Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Wkurza mnie w tym BF:H ze jak wali sie heada to koles nie umiera od razu. Nawet jak sobie kupiłem tą wypasioną snajperke z dużym recoilem to nie zabijam za jednym strzałem :( Ale jak ostatni strzał będzie head, to wtedy mi pisze że był headshot, lol. Najlepiej gra mi si komandosem. Czasem to chodze i tylko zabijam nozem, mam juz tego skilla ze jest trujacy :D Fajne jest to z niewidzialnością ale czasami widać Cię,a czasami wogóle nie widać, nie wiem od czego to zalerzy. Szkoda że jako komandos nie moge mieć granatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 18:04, Grizzly1 napisał:

/.../ Fajne jest to z niewidzialnością ale czasami widać Cię,a czasami wogóle
nie widać, nie wiem od czego to zalerzy. Szkoda że jako komandos nie moge mieć granatów.


Umiejętność ukrycia działa tak, że nie widać się jeśli znajdujesz się od kogoś w odpowiedniej odległości. Jest wokół Ciebie pewien promień, w którego zasięgu widać Cię nawet gdy masz włączoną tą umiejętność. Promień ten możesz zmniejszyć poprzez ulepszanie tej umiejętności. Przynajmniej z tego co pamiętam.
Oczywiście Twoi sojusznicy zawsze Cię widzą, niezależnie od tego jak daleko od nich jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2009 o 18:15, Daimon_Frey napisał:

Oczywiście Twoi sojusznicy zawsze Cię widzą, niezależnie od tego jak daleko od nich jesteś.


A mi się raczej wydaje, ze nie widzą, często widziałem poprostu biegający nick, ale to moze tylko sie w tło wtopił koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:26, Markush napisał:


> Oczywiście Twoi sojusznicy zawsze Cię widzą, niezależnie od tego jak daleko od nich
jesteś.

A mi się raczej wydaje, ze nie widzą, często widziałem poprostu biegający nick, ale to
moze tylko sie w tło wtopił koleś.


Nie, dobrze widziałeś - z bliska widzisz ich jako przeźroczyste duchy a z daleka tak jak wrogowie w ogóle ich nie widzisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne te misje nawet, zawsze to trochę punktów się uzbiera:) Ja w sumie zaraz będę miał 10lvl i troche misji już zrobiłem:) Póki co zbieram punkciki. Jedynie jak narazie kupiłem bazooke a za te odznaki to podwyższyłem sobie na maxa szybkie chodzenie:) Super się gra, tylko strasznie czas zabiera ta gra:) Jak zaczne grać to sie oderwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:41, edsonpele napisał:

Nie wiem co jest, ale jestem zasypywany kluczami :P. Już dostałem swój czwarty. Chce
ktoś, bo mi niepotrzebny?


Ja po proszę, bo jeden mi nie działa(cyprian001@gmail.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:41, edsonpele napisał:

Nie wiem co jest, ale jestem zasypywany kluczami :P. Już dostałem swój czwarty. Chce
ktoś, bo mi niepotrzebny?



Mój młodszy brat bardzo by chciał 1 klucz dla siebie. Napisałem do ciebie w tej sprawie sekunde temu na gg ale chyba cię nie ma. Odezwij się proszę:) Brat się bardzo ucieszyłby z klucza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:41, edsonpele napisał:

Nie wiem co jest, ale jestem zasypywany kluczami :P. Już dostałem swój czwarty. Chce
ktoś, bo mi niepotrzebny?

Poproszę . jakub-janiec[małpa]wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:41, edsonpele napisał:

Nie wiem co jest, ale jestem zasypywany kluczami :P. Już dostałem swój czwarty. Chce
ktoś, bo mi niepotrzebny?

Jeżeli nie jest za późno to ja też chętnie - robakc007@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:41, edsonpele napisał:

Nie wiem co jest, ale jestem zasypywany kluczami :P. Już dostałem swój czwarty. Chce
ktoś, bo mi niepotrzebny?


Ja też bym poprosił mój email to tural0@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:41, edsonpele napisał:

Nie wiem co jest, ale jestem zasypywany kluczami :P. Już dostałem swój czwarty. Chce
ktoś, bo mi niepotrzebny?

Ja bym prosił o jeden kluczyk ;) Email: thunderseba@gmail.com, proszę w razie czego o napisanie w temacie wiadomości, że to o klucz chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:34, Outlander-pro napisał:

Hahahahahaha, facet pisze, że ma jeden klucz i go zalewają spamem, typowe ;D



Już nie piszcie ludzie, ten klucz nie działa. Skontaktowałem się z tym użytkownikiem na gg, podał mi kod do bety ale niestety nie działał i już więcej kodów nie ma więc nie zawracajcie jemu i sobie głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:34, Kur0 napisał:

Takie male pytanie :
- Czy oddanie komus, swojego BETA Keya do BETY jest czyms w stylu piractwa ?



No co ty:) Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:37, Kur0 napisał:

Skoro tak to jesli jest ktos zainteresowany to mam na zbyciu jeden ;]

Mi nie potrzebny a komus moze sie przydac. Kto pierwszy ten lepszy, szczegoly na priv
;)

Maila masz wyżej .Czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby wszystko bylo jasne, troszke sie spozniliscie, BETA Key juz poszedl do Trutral''a, byl pierwszy ;p
Jak dostane jeszcze jakies to dam znac.


A teraz pytanie :
-Dla czego gdy przed chwila chcialem wlaczyc gre to wywalilo mi okienko z wtyczka "BF:H" do FF i wcisnalem "zezwol" i teraz mi pobiera wtyczke ktora wazy 4GB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować