Zaloguj się, aby obserwować  
KoD997

I - DOSER - czyli program powodujący zmiany nastroju, stymulujący uczucia narkotyczne itp.

229 postów w tym temacie

Prawdopodobnie to pytanie było zadawane, ale trudno...


Jak pobierać z tamtej strony tamte hm... dźwięki? Muszę wykupić je czy tylko się zarejestrować? Bo jak kliknę na dany DOSER to jest tylko opis a nie ma przycisku "pobierz"... A jakby ktoś mógł, to byłbym wdzięczny za wstawienie pliku: "Hand of God". Bo bardzo chętnie bym go pobrał, lecz nie wiem jak, a w spisie plików do pobrania z Rapidsheare, w formacie ".mp3", na pierwszej stronie tematu, nie ma Hand of God...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja niedługo spróbuję tego Quick Happy ;)
btw. korzystał ktoś z tego inspirującego Dose''a ? Jak tak to proszę o dokładną relację po odsłuchaniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem przed chwilą Reset... Muszę powiedziec, że to był mój pierwszy raz, więc mogą byc jakieś "niedociągnięcia". Kiedy słuchałem tego, odczuwałem przyjemną falę mrowienia przechodzącą po całym moim ciele. Miało mnie to odświeżyc, ale jednak odczuwam jeszcze niewielkie zmęcznie. Mogę powiedziec, że to może działac, ale przez moje "niedociągnięcia" mogło zadziałac niedokładnie. Przydałby mi się przed tym masaż, bo spięte mięśnie od nerwów też nie pozwalają się odprężyc. Myślę, że to wszystko... Jak ktoś ma pytania to z chęcią odpowiem jeszcze dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem sobie przed snem Lucid Dream i... nic. Ale prawdopodobnie to przez psa, który ciągle po mnie latał... Dzisiaj spróbuję znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Subject: Domaku
Time: 10.40
Dose: Quick Happy

Cholernie głupia sprawa, siadam na moim wypas fotelu, odpalam Winampa, słucham.
Po 5 minutach: dobra mówie: "Ale cienizna, nic nie czuję... i zaczynam się śmiac: "Ale to idiotyzm... O kurczę ja się śmieje - to działa!" Efekt - 5 minutowy banan na twarzy, pocwicze jeszcze oczyszczanie umysłu, bo sie ciut rozpraszałem, ale efekt jest... I to paradoksalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odsłuchałem leżąc na kanapie quick happy i nitrous... no i w sumie... nic... przeszedłęm sie po domu.. spojrzałem w lustro.. odwiedziłem rodziców.. spojrzałem za okno.. no i nic..
gdy słuchałem tych... dzwięków to czasami moze coś było tylko jak to określic... ciarki czy coś ale nic po za tym :/
ehh szkoda.. troche sie zawiodłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś o hemisync? Dawno temu o tym czytałem, podobno też daje podobne efekty, Lucid Dream czy ''''wyjście duszy z ciała'''' :) Nie mam pojęcia czy to działa, może ktoś o tym słyszał czy nawet testował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:49, Kizibono napisał:

To ktoś mi powie czy komuś się udało i czy to działa no i czy to bezpieczne ??


To czy komuś się udało to większość postów powyżej. No, a co do bezpieczeństwa to jeszcze nikt nie nażekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:15, Kizibono napisał:

Jak tak czytam niektóre opisy tych muzyczek to sie boje że coś mi sie stanie ktoś mi powie
czy to na 100% to jest bezpieczne


Na 100% bezpiecznie, jedyne co może ci dolegać po tym to ból głowy.
A ja zamierzam posłuchać "Hand of God" i zobaczymy efekty... ktoś tutaj pisał, że podobno tym co tego słuchają objawia się Bóg jeśli to prawda to fajnie... miałbym z nim trochę do pogadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:15, Kizibono napisał:

Jak tak czytam niektóre opisy tych muzyczek to sie boje że coś mi sie stanie ktoś mi powie
czy to na 100% to jest bezpieczne

pamiętaj, że nigdy nie masz 100% pewności czegoś :D ale skoro robi to firma, badają najpierw te cale dosy na ludziach to nie powinno stwarzac zagrozenia jakiegos.
a czy działa? zalezy w duzym stopniu od osoby i jej ''otwartosci'' na takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 2 pytania skąd mogę ściągnąć te dosy ?? i ile trwają efekty tych dosów i jak są oznaczone słabe dosy prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:20, Kizibono napisał:

Mam jeszcze 2 pytania skąd mogę ściągnąć te dosy ?? i ile trwają efekty tych dosów i jak są
oznaczone słabe dosy prosze o szybka odpowiedz


Listę dosów masz na 1. stronie tego tematu. To, jak długo działają, nie jest określone. Na mnie taki French Roast działał jakieś 15 minut, a słucha się tego 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:50, Astmatyk napisał:

niestety na mnie cholerstwo nie chce dzialac. nawet po takim quick happy nic, tylko mi buczy
we lbie.

Jesteś pewien, że dostosowałeś się do wszystkich skazówek? Bardzo ważna jest wspomniana już wyżej "otwartość" umysłu na dźwięki. Nie rozpraszaj się, nie myśl o niczym. Przyjmuj tylko dźwięki, niech przez te parę minut będą tylko one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować