Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 21:57, Piotr13PL napisał:

Ja też bo od trzech do czterech shotów w head''a aby zabić nie jest ani fajne, ani realistyczne
Oo

A latanie na skrzydłach samolotu to już realistyczne... O to chodzi w tej grze, że ma nie być realistyczna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:44, sevrond napisał:

Was też gra buguje co 5-10m in z napisem Problem z połączeniem ?

Ja mam tak od czasu do czasu i zazwyczaj kończy się wywaleniem z gry. ;)

Ja natomiast za nic nie mogę uruchomić gry pod XP, dopiero na 7 chodzi normalnie. Wie ktoś może czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 22:02, Rick napisał:


> Ja też bo od trzech do czterech shotów w head''a aby zabić nie jest ani fajne, ani
realistyczne
> Oo
A latanie na skrzydłach samolotu to już realistyczne... O to chodzi w tej grze, że ma
nie być realistyczna. :P


Nie o to chodzi... Raczej o jakąkolwiek logikę... A raczej fun z gry... bo nie lepiej przyczaić się i jednym shotem kogoś deadnąć, a nie strzelać pięc razy w łeb? No kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 11:39, Piotr13PL napisał:

Nie o to chodzi... Raczej o jakąkolwiek logikę... A raczej fun z gry... bo nie lepiej
przyczaić się i jednym shotem kogoś deadnąć, a nie strzelać pięc razy w łeb? No kaman...


Rada: im dalej stoisz od celu, tym więcej zadajesz obrażeń. Poza tym co za problem - walnąć trzy strzały i gość leży. Snajpienie jest dobrze zbalansowane w tej grze. To nie CS, gdzie 1 shot 1 kill :P Zresztą w np Enemy Territory snajpiło się o wiele trudniej i nikt nie narzekał xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:49, Outlander-pro napisał:


> Nie o to chodzi... Raczej o jakąkolwiek logikę... A raczej fun z gry... bo nie lepiej

> przyczaić się i jednym shotem kogoś deadnąć, a nie strzelać pięc razy w łeb? No
kaman...

Rada: im dalej stoisz od celu, tym więcej zadajesz obrażeń. Poza tym co za problem -
walnąć trzy strzały i gość leży. Snajpienie jest dobrze zbalansowane w tej grze. To nie
CS, gdzie 1 shot 1 kill :P Zresztą w np Enemy Territory snajpiło się o wiele trudniej
i nikt nie narzekał xP


Im dalej tym wieksze obrażenia? Oo Nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 12:39, Piotr13PL napisał:

Im dalej tym wieksze obrażenia? Oo Nie wiedziałem.


Tzn. zależy jeszcze z jakiej broni, jesli pisze Very Long, to najlepiej przez pól SS''a nawalać, a jeśli Moderate, to najlepiej przez pół VV, Jeśli Long no to 1/3, albo pół BB. Wtedy dopiero będziesz wiedział jakie obrażenia zadają snajperki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 15:26, Markush napisał:


> Im dalej tym wieksze obrażenia? Oo Nie wiedziałem.

Tzn. zależy jeszcze z jakiej broni, jesli pisze Very Long, to najlepiej przez pól SS''a
nawalać, a jeśli Moderate, to najlepiej przez pół VV, Jeśli Long no to 1/3, albo pół
BB. Wtedy dopiero będziesz wiedział jakie obrażenia zadają snajperki.


SS? VV? BB? wtf?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 16:21, Piotr13PL napisał:

SS? VV? BB? wtf?!


Wiedziałem, że się będziesz o to pytał...
SS - Seaside Skirmish
VV - Victory Village
BB - Bucaner (czy jakoś tak) Bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 16:35, Markush napisał:

Wiedziałem, że się będziesz o to pytał...
SS - Seaside Skirmish
VV - Victory Village
BB - Bucaner (czy jakoś tak) Bay


Ahh... tak jak myślałem :D Imho SS to najlepsza mapa. A zwłaszcza dla komandosa ;D (Latarnia, szerokie pole) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:35, Piotr13PL napisał:

Ahh... tak jak myślałem :D Imho SS to najlepsza mapa. A zwłaszcza dla komandosa ;D (Latarnia,
szerokie pole) :P

Ta mapa jest najlepsza tak jak powiedziałeś dla komandosa. Ja lubię na niej grać komandosem w czołgu. Oj dzieje się wtedy dzieje. Fragi (i flagi) dają dużo pkt, a w razie czego można wyjść z czołgu i powojować nożykiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:35, Piotr13PL napisał:

Ahh... tak jak myślałem :D Imho SS to najlepsza mapa. A zwłaszcza dla komandosa ;D (Latarnia,
szerokie pole) :P

Preferuję VV szczególnie, gdy każdy z Royalsów biega w inną stronę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:12, koza1987 napisał:

Słuchajcie mam problem dostałem maila z keyem jednak maila jest pusty :( co mam zrobic
?

W mailu powinieneś mieć coś w stylu "Pokaż całą wiadomość". Kliknij na to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:12, koza1987 napisał:

Słuchajcie mam problem dostałem maila z keyem jednak maila jest pusty :( co mam zrobic
?


Tam powinieneś jakoś kliknać na pełna wersje maila, bo to tylko jakby powiadomienie o mailu... poszukaj wyraźnie gdzieś linku.

A takie pytanie... Jest inny tryb niż tylko zajmowanie pukntów strategicznych? Albo jest w ogóle jakiś inny planowany? Jak na razie bardzo się wciągnąłem w multi tej gry, zawsze każda mi się nudzila po maks tygodniu, a z tą jest inaczej :D To musi coś znaczyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:17, Piotr13PL napisał:

A takie pytanie... Jest inny tryb niż tylko zajmowanie pukntów strategicznych? Albo jest
w ogóle jakiś inny planowany? Jak na razie bardzo się wciągnąłem w multi tej gry, zawsze
każda mi się nudzila po maks tygodniu, a z tą jest inaczej :D To musi coś znaczyć ;D

Z tego co wiem będzie tylko jeden tryb. Ale za to powinny się pojawić w przyszłości nowe mapki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować