Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 22:23, Dodus14 napisał:

Masz na myśli tą misję z uwolnieniem, nie pamiętam dobrze ale to chyba jest córka Matki?


Tak, to ta misja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, że przed nią zrobiłem poprzednie dwie i wszystkie poboczne. Trochę straciłem. Kim ona jest (mam na myśli specjalność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:32, Dodus14 napisał:

Ja biegam z Garrus''em i Kaiden''em


Starałem się tak dobrać drużynę żebym mógł każdego zdjąć ;) Byłem ja - inżynier, Ashley - żołnierz i Wrex - strzelba + odrobina biotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kim bym nie grał, to najbardziej lubię brać Garrusa i Wrexa :) Garrus dlatego, że to bardzo ciekawa i oryginalna postać (i jest w miarę uniwersalna, co stanowi dobre uzupełnienie w przypadku niektórych klas postaci), Wrex ze względu na jego porywczy charakter i poczucie humoru (mocno mi przypomina Korgana z Baldur''s Gate, co ciekawe lekko przekręcone jego imię to nazwa rasy Wrexa :)). Ashley jest w porządku, Kaidena tak jakoś nie lubię, Liara wydaje mi się zbyt lekka i łagodna (zdecydowanie wolałbym ją bardziej zbliżoną do jej matki lub ewentualnie tej Asari z Cytadeli, tej co świadczyła pewne usługi ;-)), natomiast Tali''zorah kompletnie nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 13:06, Azvar napisał:

/ciach/


Ja też chodziłem zawsze z Garrusem i Wrexem, choć kroganin w polskiej wersji jest żałosny, to jest na prawdę ciekawą postacią. Sam wolę Kaidena od Ash, sam nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polskiego dubbingu nawet nie sprawdzałem i nie zamierzam, dla mnie dobre polonizacje to przeszłość (BG2, P:T czy IWD2), a z racji tego że w tym czasie znacznie się podszkoliłem w angielskim, to kupuje tylko te gry, gdzie nie ma wymuszanego dubbingu PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 13:14, Azvar napisał:

Ja tam polskiego dubbingu nawet nie sprawdzałem i nie zamierzam, dla mnie dobre polonizacje
to przeszłość (BG2, P:T czy IWD2), a z racji tego że w tym czasie znacznie się podszkoliłem
w angielskim, to kupuje tylko te gry, gdzie nie ma wymuszanego dubbingu PL :)


Ja podobnie. ME za pierwszym razem przeszedłem po polsku, później zawsze po angielsku. Tak samo ME2 przeszedłem po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 23:34, Dodus14 napisał:

Co ty masz do polskiego dubbingu?


Nic :P Po prostu nie zaprzątam sobie nim głowy i nie wspieram robienia pełnych polonizacji (mam na myśli z dubbingiem), bo uważam to za rzecz zbędną (do nauki!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 23:34, Dodus14 napisał:

Co ty masz do polskiego dubbingu? Wrex na nim po prostu wymiata ^^


Sry,ale nie każdemu (tu akurat mówię o sobie) musi się podobać te zupełnie bezsensowne rzucanie mięsem w każdej linijce dialogu, szczególnie że w wersji oryginalnej Wrex (jak i inne postacie) praktycznie w ogóle nie przeklinał. Za taką inwencję twórczą polskich tłumaczy to ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 23:34, Dodus14 napisał:

Co ty masz do polskiego dubbingu? Wrex na nim po prostu wymiata ^^.Ale Shepard ma głos
jak niedorozwój

Dokładnie tak jak powiedział Kreeg (+1), ktoś stwierdził, że Wrex zachowuje się jak galaktyczny dresiarz, przez co wydaje się płytki i chamski, a Wrex wcale taki nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 17:07, nov_pl napisał:

> Co ty masz do polskiego dubbingu? Wrex na nim po prostu wymiata ^^.Ale Shepard ma
głos
> jak niedorozwój
Dokładnie tak jak powiedział Kreeg (+1), ktoś stwierdził, że Wrex zachowuje się jak galaktyczny
dresiarz, przez co wydaje się płytki i chamski, a Wrex wcale taki nie jest...

Nie wiem czy to już było tu napisane, ale najwyżej odświeżę info.
Wrex w wersji angielskiej nie klnie, to polacy z Wrexa zrobili dresiarza :)
Duży ! Czerwony ! Brzydki ! dodajcie mu kilka linijek przekleństw i będzie brzmiał 10 razy lepiej, a co !
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 17:55, Exelius napisał:

/ciach/

Właśnie to mnie najbardziej dziwi, że w angielskie wersji Wrex bardzo rzadko klnie, a tu taki numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 21:23, Dodus14 napisał:

A jak "stworzyć" wątek miłosny?

Zagadaj z Ashley albo Liarą - jako Male Shepard
Kaidan / Liara - Female Shepard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 21:26, Dodus14 napisał:

Liara ma coś nie teges z orientacja? ^^

Liara, nie, Asari są uznawane jako bezpłciowe.
tz. może inaczej ... poczytaj kodeks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować