Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 11:20, Tyron napisał:

Cholera i co ja będe grał przez ten czas ? Na rynku nie mainteresujących gier .Już nie
mam pojęcia co robić

idź na rower, pograj w piłkę, jedź nad jezioro...lato przecież, wakacje idą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 11:20, Tyron napisał:

Cholera i co ja będe grał przez ten czas ? Na rynku nie mainteresujących gier .Już nie
mam pojęcia co robić


Hmm ja mam o tyle dobrze, mam urlop i 2 tygodnie morza, dodatkowo pocieszam się wychodzącym niedługo alone in the dark, chociaż to trochę inny gatunek ale gierka szykuje się ciekawa. Nie mniej sam nie wiem jak wytrzymam do otrzymania mojej paczuszki z kolekcjonerską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 23:54, Wojman napisał:

I jak tu dogodzic? CDP przesuwa premiere gry, bo polska wersja nie jest jeszcze dostatecznie
dobra, glosy nie sa jeszcze zgrane z ruchami postaci - sa narzekania ze to kolejny miesiac,
ze prace lokalizacyjne mozna bylo wczesniej zaczac, ze anulujemy pre-ordery. CDP wydaje
gre w zapowiedzianym wczesniej terminie - sa narzekania, ze polska wersja ME puka w dno
od spodu, ze glosy nie zgadzaja sie z ruchem warg, ze by profesjonalistow do polonizacji
zatrudnili. I jak tu wam dogodzic?


W najprostszy mozliwy sposob wydac dobra polonizacje w zapowiedzianym terminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 19:08, The-Darkest napisał:

To kiedy w koncu jest premiera Mass Effect? :) bo jeszcze troche i cos czuje, ze zabawa
skonczy sie na e-bay:P


17 lipiec. Ale ja na twoim miejscu bym poczekał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 19:08, The-Darkest napisał:

To kiedy w koncu jest premiera Mass Effect? :) bo jeszcze troche i cos czuje, ze zabawa
skonczy sie na e-bay:P


Dopiero 17 lipca, zakładając że znowu nie przesuną. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 19:10, Kraju92 napisał:

Dopiero 17 lipca, zakładając że znowu nie przesuną. :/


Nie sądzę - nie daliby tak odległego terminu gdyby nie byli go absolutnie pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 19:23, Jaro7788 napisał:

> Dopiero 17 lipca, zakładając że znowu nie przesuną. :/

Nie sądzę - nie daliby tak odległego terminu gdyby nie byli go absolutnie pewni.


26 czerwca też byli pewni i co? Nigdy nie ma 100% pewności, więc nawet termin 17 lipca nie jest to pewny termin ale bardzo prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zostaje e-bay i paypal:) z UK przesylka okolo 18zl + 95 za gre:), kit ze spolszczeniem:P jak slyszalem te sample to chyba sobie daruje a angielski umiem wiec dam rade:D cenowo w sumie wychodzi bardzo podobnie i to jest wazne:) hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!

Nie posiadam internetu, a chciałbym pograć w Mass Effect.Nie mam szans na Internet w miejscu gdzie mieszkam. Czy coś wiadomo już w tej sprawie? Czy będzie można telefonicznie dokonywać autoryzacji? Czy jest już coś oficjalnego na ten temat?

Strasznie jestem zdesperowany by pograć w tą grę.

Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 10:38, GanD napisał:

Zgodnie z ostatnimi informacjami od wydawcy polska wersja jako jedyna na świecie nie
będzie wymagała od gracza połączenia z Internetem.
Szczegóły tutaj: http://www.gram.pl/news_6gTfJ,2_Mass_Effect_pozniej_niz_planowano.html
(konkretnie ostatni akapit newsa)


Dzięki GanD! Jak to będzie prawda to będzie ( żadko się tak wyrażam ) ZAJEBIŚCIE!
Strasznie ci dziękuje, bo jakoś przegapiłem tego posta na gram.pl
Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:18, skaybay napisał:

Jestem ciekaw kto wrzucił na serwer gramu making of mass effect PL. Przy tych szalonych
prędkościach 2kb/s ten plik będzie się ciągnąć wieki... Ściąganie czegokolwiek z serwerów
gramu co ma więcej jak 100 kb to męczarnia.
Link dla masochistów :
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1826


Mi ściąga z prękością 62kb/s więc nie wiem o czym mówisz ;)

PS. To ten sam film co będzie w EK i moze podstawowej edycji?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 11:22, Diego1992 napisał:

Mi ściąga z prękością 62kb/s więc nie wiem o czym mówisz ;)

PS. To ten sam film co będzie w EK i moze podstawowej edycji?!?!


Zobaczysz jak długo ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, bo w końcu całkiem się pogubiłem w tej "aferze zabezpieczeniowej". Z tego co rozumiem to normalna wersja (amerykańska/europejska) ma ograniczenie, że grę można zainstalować max. na 3 kompach naraz i przez to rozumiem, że w taki sam sposób to działa na jednym kompie tzn. że można zainstalować np. 3 razy, a potem płyta do wyrzucenia, albo kontaktować się z EA czy CDP, aby móc dalej grać. I teraz to właściwe pytanie: czy jeśli polska wersja nie będzie musiała łączyć się z internetem to będzie można instalować i odinstalowywać ile się zechce? Pytam, aby się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować