Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory Gramowiczki i Gramowicza 2007 roku

308 postów w tym temacie

Całkiem ciekawy pomysł. Może z tego wyjść niezła zabawa, o ile ktoś nie wpadnie na pomysł, by naśladować prawdziwą politykę i wykorzystywać moderatorów jako narzędzie polityczne (a jak już, to niech nie budzą o 6 rano tak jak CBA) ;). Ok, z tymi moderatorami to żart, (jakby ktoś nie zauważył ;) na końcu), ale oby nie było żadnych większych konfliktów między sztabami. Grunt to dobra zabawa. A czy zwycięzca i jego sztab mogą liczyć na jakieś bonusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Jednym z ważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy były wybory parlamentarne. Czy coś one zmienią? Na jednoznaczną odpowiedź musimy jeszcze poczekać. Tymczasem zapraszamy do udziału w akcji mającej na celu wyłonienie Gramowiczki i Gramowicza roku.

Przeczytaj cały tekst "Wybory Gramowiczki i Gramowicza 2007 roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dość dziwny szczerze mówiąc. Oczywiście ożywi community, ale z drugiej strony nie mam zupełnego przekonania, czy te ''wybory'' będą rzeczywiście wyborami wartościowego i ważnego dla serwisu użytkownika, czy może raczej koleżeńskim plebiscytem ;) No i jeszcze kwestia szukania równiejszych wśród równych - wiele osób tutaj ma na tym punkcie lekką fobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskryminacja!!!!
A gdzie wybory na ulubiony system operacyjny? :P
Nie zgadzam się na takie pogwałcenie praw mniejszości community gram.pl !

:P

A pomysł ciekawy, nie powiem. Jednak oczywiście będziecie się kontaktować z "wybrańcami" by pytać o ich zgodę w tej zabawie, nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jestem zainteresowany udziałem. Ani jako kandydat, ani jako głosujący.
Primo: zna mnie tutaj tylko bardzo specyficzna grupa gramowiczów, mianowicie gracze Guild Wars. Praktycznie nie wyściubiam nosa poza temat ogólny o tej grze.
Secundo: może jestem przewrażliwiony, ale oczyma wyobraźni już widzę te tłumy kolesi z gier forumowych - jednocześnie ludzi nie udzielających się w poważniejszych tematach - głosujących masowo na siebie nawzajem.
Może to niezbyt elegancki tok myślenia, ale cóż... taki już jestem.

W każdym bądź razie - zobaczymy. Mam nadzieję, że jednak do czołówki przebiją się też ci bardziej wartościowi dyskutanci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam w sobie ciekawy, ale jak już tutaj było mówione - może to być plebiscyt wzajemnego popierania się. Tj. znajomi będą zgłaszali swoich znajomych, po prostu najbardziej lubianą osobę, a nie taką która najwięcej zrobiła. Dobrze będzie, jeśli kandydatury będą uważnie sprawdzane pod kątem dokonań danego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uhhh.... już widzę te wątki zakładane na forum (głosuj na xxx, szefostwo sztabu yyy, sztab wyborczy zzz).... ktoś tu sie z nami nie skonsultował ;P
Ale pomysł... hm ciekawy, zróbmy tak, żeby wygrał ktoś kto naprawdę zasługuje na wyróżnienie. Zastanówmy się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie tę samą myśl... ale topic na ircu już się zmienił, ludzie powinni czuć się ostrzeżeni ;P.
Chociaż Wam nie zazdroszczę ;P

Edit: swoją drogą, to ja nie chcę brać w tym udziału. Jak najdalej od wszelkich działać przypominających polityczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 23:15, Krejt napisał:

W każdym bądź razie - zobaczymy. Mam nadzieję, że jednak do czołówki przebiją się też ci bardziej
wartościowi dyskutanci.

Myślę, że będzie jakiś "przesiew" tak, by do wyboru dopuszczeni zostali Ci, którzy coś robią dla community. Jakieś CV albo coś w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Szczerze mówiąc jest to dla mnie taka dyskusyjna sprawa, jak np. wybory miss szkoły. Jakimi kryteriami będą się kierować głosujący? Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 23:21, Marrbacca napisał:

Edit: swoją drogą, to ja nie chcę brać w tym udziału. Jak najdalej od wszelkich działać przypominających
polityczne ;)

Bo Ty za porządny na polityka jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też coś nie pasuje. Załóżmy, że chciałbym się zgłosić. Załóżmy, że skonsultowałem to od razu z pięcioma innymi osobami, które chciałbym mieć w swoim komitecie...
I co, miałbym teraz szukać kogoś, kto mnie zgłosi? Bezsens. Czemu nie można zgłaszać siebie samego z własnym "komitetem wyborczym"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba również podziękuję. Raz, że pseudopolityczne zabawy (ba, sama polityka) wywołują u mnie sporą niechęć.
I również przeczuwam, że taki podział na "równych i równiejszych" może nie być zdrowym zabiegiem.
Jednakowoż, have fun...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 23:18, Czedwik napisał:

Dobrze będzie, jeśli kandydatury będą uważnie sprawdzane pod kątem dokonań danego użytkownika.

Przy tej okazji jednak pojawią się oskarżenia o faworyzowanie fanboyów (czyli w większości spokojnych i stonowanych w wypowiedziach użytkowników). Może się zdążyć, ze projekt odbije sie czkawką, ale póki co warto temu kibicować - zobaczymy jakie kandydatury się znajdą.

@ Budo

Dnia 01.01.2008 o 23:18, Czedwik napisał:

Uhhh.... już widzę te wątki zakładane na forum (głosuj na xxx, szefostwo sztabu yyy, sztab wyborczy zzz)....
ktoś tu sie z nami nie skonsultował ;P

Mógłbym życzyć miłej zabawy w kłódkowanie, ale... forum i tak już przeżywa oblężenie spamerów, więc nie jest dobrze, gdy się dodaje zajęć moderatorom w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że przez okres trwania tych wyborów będzie "ciekawie" na forum :P. Ja się raczej nie będę w to angażował, gdyż na forum nie jestem zbyt "popularny" i nie mam najmniejszych szans, żeby dojść do drugiego etapu, a mowa o wygranej. Może ktoś z moich dobrych znajomych będzie chciał startować to na pewno dołączę do jego sztabu i wesprę go w boju :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiedz, że dasz własne tytuły dla modów to masz mój głos bez względu na wszystko, a razem z nim ee przychylność moderacji :P

Graffis---> mam nadzieję, że obejdzie się bez negatywnych emocji i zbędnego kłódkowania, zobaczymy jak to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jest to bardzo ciekawy pomysł. Niegdyś byłem Przewodniczącym Rady Uczniowskiej, także wiem co nieco o tym, czego obywatele pragną. Nie, dróg nie zapewnię, bo drogi na forum chyba nie są przydatne. ;-)
Będzie się działo- tyle powiem! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to ja nie jestem fanem takich akcji.
Zbyt dużo na forum kółek wzajemnej adoracji.
`Zamiast wyborów ciekawych ludzi zrobi się przepychanka kto kogo bardziej lubi.`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować