Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2009 o 22:41, Citkowsky napisał:

a da sie jakoś klase zmienia? bo ja soldier chyba jestem w3aśnie.

Nie da się. Możesz co najwyżej stworzyć nową postać, no i przypominam, że w becie nie działa kasowanie postaci, więc ostrożnie ... Poza tym sprint jak dla mnie mało przydatny jest: jak chcesz się gdzieś dostać bierzesz jeepa, a nie z buta chodzisz :P

Dnia 16.04.2009 o 22:41, Citkowsky napisał:

2 screeny z gry zapodaje:)

O nie! Złamałeś VLA ! Spłoniesz w piekle! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 23:05, Outlander-pro napisał:


> Takie pytanko, snajpere ma gunner czy commando? Bo kurcze nie wiem którego wybrac.


Commando ma snajperkę.
Gunner ma CKM :)



nie poczekałem i wziąłem gunnera i w sumie nie żałuje. Kozacko się gra z tą bronią:) A jaki nick mam kozacki:P Helmuten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Podczas łączenia się do gry, a dokładniej podczas logowania wyskoczył mi błąd o niemożliwości połączenia się z serwerem i gra po naciśnięciu OK się wyłączyła. Włączyła mi się jakaś strona najprawdopodobniej z pomocą do tego problemu, ale z braku czasu wyłączyłem ją i zagubiłem. Jest ktoś w stanie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was za to obsypie screenami i moimi przemyśleniami o grze:)
mam za sobą na oko ok 5h grania.
Gra wygląda pieknie, mo?na sie zrelaksowaa. Ogólnie mi3a dla oka.
D1wieki są super, tylko utwierdzają nas w przekonaniu ?eby fragowania nie braa na powa?nie bo to gra lu1na, dla ka?ego:)
Extra, ?e jest tyle środków lokomocji.
Nauke latania posiad3em przy ok 4 locie czyli chyba nie tak 1le.
Zabijaa ma3o zabijam ale punktów zbieram du?o za strzelanie tyle, ?e zawsze ktoś musi mnie zabia wczesniej i nie zdąrzam wykonczya kolesia z którym akurat mia3em wymiane ognia.
Poją3em tez w ogóle na czym polega wygranie mapy:) Doszed3em, ?e to o te flagi chodzi:P
Mam w sumie ju? chyba 5 level.
Widze sporo ludzi ma ró?ne ,,dziwne bronie" których standardowo miea nie mo?na ale to pewnie za jakieś punkty sie kupuje:)
Ogólnie póki co gra mi sie elegancko. Na tyle elegancko, ?e od wczoraj nie ruszy3em GTA IV a zazwyczaj codziennie dla relaksu tą godzinke powozi3em sie po mieście:)

Jeszcze dzisiaj umieszczę na youtube filmik prezentujacy grę:)

20090417121647

20090417121705

20090417121724

20090417121748

20090417121801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 12:18, Citkowsky napisał:

/.../
Poją3em tez w ogóle na czym polega wygranie mapy:) Doszed3em, ?e to o te flagi chodzi:P


Nie tylko. Chodzi o flagi i o zabijanie.
Nie raz byłem świadkiem kiedy przegrywała drużyna która przez większą część meczu kontrolowała wszystkie flagi. Sam byłem raz w drużynie która wygrała bez problemu mimo, że nie starała się zdobywać i utrzymywać żadnych flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 12:18, Citkowsky napisał:

Poją3em tez w ogóle na czym polega wygranie mapy:) Doszed3em, ?e to o te flagi chodzi:P


Nie do końca. Każda drużyna zaczyna z 50 punktami i punkty są odejmowane za każdą śmierć, ta drużyna, która ma więcej flag, szybciej pozbawia przeciwnika punktów. Ale jeśli byś miał same flagi ale nikogo nie był w stanie zabijać to i tak przegrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:41, Nufiko napisał:

> Poją3em tez w ogóle na czym polega wygranie mapy:) Doszed3em, ?e to o te flagi chodzi:P


Nie do końca. Każda drużyna zaczyna z 50 punktami i punkty są odejmowane za każdą śmierć,
ta drużyna, która ma więcej flag, szybciej pozbawia przeciwnika punktów. Ale jeśli byś
miał same flagi ale nikogo nie był w stanie zabijać to i tak przegrasz.



Dzięki:) To już wiem wszystko:)
Filmik na youtube już się wgrywa:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale nie można umieszczać w necie żadnych screenshotów czy filmików z gry do premiery, albo open bety (nie wiem dokładnie). Gdyby był tu ktoś złośliwy to mógłbyś się pożegnać z testowaniem gry, ale mam nadzieję, że nikogo takiego tutaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:52, Citkowsky napisał:

Dzięki:) To już wiem wszystko:)
Filmik na youtube już się wgrywa:) Pozdrawiam:)


Mówiłem wyżej o VLA... no właśnie, tfu pomylił mi się skrót. Złamałeś NDA wrzucając screeny raz, znowu złamałeś wrzucając screeny po raz drugi, a teraz wrzucasz filmik. Nie zdziw się jak ktoś go na YT wyczai i pożegnasz się z betą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się generalnie gra podoba, bo:
* styl graficzny - wszystko wyglada b. fajnie (powiedzmy jak mapy z Worms 3D), a totalnie urzekły mnie modele samolotów i w szczególności czołgów ^^
*"Lajt" - w Bf2 co "martwię" się o moje K/D i walczę o to by być najlepszym, a tu - zabawa 4 fun
* ogólny Klimat & Humor
Jedyne co mnie wkurza to, że nie spełnia idei gry przeglądarkowej, tzn. o ile wtyczka do "Kłaka" jest mała, to jednak 300 mb to lekkie przegięcie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast denerwuje to, że niektórzy grają w tą gre tylko po to by nawalać się z innymi. To nie jest przecież TDM, a przejmowanie flag. Przez takich najczęściej sie przegrywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:18, Outlander-pro napisał:

> Dzięki:) To już wiem wszystko:)
> Filmik na youtube już się wgrywa:) Pozdrawiam:)

Mówiłem wyżej o VLA... no właśnie, tfu pomylił mi się skrót. Złamałeś NDA wrzucając screeny
raz, znowu złamałeś wrzucając screeny po raz drugi, a teraz wrzucasz filmik. Nie zdziw
się jak ktoś go na YT wyczai i pożegnasz się z betą :o



e tam, na dwóch innych mailach już czekają kolejne klucze do bety:)
Na youtube jest pełno tych filmików.

deif33
Tak napewno, twórcy gry nie mają co robić i siedzą na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli twórców gry tylko jakiś użytkownik mógłby Cię podkablować.
Co do gry to na początku w ogóle mi nie szło granie Commando, a teraz tylko nim gram. Czasem zagram jeszcze Gunnerem, a Soldierem nie grałem z tydzień. Polecam grać Commando może na początku może być trudno, ale jak posiedzimy trochę to gra nim jest bardzo przyjemna i efektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 17:22, fearlord napisał:

Mnie natomiast denerwuje to, że niektórzy grają w tą gre tylko po to by nawalać się z
innymi. To nie jest przecież TDM, a przejmowanie flag. Przez takich najczęściej sie przegrywa
;/


Nie no sorry bardzo, ale teraz to mnie kompletnie rozwaliłeś... prawie spadłem z krzesła. Bo w tej grze nie chodzi o zdobywanie flag,a o zabijanie, wiesz, lepsza drużyna jest taka, która nie martwi się o flagi i tylko wyrzyna wszystkich jak leci, niż taka, która mało co zabija i tylko flagi zdobywa. Bo punkty drużyna traci poprzez zabijanie, a zdobywanie flag to tylko taki dodatek przez który drużyna traci więcej punktów, za straconego żołnierza.
To właśnie dlatego Royalsi prawie zawsze przegrywają, bo oni zawsze muszą te flagi zajmować, a już o zabijaniu zapominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartek dostałem maila z CD-Keyem do bety i muszę powiedzieć, że gra się świetnie. Rozgrywka sama w sobie nie jest jakaś rewolucyjna (bo taka być nie miała), ale za to ta oprawa graficzna jest przepiękna. Coś czuję, że BF:H zostanie moja ulubioną grą multiplayerową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i myslałem już na allegro pojawiła się pierwsza aukcja na której mozna kupić klucze do bety. Z tego co widzę za klucz koleś chce 20zł. Jak ktos klucza nie ma i jest bardzo niecierpliwy to może skorzysta. Tylko ciekaw jestem czy tak można w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować