Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Przysłali mi dzisiaj klucz do Bety, w którą zdążyłem już zagrać. Gra jest całkiem fajna, chociaż muszę przyznać, że parę rzeczy było jakby rodem wzięte z Team Fortress 2, ale mówię tu raczej o drobnostkach, takich jak "Booo"owanie kiedy przegra się mecz, i takiej samej wielkości co w TF2 ramka z napisem "DEFEAT". Na pewno sporą innowacją są pojazdy - czołgi, samochody, samoloty i - no cóż, nie pojazd, ale da się wsiąść - działka przeciwlotnicze. W każdym razie, jutro spróbuję zrobić (tzn. nie obiecuję:P) mały opis gry, i zrzucę parę screenów na moim gramsajcie jeśli jest ktoś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 21:40, DiegoPOL napisał:

Przysłali mi dzisiaj klucz do Bety, w którą zdążyłem już zagrać. Gra jest całkiem fajna,
chociaż muszę przyznać, że parę rzeczy było jakby rodem wzięte z Team Fortress 2


Taki szczegół - wszelka koncepcja kreskówatości oraz gameplayu BF:Heroes powstała przed TF2. Tylko, że beta BF''a ciągnie się niemiłosiernie i TF2 zdążyło wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 21:40, DiegoPOL napisał:

Przysłali mi dzisiaj klucz do Bety, w którą zdążyłem już zagrać. Gra jest całkiem fajna,
chociaż muszę przyznać, że parę rzeczy było jakby rodem wzięte z Team Fortress 2, ale
mówię tu raczej o drobnostkach, takich jak "Booo"owanie kiedy przegra się mecz, i takiej
samej wielkości co w TF2 ramka z napisem "DEFEAT". Na pewno sporą innowacją są pojazdy
- czołgi, samochody, samoloty i - no cóż, nie pojazd, ale da się wsiąść - działka przeciwlotnicze.
W każdym razie, jutro spróbuję zrobić (tzn. nie obiecuję:P) mały opis gry, i zrzucę parę
screenów na moim gramsajcie jeśli jest ktoś zainteresowany.

Ja dostałem 2 klucze do bety :D. Czekałem, żeby pograć, ale się rozczarował, kiedy wczoraj w końcu mogłem to zrobić. Gra jest niemiłosiernie nudna i znudziła mi się po 10 minutach. Klasy są tylko trzy i to niezbyt zróżniocowane, ale na polu walki abolutnie nic ciekawego i dynamicznego się nei dzieje! Można dać grze szansę, ale do TF2 się nie umywa. Tam wszystko dynamicznie się zmienia, pojedynki są szybkie i trzeba zmieniać taktykę jak np. postawią działko. Tutaj się ziewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2009 o 09:47, edsonpele napisał:

Ja dostałem 2 klucze do bety :D.


Hmm, a ten drugi klucz to masz zbędny? Bo jeśli tak to mógłbyś podesłać? Byłbym bardzo wdzięczny :)
outlander.pro[zakręconamałpka]gmail.com :)

To "zakręconamałpka" to by utrudnić życie spambotom, oczywiście tam trzeba wstawić "@".
Mówię asekuracynie, bo znam dwie osoby co się nie skapneły xD
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:29, Robak 007 napisał:

> > Czy nadal można zgłaszać się do bety? Czy może już się spóźniłem? :/
> Cały czas się zgłaszaj - bodajże w każdy piątek biorą nowe osoby.
Jak miło ^^ Zaraz wyśłę swoje zgłoszenie, może już nie długo zobaczymy się w grze ;)

Ze mną raczej nie - nie gram już ;)
Gra strasznie szybko się nudzi. Jak miałbym wejść to polatać samolotem, bo walki na ziemi są strasznie nudne(odpalasz skilla i biegasz naokoło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 23:14, Outlander-pro napisał:

Taki szczegół - wszelka koncepcja kreskówatości oraz gameplayu BF:Heroes powstała przed
TF2. Tylko, że beta BF''a ciągnie się niemiłosiernie i TF2 zdążyło wyjść :P

Skąd źródło?
TF2 pierwszy raz pokazano na E3 w 2001 r, był to jeszcze słaby teaser, jednak grafika była już kreskówkowa.
Jeśli chodzi o wywiad GOLu z Benem Cousinsem - nie wierzę mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2009 o 11:35, line's napisał:

Skąd źródło?


Przyznam się, że nie pamiętam dokładnie, ale gdzieś chociażby przy filmikach na YT, zawsze jak ktoś skomentuje, że to wygląda jak TF2, to mu wyjeżdżają, że BF:H zaczeło powstawać wcześniej. Whatever, nie jest to tak naprawdę ważne.

A co do gry - pograłem troszkę i nie zgadzam się z Tobą :)
Gierka jest rewelacyjna :D Nie jest to jakiś CoD4, bynajmniej nie wpada się do pomieszczenia, krótka seria, frag i do przodu :P A to się skacze, a to użyje skilla, a to przejedzie gostka rozpędzonym dżipem, włączy stealtha, zjedzie nożem :P Gierka daje niesamowicie dużo frajdy. Ew trochę brak mi sprintu, ale są od tego skille do wykupienia, a to ułatwia trochę życie snajperom :P Poza tym nie aż tak łatwo ubić kogoś i daje to niesamowitą satysfakcję jeśli wygra się np 1vs2 albo co lepsze 1 vs 3 xD
Coś czuję, że będe maniaczył w tą grę :D Nabijanie leveli, zdobywanie coraz to fajniejszych wdzianek, sprzętu i skilli ... to jest to :D No i to zachodzenie ludzi z nożem na niewidzialności, boskie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się jakiś miły forumowicz z dwoma kluczami do bety? Chętne przygarnę taki kluczyk, niech się nie marnuje leżąc w zapomnianym kącie dysku. :P Kontakt ze mną: lex012[znany_znaczek_nad_dwójką_czyli_małpa]wp.pl lub gadulec - 1 3 7 3 3 6 9 (trzeba skasować spacje między liczbami). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 12:28, Lex napisał:

Czy znajdzie się jakiś miły forumowicz z dwoma kluczami do bety? Chętne przygarnę taki
kluczyk, niech się nie marnuje leżąc w zapomnianym kącie dysku. :P Kontakt ze mną: lex012[znany_znaczek_nad_dwójką_czyli_małpa]wp.pl
lub gadulec - 1 3 7 3 3 6 9 (trzeba skasować spacje między liczbami). Pozdrawiam.



Jakby co byłem pierwszy z taką prośbą to panie kolejka obowiązuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograj tydzień to się przekonasz ;]
Na początku miałem jak najbardziej pozytywne wrażenie, jednak im dłużej grałem, tym bardziej mi sie nudziło. Zobaczysz, niedługo będziesz tylko w pojazdach walczył, bo walka na ziemi cię znudzi.
Co do tych komentów pod filmikach z TF2 - właśnie o tym mówię, że Ben Cousins w wywiadzie z GoLem stwierdził, że gra powstawała wcześniej niż TF2(pff, pewnie koncept arty dopiero). Przypominam, że pierwszy raz TF2 pokazano w 2001 roku na E3, gdzie grafika była już bajkowa, lecz nie pokazywano wszystkich klas.
Miłej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 14:43, line's napisał:

Pograj tydzień to się przekonasz ;]
Na początku miałem jak najbardziej pozytywne wrażenie, jednak im dłużej grałem, tym bardziej
mi sie nudziło. Zobaczysz, niedługo będziesz tylko w pojazdach walczył, bo walka na ziemi
cię znudzi.


Jak na razie mi się nie nudzi i nie widzę czemu miałoby mi się znudzić. Poza tym między budynkami czołgiem nie tak łatwo zabić :P
Ogólnie giera jest rewelacyjna - przetestowałem sobię wszystkie klasy mniej więcej i każda jest bardzo zróżnicowana i naprawdę czuć, że każda ma swoje mocne strony i każdą fajnie się gra. Commando - stealth jest świetny, genialnie zachodzi się ludzi od tyłu z nożem (ja to robię w każdej możliwej grze - nożownik ze mnie xD) i snajperka też sprawuje się całkiem ładnie. Trzeba przywalić parę razy, a nie jeden strzał i trup, co jest raczej dobrym pomysłem :)
Soldier - ta klasa też daje mnóstwo frajdy, a zwłaszcza przetestowany przeze mnie skill "Grenade Spam". Nie ma to jak rzucić 6 granatów na raz w grupkę przeciwników :D I poprawić serią z SMG.
Gunner - włącza się tarczę i jazda :D Sieka! :)

A przecież przetestowałem 1-2 skille z każdej klasy, a jest ich więcej, więcej lvl do nabicia, broni do kupienia itp
Myślę, że gierka mi się szybko nie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nic dodać, nic ująć - dokładnie takie same uczucia mną targały. Jak na razie, z większych plusów tylko jeden znalazłem u Battlefield: Heroes. Gra jest darmowa. No ale podobna sytuacja jest w walce konsol, między PS3 i X360 - Niektórzy mówią, że wolą internet na X360, który jest płatny, ale bardzo dobry, niż na PS3, który jest bezpłatny, ale strasznie niestabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją opinię.
Mnie się wydaje, że kosa jest za słaba. Stealth bardzo długo się ładuje, a nóż w plecy nie zabija za 1 razem.
Gunner jest za bardzo podobny do "thompsoniaka". Ot, ma tylko ciężką broń. Ale za to strasznie mi się podoba pomysł z ozdabianiem żołnierza. Szkoda tylko, że budowa twarzy jest mało zróżnicowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam pytanie: Jak dzisiaj grałem sobie to spotkałem duużo polaków i sobie pogadaliśmy i w końcu doszło do rozmowy na temat wersji finalnej. W jednym momencie ten z kim rozmawiałem powiedział: "szkoda, że te postacie z bety będą zresetowane". I to moje pytanie to jest takie, czy te postacie na prawdę będą zresetowane? Czy tego konta z bety nie będzie można używać w normalnej wersji?

PS Jaki jest maks lvl w becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy tego konta z bety nie będzie można

Dnia 22.03.2009 o 15:38, trutututu napisał:

używać w normalnej wersji?


Nic mi o tym nie wiadomo, ale prawdopodobnie postacie z bety zostaną skasowane, raczej będzie czystka.

Dnia 22.03.2009 o 15:38, trutututu napisał:

PS Jaki jest maks lvl w becie?

Chyba nie ma ... ponoć lvl jest nieograniczony. W każdym razie ja nabiłem max lvl 10 na Commandosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info od DICE:

"We are still in early Closed Beta and there are more than double the number of people playing Heroes ATM than Portal or GTA IV on Steam."

Czyli finalnej wersji szybko nie należy się spodziewać ... ale za to cieszy wielka popularność gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 20:46, Outlander-pro napisał:

Info od DICE:

"We are still in early Closed Beta and there are more than double the number of people
playing Heroes ATM than Portal or GTA IV on Steam."


Czyli finalnej wersji szybko nie należy się spodziewać ... ale za to cieszy wielka popularność
gry :D


jeszcze żeby tylko rozesłali więcej beta keyów. Jestem tam zarejestrowany dobre kilka miesięcy i mimo składania formularza o przyznanie klucza i tak go nie otrzymałem kurcze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2009 o 20:24, Outlander-pro napisał:

Chyba nie ma ... ponoć lvl jest nieograniczony. W każdym razie ja nabiłem max lvl 10
na Commandosie :P


To, że w normalnej wersji nieograniczony lvl ma być to ja wiem... przecież sam o tym mówiłem tu. Ale coś tam gadali... a z resztą, jak ma być czystka to mnie już nic nie obchodzi. Idę się zabić. Papa. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jakby nie było czystki to wyobraź sobie szanse tych co zaczynają (my to już pr00 ;)) W sumie to nie tyle szanse co sprawiedliwość swego rodzaju. ( Bo lvl nic wielkiego nie robi :P) Ale nie dość że nie dostali kluczy do bety (czyli nie grali) to mają grać z lepszymi i to gorszymi postaciami? :> No ciężko by było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować