Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 23:18, tomoliop napisał:

Czy mając grę na Steamie mogę w jakiś sposób pograć na tej wersji w DLC? Bo na Steamie
nic o nich nie ma...


Wersja Steamowa jest już z DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 07:47, Phobos_s napisał:

> Czy mając grę na Steamie mogę w jakiś sposób pograć na tej wersji w DLC? Bo na Steamie

> nic o nich nie ma...

Wersja Steamowa jest już z DLC.


Z oboma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w DLC do ME w przeciwieństwie do ME2 gdzie zagrałem w każde DLC ale wracając... Czy one nawiązują do fabuły, albo nie, inaczej. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:58, Infes napisał:

Nie grałem w DLC do ME w przeciwieństwie do ME2 gdzie zagrałem w każde DLC ale wracając... Czy one nawiązują do fabuły, albo nie, inaczej. Warto?

Bring Down the Sky jest za darmo więc jeśli będziesz kiedyś grał jeszcze raz w ME po prostu go sobie doinstaluj, ma on swoją własną fabułę nie jest to jednak nic specjalnego i DLC z ME2 są zdecydowanie ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest podzielona na rozdziały?
Chodzi mi o to czy jeśli nie wezmę zadania pobocznego, zanim nie pójdę do ambasadora Udiny po mianowaniu mnie na widmo, czy one nadal będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME nie jest podzielony na rozdziały i zadania poboczne możesz wykonywać w dowolnym momencie, dopiero po wykonaniu 4 misji na

Spoiler

Therum, Noverii, Feros i Virmire

Twoja swoboda zostanie nieco ograniczona zaś udanie się na
Spoiler

Ilos

zablokuje Cię już całkowicie w głównym queście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 00:03, tosz napisał:

kupiłem mass effect 1 w serii extraklasyka, niestety po zainstalowaniu gry nie mogę jej
uruchomic

Masz Windows 7? Spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Windows XP (prawym na skrót>>właściwości>>zgodność>> zaznacz "uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz XP Service Pack 3) Mi to pomogło, ale może problem leży w czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 00:03, tosz napisał:

kupiłem mass effect 1 w serii extraklasyka, niestety po zainstalowaniu gry nie mogę jej
uruchomic

Zaktualizowałeś od razu do 1.01A a potem do 1.02? Bo ten drugi przy okazji legalnie wycina DRM, czyli sprawdzanie płyty w napędzie. A sprawdzanie takie mieć negatywny wpływ na nowszym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 04:54, Olamagato napisał:

Zaktualizowałeś od razu do 1.01A a potem do 1.02? Bo ten drugi przy okazji legalnie wycina
DRM, czyli sprawdzanie płyty w napędzie. A sprawdzanie takie mieć negatywny wpływ na
nowszym systemie.


Mass Effect w extra klasyce jest już spatchowany do wersji 1.02, więc po instalacji nie trzeba wgrywać poprawek, wiem bo posiadam Mass Effect z ekstra klasyki.
Gra mi działa na Windows 7 Ultimate x64 bez żadnych ustawień typu "uruchom jako administrator" czy "uruchom w trybie zgodności z Windows XP service pack 3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 04:54, Olamagato napisał:

> kupiłem mass effect 1 w serii extraklasyka, niestety po zainstalowaniu gry nie mogę
jej
> uruchomic
Zaktualizowałeś od razu do 1.01A a potem do 1.02? Bo ten drugi przy okazji legalnie wycina
DRM, czyli sprawdzanie płyty w napędzie. A sprawdzanie takie mieć negatywny wpływ na
nowszym systemie.

mam windows 7, niestety nic nie pomaga, w pomocy cdprojekt też nie potrafią mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:51, tosz napisał:

mam windows 7, niestety nic nie pomaga, w pomocy cdprojekt też nie potrafią mi pomóc


Przeinstaluj grę i zainstaluj directx 9, może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 12:54, laki13 napisał:

Mam pytanie: warto kupić DLC "Pinnacle Station"? Wprowadza jakąś dobrą fabułę czy coś?


Żadnej fabuły. To jest tylko 16 typowo shooterowych misji. Na czas, na ilość zabitych wrogów itp.
Dodatkowo jest trochę bugów.

Tylko dla totalnych fanów ME :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 12:06, Isildur napisał:

> mam windows 7, niestety nic nie pomaga, w pomocy cdprojekt też nie potrafią mi pomóc


Przeinstaluj grę i zainstaluj directx 9, może to pomoże.

nie pompgło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem po raz kolejny grać w ME, ale tym razem inaczej- wykonując wszystkie (większość) zadań pobocznych. I tu mam pytanie- czy ważny jest dla fabuły czas wykonywania głównych misji? Nie chciałbym sobie jakoś zepsuć gry, bo to raczej robię idealnie- pod ME3. Mogę zwlekać w nieskończoność np. z misją na Virmir i to wpływu na dalszą rozgrywkę nie będzie miało? Jak z innymi misjami? Co muszę robić natychmiast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować