Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Wy też macie ten błąd ? Bo albo ja "źle" odpalam grę, albo już nie wiem co się dzieje... (przeciążone serwy ?) - odpalam gry z folderu z nią (c:\battlefield heroes) - wszystko fajnie i gdy dochodzi do logowania wyskakuje błąd i mnie wywala... Błąd 1002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:31, gogiell napisał:

Wy też macie ten błąd ? Bo albo ja "źle" odpalam grę, albo już nie wiem co się dzieje...
(przeciążone serwy ?) - odpalam gry z folderu z nią (c:\battlefield heroes) - wszystko
fajnie i gdy dochodzi do logowania wyskakuje błąd i mnie wywala... Błąd 1002

Grę odpalasz z oficjalnej strony battlefield heroes klikając "Play" jeżeli się nie mylę inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:39, gogiell napisał:

Ciekawe bo ja żadnego przycisku nie mam o0.
BTW wbijam tez recznie na http://play.battlefield-heroes.com/playnow ale moge tylko wpisywac
login i haslo bez zadnego skutku...

Musisz poprawnie wpisać swój login oraz hasło wtedy przeniesie Cię na stronie na której będziesz miał "Play" i inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pierwszy ludek zrobiony, teraz się instaluje platforma:) Już nie mogę się doczekać pogrania:) Pewnie zanim się odnajde w tej grze to minie ze 2h ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:43, Citkowsky napisał:

No, pierwszy ludek zrobiony, teraz się instaluje platforma:) Już nie mogę się doczekać
pogrania:) Pewnie zanim się odnajde w tej grze to minie ze 2h ale co tam:)

Instalacja nie powinna trwać długo ;)
PS. gogiell upewnij się, że wszystko dobrze w loginie wpisujesz większość liter także ma znaczenie, jeżeli wciąż bez skutku upewnij się, że jesteś zarejestrowany na oficjalnej stronie EA i miej najlepiej te same dane login itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:44, Kizibono napisał:

> No, pierwszy ludek zrobiony, teraz się instaluje platforma:) Już nie mogę się doczekać

> pogrania:) Pewnie zanim się odnajde w tej grze to minie ze 2h ale co tam:)
Instalacja nie powinna trwać długo ;)
PS. gogiell upewnij się, że wszystko dobrze w loginie wpisujesz większość liter
także ma znaczenie, jeżeli wciąż bez skutku upewnij się, że jesteś zarejestrowany na
oficjalnej stronie EA i miej najlepiej te same dane login itp.



U mnie to może potrwać bo mi zrywa co jakiś czas net połączenie (bezprzewodowe połączenie z routerem) i jest zabawa bo co chwila musze od nowa instalowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 19:57, gogiell napisał:

Mam pytanie, jak zarobić kasę na rzeczy do odblokowania ? Bo ja widzę tylko możliwość
zapłacenia paru $$$, ale chyba można też płacić tymi "srebrnymi gwiazdkami" za doświadczenie
i misje ?


95% wdzianek jest za BF Pointy, czyli punkty które kupuje się za prawdziwą kasę. Ale broń, 5% ciuchów oraz plastry leczące/klucze naprawiające są za VP, czyli Victory Pointy, które zdobywa się fragując, przejmując flagi i ogólnie na koniec każdej mapy parę punktów wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 21:08, Outlander-pro napisał:

> Mam pytanie, jak zarobić kasę na rzeczy do odblokowania ? Bo ja widzę tylko możliwość

> zapłacenia paru $$$, ale chyba można też płacić tymi "srebrnymi gwiazdkami" za doświadczenie

> i misje ?

95% wdzianek jest za BF Pointy, czyli punkty które kupuje się za prawdziwą kasę. Ale
broń, 5% ciuchów oraz plastry leczące/klucze naprawiające są za VP, czyli Victory Pointy,
które zdobywa się fragując, przejmując flagi i ogólnie na koniec każdej mapy parę punktów
wpada.



O, to git:) Trzeba zacząć grać:)
udało sie zassać klienta do gry, teraz już tylko ,,play now" i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:10, Citkowsky napisał:

Wbity drugi level^^ I może ze 3 kille przy 10 deathach:P
Gra sie nawet fajnie tylko jak sie biegnie zeby nie iść:P O ile sie da w ogóle


Jeśli chodzi Ci o sprint, to istnieje tylko w formie umiejętności do wykupienia u Commando (bodajże "Elixir") oraz u Gunnera (nie pamiętam nazwy). Soldier nie biega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:31, Outlander-pro napisał:

> Wbity drugi level^^ I mo?e ze 3 kille przy 10 deathach:P
> Gra sie nawet fajnie tylko jak sie biegnie zeby nie iśa:P O ile sie da w ogóle

Jeśli chodzi Ci o sprint, to istnieje tylko w formie umiejetności do wykupienia u Commando
(bodaj?e "Elixir") oraz u Gunnera (nie pamietam nazwy). Soldier nie biega :P



a da sie jakoś klase zmienia? bo ja soldier chyba jestem w3aśnie.
2 screeny z gry zapodaje:)

20090416224134

20090416224138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:41, Citkowsky napisał:

a da sie jakoś klase zmienia? bo ja soldier chyba jestem w3aśnie.
2 screeny z gry zapodaje:)


Klasy się nie da zmieniać, ale można na jednym kluczu stworzyć do 4 postaci i pamiętaj, że postaci nie można kasować (na razie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:54, Nufiko napisał:

> a da sie jakoś klase zmienia? bo ja soldier chyba jestem w3aśnie.
> 2 screeny z gry zapodaje:)

Klasy się nie da zmieniać, ale można na jednym kluczu stworzyć do 4 postaci i pamiętaj,
że postaci nie można kasować (na razie).



to zabieram sie za tworzenie nowej postaci tak żeby snajperke mieć:) na tej wbity juz level n4:) A nick to Citkovsky:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować