Zaloguj się, aby obserwować  
KoD997

I - DOSER - czyli program powodujący zmiany nastroju, stymulujący uczucia narkotyczne itp.

229 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2008 o 12:37, Ćpunek01 napisał:

@jakoktochce

Pfff... a czy winamp może odtwarzać pliki zapisane w formacie mp3?


Czyli to znaczy, że te narkotyczne dźwięki odtwarzane w Winampie będą działać? No to spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował już ktoś Hand Of God ?
Ja zrobię to z chęcią :) Podobno to jest jakieś....Dziwne :D
A te dosy są w formacie mp3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:56, RRohen napisał:

Próbował już ktoś Hand Of God ?

Ja próbowałem i to był ostatni dos jakiego słuchałem. Kilka postów wyżej napisałem o tym.

Dnia 14.01.2008 o 16:56, RRohen napisał:

Ja zrobię to z chęcią :) Podobno to jest jakieś....Dziwne :D
A te dosy są w formacie mp3 ?

Nie to są do programu I-Doser w formacie .drg, ale jest sposó by łatwo je zamienić na mp3 >> http://i-doser.pl/teksty/10/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem kawałek Hand Of God i jakoś nie wdziałem różnicy między nim, a innymi szumami (dosami )
Na mnie to żaden nie działa...
ps w twoim pierwszym linku też jest Hand Of God ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 18:03, RRohen napisał:

Odsłuchałem kawałek Hand Of God i jakoś nie wdziałem różnicy między nim, a innymi szumami (dosami
)
Na mnie to żaden nie działa...
ps w twoim pierwszym linku też jest Hand Of God ;)

a własnie... ja tez to zaułwarzyłem... wł sobie quick hapy a potem zaraz coś innego... patrze na winampa.. wł jeszcze raz .. i prawie to samo słychac ... jakaś bujda .. a ci co pisza ze jakieś mieli haluny czy cos to chyba przedtem sobie coś wypili albo wmawiają sobie...
tak jak to było w średniowieczu ktoś powiedział przeklinam cie a ty myślałeś ze naprawde i nic ci sie nie udawało... a to było w sumie jedno wielkie gówienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, żeby usłyszeć różnicę musisz mieć dobre słuchawki, jeśli puszczasz to na jakiś noname za 5 złotych to się nie dziw. Te dźwięki są różnych częstotliwości, różne natężenia i to je odróżnia, możesz być po prostu zbyt ograniczony słuchowo, żeby tą różnicę usłyszeć ;]

i jak byś chciał wiedzieć to 1/3 tego polega na dobrym nastawieniu się na to i uwierzenie, że to działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem tego, ale wydaję mi się, że działa to w większości na zasadzie autosugestii , tzn. wierzymy, że tak będzie i tak się dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 19:25, Mr.M napisał:

Nie słuchałem tego, ale wydaję mi się, że działa to w większości na zasadzie autosugestii ,
tzn. wierzymy, że tak będzie i tak się dzieje :-)


Nie, oczywiście że Autosugestia tutaj bardzo pomaga, ale te dosy były testowane na dużej grupie osób w różnych kategoriach wieku, do tego aby działały nie można o niczym myśleć co jest bardzo trudne. Na mnie podziałał m.in. Quick Happy, w zasadzie to wypróbowałem tylko trzy dosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 19:25, Mr.M napisał:

Nie słuchałem tego, ale wydaję mi się, że działa to w większości na zasadzie autosugestii ,
tzn. wierzymy, że tak będzie i tak się dzieje :-)

Kiedyś oglądałem program, w którym ludziom podawali jakieś tabletki, że niby się lepiej poczują, minie ból głowy etc. potem okazywało się, że te leki były zwykłym placebo.. a ludzi czuli się lepiej dzięki właśnie autosugestii. Więc coś w tym jest, chociaż do dosów mam trochę inne zdanie. Myślę, że te fale dźwiękowe jednak jakoś stymulują mózg zwłaszcza, gdy jest się w stanie medytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 19:07, Onybic napisał:

wiesz, żeby usłyszeć różnicę musisz mieć dobre słuchawki, jeśli puszczasz to na jakiś noname
za 5 złotych to się nie dziw. Te dźwięki są różnych częstotliwości, różne natężenia i to je
odróżnia, możesz być po prostu zbyt ograniczony słuchowo, żeby tą różnicę usłyszeć ;]

i jak byś chciał wiedzieć to 1/3 tego polega na dobrym nastawieniu się na to i uwierzenie,
że to działa :P

ehh słucham na słuchawkach thomson i to są takie duże słuchawki... i gdy je kupwałem byly w cenie coś.. 50- 60 zł wiec.. nie tak tanio obecie słucham na nich filmów... tj kłade je na biurku i saidam na kanapie .. bo mi poszły 5.1 creativa.. wiec.. mysle ze te dosy są po prostu kiepskie..

a co do dostów sciągnełem z torrenta i pojedynczy dos np 30 min zajmuje u mnie.. ponad 150 MB ...wiec podstawa tez jest dobra jakościowo.. wiec nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może dosy na mnie nie działają, bo ściągnąłem jakis lewy stuff? Ile zajmuje przeciętny dose u was? Nie mówię o dosach w mp3, tylko tych odtwarzanych przez i-dosera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że dużo osób mnie widzie różnicy między dosami. Nie wiem czy wiecie, ale niektóre fale są dla nas nawet niesłyszalne! (polecam Pogromców mitów ze swoim wieeeelkim głośnikiem) A niektóre dźwięki nie robią nam różnicy mimo ze przesyłają zupełnie różne fale. Tutaj mamy owy przykład.

Piszę dlatego że wypróbowałem quick happy. Szczerze mówiąc chyba za bardzo oczekiwałem efektu i słabo się rozluźniłem bo mimo że efekt radochy był to potwornie krótki! Warto też wspomnieć że przy samych dźwiękach tego dosa śmiałem się pod nosem... Później jakieś 2 minuty miałem ostra "głupawkę" a potem jakoś mnie tak coś jakby zasmuciło i straciłem cały humor. Nie jestem do końca pewien czy to było wywołane rzeczywiście dosem czy umysłem który sam uwierzył w działanie tego dosa. Bo tak też mogłoby być.... Mogłem sobie tylko ubzdurać że mi to pomaga... Cóż sprawdzę jeszcze dziś wieczorem sleeping angel... Wtedy będę w stanie ocenić czy na prawdę coś mi to daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:28, Lucas016 napisał:

> Nie słuchałem tego, ale wydaję mi się, że działa to w większości na zasadzie autosugestii
,
> tzn. wierzymy, że tak będzie i tak się dzieje :-)
Kiedyś oglądałem program, w którym ludziom podawali jakieś tabletki, że niby się lepiej poczują,
minie ból głowy etc. potem okazywało się, że te leki były zwykłym placebo.. a ludzi czuli się
lepiej dzięki właśnie autosugestii. Więc coś w tym jest, chociaż do dosów mam trochę inne zdanie.
Myślę, że te fale dźwiękowe jednak jakoś stymulują mózg zwłaszcza, gdy jest się w stanie medytacji.



Trafna uwaga, ale gdy ktoś, nie jest pewien to myśle, że najlepiej by było gdyby jego kumpel albo ktoś bliski ściągnał mu jakiegoś dosa ;] Oczywiście nie zabójczego ;] :D, i po odsłuchaniu opisał by swoje uczucia ;] Ja już odczuwam co daje dany dos, bez przeczytania jego działania tzn. potrafie powiedzieć co jest grane :D

_______
@@@Chester001

Hmmm... ja też bym się zastanowił czemu nie działają ;] Przez co słuchasz i-dosera czy przez mp3 ? Jeżeli przez mp3 to wszystkie linki (prawie wszyskie działające) są podane w 1 stronie tego tematu ;] Ale nie wiem, nie ściągałem przez torrenta, więc nie jestem w stanie powiedziec Ci czy to nie jest lewy towar ;]

_____
@@@Astmatyk
Skąd ściągałeś ? :)) Przęciętny dos w granicach 120-170mb Tak jak to napisałeś ;] Myśle, że nie ma różnicy przy odtwarzaniu 2 mp3 a .drg :)) Chociaż nie wiem, cały czas jade na mp3 ;] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie koło 120 KB lol. Weird...

Ok ściągam quick happy z linka na pierwszej stronie i zobaczymy czy jest jakakolwiek różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:08, Astmatyk napisał:

U mnie koło 120 KB lol. Weird...

Ok ściągam quick happy z linka na pierwszej stronie i zobaczymy czy jest jakakolwiek różnica.


Hmmm... u mnie było tak, że quick happy odrazu nie zadziałało ;] A więc się nie rozczaruj ;] :)) Radze sobie łupnąć :D Sleeping angel przed snem... budzisz sie jakbysś dopiero wszedl w swoje ciało :D tj. Nowo nardodzony :D
Przeskanuj kompa bo być moze ten lewy stuuf, okaże się jadowity dla twojego kompa ;]. Przeskanuj dla swojego dobra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieżnie przeglądałem stronkę, ale nie mogę się w tym zbyt dobrze połapać...

Czy ktoś może dać mi link do legalnych, darmowych dosów w formacie mp3? Chciałbym co najmniej kilka z nich przesłuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:19, Lfdracon napisał:

Pobieżnie przeglądałem stronkę, ale nie mogę się w tym zbyt dobrze połapać...

Czy ktoś może dać mi link do legalnych, darmowych dosów w formacie mp3? Chciałbym co
najmniej kilka z nich przesłuchać...

Ja bym nie radził... podobno można się od tego uzależnić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:19, Lfdracon napisał:

Pobieżnie przeglądałem stronkę, ale nie mogę się w tym zbyt dobrze połapać...

Czy ktoś może dać mi link do legalnych, darmowych dosów w formacie mp3? Chciałbym co
najmniej kilka z nich przesłuchać...


Słabo przeglądałeś, bo mniej więcej co 5 post mówi "Linki do darmowych dose''ów w mp3 są na pierwszej stronie tego tematu". ;)

Manieusz
Skanowałem dzisiaj ale nic nie wykryło, Do tego przesłuchałem tego Quick Happy w mp3 i nie stwierdzam żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:20, Deejay napisał:

> Pobieżnie przeglądałem stronkę, ale nie mogę się w tym zbyt dobrze połapać...
>
> Czy ktoś może dać mi link do legalnych, darmowych dosów w formacie mp3? Chciałbym
co
> najmniej kilka z nich przesłuchać...
Ja bym nie radził... podobno można się od tego uzależnić... ;)


Echh... Nie powiem, że nie... Ale moim zdaniem tylko ludzie o słabej psychice mogą się od czegoś uzależnić, np. tak jak niewielu sie przyznaje, że są uzaleznieniy od kompa ;]
Fakt, gdy sobie nie przesłucham jakiegoś dosa a zaplanowałem jego przesłuchanie, to nie da się ukryć, że jestem troche zbulwersowany, ale nie okazuje tego na zewnątrz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować