Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 11:37, Rick napisał:

Nie chodzi tyle o sam czas ściągania, co ciągłe błędy. Za każdym razem wyskakuje błąd,
że nie może ściągnąć danego pliku i instalator się wyłącza. i muszę zaczynać wszystko
od początku.


A no to chyba, ze tak. A z jakiej przeglądarki korzystasz? Bo słyszałem, że na IE, często jakieś błędy wyskakują. moi koledzy np. korzystali z IE i też im błędy wywalało, a ściągnęli na FFie i było wszystko cacy. A jeśli używasz FFa, to nie wiem dlaczego moga być błędy... Może antywirusa wyłacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam FF, a antywirusa nie mam. ten błąd wyskakuje bo coś połączenie z ich serwerem mi zrywa i nie może ściągnąć. Będę próbował, aż się ściągnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie w toku, ktoś wie ile może waży klient? Bo ściagam już go (chyba, nie wiem co to jest) w tym okienku gdzie sie wybierało instalacje (i wyglada to jak instalacja) ale długo idzie : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ściągało się tak mniej więcej 3 godzinki (neostrada 1Mb), ale za to po ściągnięciu możesz od razu grać. Wystarczy trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 12:38, Piotr13PL napisał:

Pobieranie w toku, ktoś wie ile może waży klient?


Waży to z 350 mega, ale transfer idzie jak krew z nosa, mimo netu 1mb. Trzeba poczekać te 2-3 godzinki :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 13:34, Outlander-pro napisał:

> Pobieranie w toku, ktoś wie ile może waży klient?

Waży to z 350 mega, ale transfer idzie jak krew z nosa, mimo netu 1mb. Trzeba poczekać
te 2-3 godzinki :d


Ok, sciągneło się, ale jak chce odpalić gre, to pojawia sie okienko i pojawia sie komunikat "Unable to connect (1002)" co jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 14:18, Piotr13PL napisał:

> > Pobieranie w toku, ktoś wie ile może waży klient?
>
> Waży to z 350 mega, ale transfer idzie jak krew z nosa, mimo netu 1mb. Trzeba poczekać

> te 2-3 godzinki :d

Ok, sciągneło się, ale jak chce odpalić gre, to pojawia sie okienko i pojawia sie komunikat
"Unable to connect (1002)" co jest?!

Hmm, dziwne. Coś takiego mi się pojawiło gdy chciałem uruchomić grę na starym kluczu, jednak w twoim przypadku to raczej nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby błąd zniknął, musisz wejść na play.battlefield-heroes.com I tam dajesz play now. Po chwili gra się uruchomi. Pamiętaj, że musisz być zalogowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 14:51, fearlord napisał:

żeby błąd zniknął, musisz wejść na play.battlefield-heroes.com I tam dajesz play now.
Po chwili gra się uruchomi. Pamiętaj, że musisz być zalogowany


Ok, już sobie poradziłem, dzięki!

Btw. Gram komandosem, i z mojej snajperki trzeba walnąć 3 razy w głowę żeby zabić, troche to denerwujące, kupiłem nową za 35 czegoś tam XD Nie wiem jaka ta jest waluta no i średnio widzę poprawę... Nie podoba mi się też że to się wykupuje na dany okres czasu... No cóż... A takie pytanie jeszcze jedno... czy potem bedą sie pojawiać nowe typy broni itp? Mam 3 lvl no i jak na razie mam do wyboru 4 bronie do kupienia... to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że to dopiero Beta. ;-)

Co do snajperek: zależy jaką kupiłeś i zależy z jakiego dystansu atakujesz. Broń na krótkie dystanse oczywiście słabo się spisuje z daleka. Z tej broni raczej nie zabija się za 1-szym razem, ale snajperki nie są jakieś niesamowicie powolne, no i amunicja się nie kończy. Okazji do strzału będzie więc dużo. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się ściągnąć, pograłem sobie trochę i gra nawet fajna. Wkurza mnie tylko, że zanim zdążę się rozkręcić mam problem z połączeniem i od razu mnie wywala. Głupota straszliwa. Itemy na określony czas? Jeszcze większa głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:20, Rick napisał:

Wreszcie udało mi się ściągnąć, pograłem sobie trochę i gra nawet fajna. Wkurza mnie
tylko, że zanim zdążę się rozkręcić mam problem z połączeniem i od razu mnie wywala.
Głupota straszliwa. Itemy na określony czas? Jeszcze większa głupota.


To masz naprawdę spory niefart, że Ci przerywa :/ Mi wszystko działa pięknie i nie doświadczam kicków ani nic z powodu połączenia. A itemki na czas ssą, we wcześniejszej fazie bety każdy miał trochę BF''ów, itemki były albo na tydzień (by wypróbować) albo na zawsze. I tak było gites. Ale niedawno był update i się pokaszaniło :/
Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:49, Piotr13PL napisał:

Jestem komandosem i już piąty level a broni nowych nadal nie ma... Kiedy będe mógł kupić
jakąs lepszą bron? :/

W każdej chwili. Wystarczy mieć odpowiednią ilość VP Points. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o to kiedy będzie więcej broni do kupienia. Myślę, że po premierze będzie więcej, a na razie musimy zadowolić się tym co mamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:08, deif33 napisał:

Jemu chodzi o to kiedy będzie więcej broni do kupienia. Myślę, że po premierze będzie
więcej, a na razie musimy zadowolić się tym co mamy. :)


Z tego wynika, że jak na razie są tylko 2 snajperki dla komandosa? O przepraszam, licząc tą podstawową to trzy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 21:50, deif33 napisał:

Na razie są tylko trzy, ale mam nadzieję, że to niedługo się zmieni. :P


Ja też bo od trzech do czterech shotów w head''a aby zabić nie jest ani fajne, ani realistyczne Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować