałes o Tormencie :-)
Głos na Witchera oddany.
Tylko gdzie do @#$%& jest Mask of Betrayer!?


No cóż, mogę powiedzieć, że do tej wypowiedzi podpisuję sie obiema rękami.
Głos oddałem, opis na Tlenie wstawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patriotyczny obowiazek spelniony, glos oddany :)
Mam nadzieje ze Wiedzmak, rade da ... A jak nie, to juz proponuje ostrzyc miecze i eliksiry warzyc ... Bez
walki tytulu nie oddamy ... hi hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jak dotąd mamy 9 tysięcy głosów przewagi nad Mass Effectem i niemal połowę wszystkich głosów :D Wygramy.
Swoją drogą, skoro Wiedźmin ma już niemal zagwarantowany wynik - czemu nie wspomóc Eternal Sonatę - w końcu to gra o Szopenie a ma mało (najmniej...) głosów ;)
Jeszcze jedno - o so choci z tym Shin Megami Tensei: Persona 3? Nikt na to niemalże nie głosuje, a oni mu dali nagrodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z prawdiwą satysfakcją nie zagłosowałem na Wiedźmina. Szkoda, że to nic nie zmieni, ale przynajmniej mam czytse sumienie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz zabijcie wszystkich innych twórców gier, wtedy te polskie będą się sprzedawać najlepiej!!!!!111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować