Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory Gramowiczki i Gramowicza 2007 roku

308 postów w tym temacie

Kolejny konkurs, który ma wyłonić największego (...)* i gramowiczkę.
Mam nadzieję, że żaden nadgorliwy moderator ani tym bardziej pracownik cdp nie mają zamiaru brać udziału w konkursie. Znając sposób głosowania większości forumowiczów, mieliby zwycięstwo zagwarantowane.
Nie wspomniałem jeszcze, że pomysł jest beznadziejny, a jego realizacje żałosna. Wszystkie ładne słówka o tzw. najmilszym/najaktywniejszym... można o kant balona rozbić:P
Szczerze wątpię aby wygrał ktoś faktyczni zasłużony. User taki zostanie pewnie zepchnięty/a na boczny tor przez przygłupi motłoch lansujących nic niewartych kandydatów...

(...)* jak sądzisz co powinno tam się znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...

"Jeśli mnie wybierzecie obiecuję i słowa dotrzymam! Grafiki na każdego GS''a dostaniecie za darmo w wybranej przez siebie konwencji!" - dobre... nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie konkurs trochę dziwny...Na IRCu nie siedzę w ogóle, gramsajta nie prowadzę (bo i dla kogo? dla 2 osob to bez sensu), ale staram udzielać się na forum :) może zdobędę ten tytuł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się pomysł fajny, nawet bardzo. Ale wykonanie nieco zbyt uciążliwe dla niektórych, wydaje mi się szczególnie tych nowych i mało doświadczonych gramowiczów. Powinno to być zwykłe głosowanie ;]. Hmm jak już wybory to zapraszam do zgłaszania mnie, jeżeli się Wam podobam(tj. styl bycia, posty, GS ;]) itepe, itede :P Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry i tylko gwoli ścisłości przypomnę, że byłem lanserem zjazdu. :) Mam nadzieję, że konkurs nie przeobrazi się tylko w konkurencję "kto ma więcej znajomych na liście gadu-gadu, kto na mnie zagłosuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysl ciekawy, wykonanie bezsensowne :) Kto wpadl na to, by zglaszajacy wybierali sklad sztabu wyborczego osoby zglaszanej ? Albo niech kazdy zglasza sie sam z wlasnym sztabem, albo po prostu nie wybierac sztabu (przynajmniej na tym etapie - jak ktos przejdzie dalej, to sobie wybierze sam).

lurynowicz
---> No niestety, albo to o czym mowisz, albo wersja "kogo pracownicy gram.pl bardziej lubia" ;) Inaczej sie nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 02:16, vBoguSv napisał:

Zaszkodzić to tylko sobie ;)


Niekoniecznie. :) Niektórzy moderatorzy mają już szerokie grono swoich antyfanów - poparcie takiego modka mogłoby zadziałać jak pocałunek śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 06:36, Forgotten napisał:

Mam nadzieję, że żaden nadgorliwy moderator


A co, my jacyś gorsi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 23:01, Lord Ya napisał:

A czy zwycięzca i jego sztab mogą liczyć na jakieś bonusy?


Materialista, hehe ;)

Graffis > cóż, wybory, czy raczej plebiscyty, mają to do siebie, że zawsze ktoś wygrywa, a ktoś jest tym przegranym. Ot, demokracja :)

windows00 > no wiesz, chyba dobrze, aby kandydat wiedział, że został nominowany.

KHRoN > osobno wybieramy Gramowiczkę, osobno Gramowicza. A pole jest jedno, bo jeden sztab może zgłosić tylko jednego kandydata (bez względu na płeć).


Tak ogólnie jeszcze - jakiś pierwiastków politycznych pewnie w tej akcji można by się doszukać, ale pamiętajcie, iż celem jest przede wszystkim dobra zabawa.
Co do propozycji głosowania "na kogo się chce" - raczej niewykonalne. Widzieliście kiedyś wybory, w których oddawało się głosy na wybranego przez siebie kandydata, nie na człowieka znajdującego się na wcześniej zdefiniowanej liście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 10:17, Spaykus napisał:

Materialista, hehe ;)


A czemu od razu materialista? Może miałem na myśli np. jakiś bonusowy tytuł, jakiś znaczek przy ksywie, link do gramsajta na stronie główniej albo coś takiego ;). Zresztą nie planuję ani kandydować ani pomagać w kandydowaniu, więc nawet jak będą jakieś materialne bonusy, to mnie ominą. Pytałem tak altruistycznie, dla innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować