Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 20:48, Citkowsky napisał:

co dają levele tak naprawdę? Jak mialem lvl np 4 a teraz mam 7 to żadnej różnicy nie
widze.


xD
Skille rozwijasz. Co dwa levele dostajesz Hero Pointa, który pozwala Ci polepszyć jakąś umiejętność. No i co parę leveli pojawiają się jakieś ciuchy za VP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:50, Outlander-pro napisał:

> co dają levele tak naprawdę? Jak mialem lvl np 4 a teraz mam 7 to żadnej różnicy
nie
> widze.

xD
Skille rozwijasz. Co dwa levele dostajesz Hero Pointa, który pozwala Ci polepszyć jakąś
umiejętność. No i co parę leveli pojawiają się jakieś ciuchy za VP :P



Dobrze wiedzieć bo póki co żadnej różnicy nie widać:) Powoli odczuwam małą ilość map:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 16:28, fearlord napisał:

Hahahaha. tak pewnie to nic nie daje. Weź lepiej zapoznaj się z zasadami gry.


Ile grasz w tą grę?

Z resztą nie chce mi sie z tobą kłócić. Widzę, że nie grasz w tą grę zbyt długo i nie grałeś w poprzednie BFy. A zasady gry? To ty się lepiej zapoznaj. A i to ty sobie "weź" i zagraj bez zabijania, tylko z zajmowaniem flag, powodzenia życzę. A z resztą...

A jak tak bardzo chcesz sie kłócić to zapraszam na xfire, bo postów na kłótniach nie lubię nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 16:28, fearlord napisał:

Hahahaha. tak pewnie to nic nie daje. Weź lepiej zapoznaj się z zasadami gry.



"If your team own more flags the enemy will lose more points (tickets) for every enemy Hero your team bring down.
But holding flags alone will not lower the tickets of the enemy team."


"The team that has their tickets reduced to 0 first lost the round. They are displayed at the top of the screen.
Tickets will be reduced for every man a team loses.
So don’t go and hide, go and hunt!"

źródło: http://play.battlefield-heroes.com/forum/showthread.php?tid=4574

Czyli Flagi służą jedynie jako pomoc, oraz jako główne miejsca spotkań graczy. Przy dużej mapie może być ciężko graczy znaleźć, a skoro zdobywamy flagi to najprawdopodobniej koło flag kogoś znajdziemy.
Ale głównym Twoim zadaniem jest zabijanie przeciwników, bez tego zawsze przegrasz.
Jeśli drużyna będzie się skupiać tylko na zdobywaniu flag to na 100% przegra. Natomiast drużyna która tylko zabija, a flagami się nie przejmuje, wygra o ile będzie jej to zabijanie dobrze szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 level wklepany i 1 misja zaliczona:) Na szczęście zakupiłem sobie to ,,szybkie chodzenie" i już jest git:) Tylko pewnie jak sie beta skonczy to wyzerują postacie i lipa będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 00:36, Citkowsky napisał:

9 level wklepany i 1 misja zaliczona:) Na szczęście zakupiłem sobie to ,,szybkie chodzenie"
i już jest git:) Tylko pewnie jak sie beta skonczy to wyzerują postacie i lipa będzie.


W newsach pisali, że te postacie z tej bety będą ostateczne - wcześniejszych "herosów" wykasowali, ale tymi którymi grasz teraz, będziesz mógł zagrać w full wersji

"Now is the time to create your REAL Heroes!

We have removed all of your test Heroes. However, don’t be sad. Now is the time of REAL Heroes. No more practicing. These are the Heroes you can take with you into the full launch of the game – to show off to your friends, the n00bs and the world at large!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 22:18, Markush napisał:

Ile grasz w tą grę?

Jakieś 2/3 tygodnie nie liczyłem

Dnia 18.04.2009 o 22:18, Markush napisał:

Z resztą nie chce mi sie z tobą kłócić. Widzę, że nie grasz w tą grę zbyt długo i nie
grałeś w poprzednie BFy. A zasady gry? To ty się lepiej zapoznaj.

Nie grałem? Tak a BF 2 i BF 1942, w które gram od dłuższego czasu też polegają na zabijaniu wrogów. Dziwne bo kupony wroga spadają poprzez zajmowanie flag.

Dnia 18.04.2009 o 22:18, Markush napisał:

i zagraj bez zabijania, tylko z zajmowaniem flag, powodzenia życzę. A z resztą...

To, również jest dziwne, bo przeważnie jak przejmuję flagi to mój team wygrywa, ale przecież to jest magia i inne... Cóż ale żeby nie było, że jestem samolubny to tak jak mówiłeś że kupony spadają poprzez zabijanie ale flagi to nie tylko durny dodatek.

Dnia 18.04.2009 o 22:18, Markush napisał:

A jak tak bardzo chcesz sie kłócić to zapraszam na xfire, bo postów na kłótniach nie
lubię nabijać.

Tutaj akurat podzielam opinię i też nie chcę się kłócić, nawet na xfire bo nie jestem jakimś idiotą co zawsze musi na swoim postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziś klucz do bety w skrzynce, zarejestrowałem się.... i teraz mam problem:
Klikam na play now, ale nic się nie dzieje. Z obrazków niżej widzę, że powinno wyskoczyć okienko, żeby pozwolić zainstalować, ale tego nie mam. Jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 13:56, nieszczescie napisał:

Znalazłem dziś klucz do bety w skrzynce, zarejestrowałem się.... i teraz mam problem:
Klikam na play now, ale nic się nie dzieje. Z obrazków niżej widzę, że powinno wyskoczyć
okienko, żeby pozwolić zainstalować, ale tego nie mam. Jakieś rady ?


Po pierwsze - jaką masz przeglądarkę? BF:H działa tylko na Firefoxie i Explorerze. Jeżeli masz jedną z nich to powinno się rozpocząć pobieranie specjalnej wtyczki. Po jej pobraniu należy zrestartować przeglądarke, kliknąć "Play Now" i poczekać aż gra się pobierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 14:05, nieszczescie napisał:

Mam firefoxa, explorera nawet zainstalowanego nie mam, a z mojej kochanej Opery nie mogę
skorzystać ;/
Pobieranie wtyczki się nie rozpoczyna, a czekam już z 10 min.


U góry powinno Ci wyskoczyć okienko, na którym pisze, czy zezwalasz na pobranie wtyczki czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 14:20, nieszczescie napisał:

Wiem, ale nic takiego mi sie nie pojawia. Ściągne jeszcze IE i zobacze.


Po za tym na stronie BF''a masz wszystko wyjaśnione.


20090419143136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 13:56, nieszczescie napisał:

Znalazłem dziś klucz do bety w skrzynce, zarejestrowałem się.... i teraz mam problem:
Klikam na play now, ale nic się nie dzieje. Z obrazków niżej widzę, że powinno wyskoczyć
okienko, żeby pozwolić zainstalować, ale tego nie mam. Jakieś rady ?


Ja na XP musiałem czekać dość długo aż mi się strona załadowała i pojawił się komunikat o wtyczce. Więc sprawdź czy strona się załadowała do końca jak nie to musisz niestety czekać (ja w tym czasie przeglądałem neta i gadałem przez GG). Upewnij się jeszcze czy nie kożystasz z jakiś wtyczek do Firefoxa ograniczających ładowanie się strony jak AdBlock czy NoScript (może one to blokują) i dobrze by było jakbyś sprawdził czy w ustawieniach nie ma gdzieś opcji blokującej to. Potem pierwsze uruchomienie gry może trwać też dość długo ale następne już następują po kilku sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć:
1.W grach flagowych, jak się te punkty odejmują?
2.O co chodzi z podpunktem w zadaniach misji Infantry i Vehicle Hunter "don''t get killed by..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 15:51, Piotrbov napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć:
1.W grach flagowych, jak się te punkty odejmują?

Innych gier niż flagowe nie ma, to tak z tej beczki. Jeżeli drużyna ma jedną flagę, to jeden za każdego zabitego, jeżeli 2, to 2 itypy.

Dnia 19.04.2009 o 15:51, Piotrbov napisał:

2.O co chodzi z podpunktem w zadaniach misji Infantry i Vehicle Hunter "don''t get killed
by..."


Chodzi o to, żeby zrobić to w 5/10 żyć, ale jeżeli zabije nas piechota bądź pojazdy. Chyba nie wytłumaczyłem tego zbyt przejrzyście, ale nie mam pomysłu, jak zrobić to inaczej. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 15:51, Piotrbov napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć:
2.O co chodzi z podpunktem w zadaniach misji Infantry i Vehicle Hunter "don''t get killed
by..."


Chodzi o to, że musisz spełnić kryteria w ciągu "x" żyć, i odejmują Ci się tylko od danej kategorii, np od piechoty w Infranty Hunter i od pojazdów w Vehicle.

Tl; dr - nie giń :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 15:51, Piotrbov napisał:

2.O co chodzi z podpunktem w zadaniach misji Infantry i Vehicle Hunter "don''t get killed
by..."

Ogólnie chodzi o to żeby np. zadać 1000 obrażeń piechocie i nie być zabitym przez piechotę 10 czy ile tam jest razy. Analogicznie jest z Vehlice. Mam nadzieję, że rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować