Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Kur0 - z jakiej przeglądarki korzystasz? Ale tak szczerze mówiąc to nie zakapowałem o co ci chodzi (może dlatego, że się nie wyspałem). Bo normalnie to się powinno włączać tak: wchodzisz na to play.battlefield-heroes.com, wciskasz ok w tym wyskakującym okienku z loginem i hasłem do bety, czekasz aż to okienko co wyskakuje i coś sprawdza (dokładnie wersję gry) zniknie i przekieruje cię na strone logowania, wpisujesz tam swój email i hasło które masz przypisane do konta EA, wciskasz "login" i wciskasz ten wielki przycisk "Play now", znowu pojawia się tamto okienko, ładuje się, ładuje się i włącza się gra. Nie wiem czy pomogłem, ale nic innego mi nie przychodzi do głowy, prócz tego, że do logowania wpisywałeś passy z konta do bety.

Dared00 - nie martw się mnie też się długo instalowało.

Niflheim - ja takie coś miałem raz, ale to wtedy kiedy dali aktualizację do bety i wszystkich tak powywalało. I już mi się to nie pokazało nigdy.

Slappy - hehe, zabawne, cóż za ironia. No, ale mi to tam akurat nie przeszkadza, byle by dali jeszcze ze dwie czy trzy mapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:38, Lex napisał:

Natomiast ja założyłem konto i wypełniłem ankietę 2 tygodnie temu, a kluczyk otrzymałem
dzisiaj z samego rana. :]

No to śmiesznie. Może mi gmail zatrzymał maila albo co? Hieh.

>Wadą jest zdecydowanie za mała liczba map i zbyt mała liczba

Dnia 03.04.2009 o 21:38, Lex napisał:

graczy w niektórych grach (duża mapa z pojazdami, a gra z 6 osób, przynajmniej ja kilka
razy tak trafiłem).

To całkiem normalne, zważywszy, że to beta, a powód tego, że jest mało graczy... gra znajduje Ci serwer z ludźmi z podobnym levelem i skillem co masz Ty. A mało jest ludzi z lvl 1 xD Dlatego trafiasz na takie serwy. Podlevelujesz i będziesz miał pełno ludzi zawsze na serwerze.

>In minus zaliczam jeszcze zbyt wolne tempo poruszania się "z buta".
Sam myślałem, że będzie mi to przeszkadzać, ale jednak nie, bo jeśli gdzieś się chce iść to wsiada się dżipa/samolot i jedzie/leci. No i są skille od szybszego biegania :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:00, Outlander-pro napisał:

No to śmiesznie. Może mi gmail zatrzymał maila albo co? Hieh.

To całkiem możliwe. Ja na przykład znalazłem swojego key''a w spamie także sprawdź dobrze, bo może już jesteś posiadaczem klucza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:35, deif33 napisał:

To całkiem możliwe. Ja na przykład znalazłem swojego key''a w spamie także sprawdź dobrze,
bo może już jesteś posiadaczem klucza. :)


Niestety, sprawdzam regularnie spam, i tylko jakieś wiadomości typu "Get 500$ in less than 1 hour!!1111" xP

Trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, udało mi się wreszcie uruchomić grę. Wystarczyło jeno zalogować się na stonce i wcisnąć "Play Now"... Tak czy inaczej dzięki za pomoc. Zapraszam do wspólnej gry - mój nick to Motorheador.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez już trochę pograłem i postanowiłem podzielić się przeżyciami;

PLUSY:
-wbijanie lvl,
-zamiana hero point na nowe umiejętności,
-kupowanie broni,
-humor,
-gra dobra dla każdego,

Minusy:
-itemy tylko od 7dni do 1 miesiąca,
-bardzo łatwa,
-laguje,
-żeby uruchomić grę trzeba zawsze na stronke wchodzić,
-jak raz cię wywali z serva to gra sie wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2009 o 12:57, fearlord napisał:

-jak raz cię wywali z serva to gra sie wyłącza.


Ja nie wiem, co wy macie, że wam po dc do pulpitu wywala, mi normalnie wywala tylko do menu. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Szęśliwym Pechowcem, Szczęśliwym bo mam BETA KEYa, a Pechowym nie mogę już zalogować na oficalnej stronie poza stroną EA. to będę jednym co sobie nie pogra :P.


PS może EA nie lubi Yahoo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:02, Pablo1989 napisał:

A ja jestem Szęśliwym Pechowcem, Szczęśliwym bo mam BETA KEYa, a Pechowym nie mogę już
zalogować na oficalnej stronie poza stroną EA. to będę jednym co sobie nie pogra :P.


PS może EA nie lubi Yahoo :P.



z chęcią przyjmę twój beta key jeżeli ty korzystać z niego nie możesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:02, Pablo1989 napisał:

A ja jestem Szęśliwym Pechowcem, Szczęśliwym bo mam BETA KEYa, a Pechowym nie mogę już
zalogować na oficalnej stronie poza stroną EA. to będę jednym co sobie nie pogra :P.



Jestem tylko ciekaw czy powiązałeś Beta key z kontem na EA i BF Heroes... zrobiłeś wszystko?
http://beta.battlefield-heroes.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:56, Kur0 napisał:

1. Wiadomo moze juz cos komus co do daty premiery ?


Tak, jak zrobią to wyjdzie. ;P Tzn. jak będzie im się chciało to udostępnią.

Dnia 04.04.2009 o 22:56, Kur0 napisał:


2. Jest jakis maksymalny lvl ?


Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:57, fearlord napisał:

Minusy:
-itemy tylko od 7dni do 1 miesiąca,


Coś jak w War Rock? To nawet nie jest głupie... ^^

A co z reklamami? Dużo ich dowalili? No, chyba że w becie jeszcze nie ma.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 11:19, Blackbeard napisał:

A co z reklamami? Dużo ich dowalili? No, chyba że w becie jeszcze nie ma.... :)


Reklam duzo nie ma, ja szczerze mówiąc zauważyłem tylko jedną reklame "precelków" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po paru tygodniach wróciłem do gry i zostałem bardzo niemile zaskoczony. Pomijam fakt usuniętych postaci, które były już na wysokim poziomie z przyzwoicie rozwiniętymi skillami (beta to beta), ale wprowadzenie battlefunds''ów za realną kasę jest "be". Płacić 5 Euro za 700 BF? Przecież za to się niewiele kupi. A tak było miło i przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 14:01, Earthshaker napisał:

Po paru tygodniach wróciłem do gry i zostałem bardzo niemile zaskoczony. Pomijam fakt
usuniętych postaci, które były już na wysokim poziomie z przyzwoicie rozwiniętymi skillami
(beta to beta), ale wprowadzenie battlefunds''ów za realną kasę jest "be". Płacić 5 Euro
za 700 BF? Przecież za to się niewiele kupi. A tak było miło i przyjemnie...


Zrobili tak jak miało być od zawsze, czyli gra miała zarabiać na mikrotransakcjach i tak jest, moim zdaniem twórcy wybrnęli jak trzeba, znaczy za realne pieniądze gracz nie staje się wcale lepszy, nie ma czegoś takiego, że ci co płacą są w jakiś sposób uprzywilejowani. Możesz za to mieć inne stroje czy szybciej nabijać expa, ale nie staniesz się niepokonany.
A reset postaci nastąpiłby w po zakończeniu bety, a tak to postacie zostały jusz zresetowane, a następnie tymi samymi będzie można pograć już po zakończeniu testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować