Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden Xbox 360 = siedem gier

39 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2008 o 12:25, Nekromantik napisał:

/ciach/


Tak jak mówiłem wcześniej, z graniem na PC sprawa ma się nieco inaczej, bo producenci oprogramowania nie płacą producentom sprzętu. Także ilościowo na PC wychodzi znacznie więcej gier, rynek jest przepełniony i dlatego sporo tytułów można znaleźć w gazetach. Na konsole prawdę mówiąc nie widziałem gazety z pełną wersją gry na DVD, ale na przykład MSPoints w promocji, czy darmowy download z Live Arcade mi się o uszy obił. Co do samej ilości tytułów, które posiadasz - włączyłeś chociaż 1/3 z nich? przeszedłeś chociaż 10%? bo jakoś nie chce mi się wierzyć. Pudełkowych gier na PC mam koło setki (gazet nie kupuję) i nie wiem czy na dłuższy czas zagrałem w połowę z nich i czy przeszedłem od początku do końca 1/4. Na X360 tymczasem mam 8 gier, w każdą grałem przynajmniej po kilkanaście godzin i do tej pory przeszedłem 4 z nich, nad resztą pracuję. Przenosząc się na konsolę odniosłem wrażenie, że dzięki wysokim cenom gier nie marnuje pieniędzy. Nie kupuję tytułów, w które może kiedyś zagram, tylko dlatego, że akurat ich cena jest niska. Każdy zakup wydaje się przemyślany i przy każdej z gier spędzam sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ps3 od mniej niż miesiąca i już 6 gier(NBA 2K8,Motorstorm,Resistans:FoM,WWE 2008,Skate i Assassin''s Creed) więc niewiem czym oni się tak podniecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 13:01, Test Drive napisał:

Ja mam ps3 od mniej niż miesiąca i już 6 gier(NBA 2K8,Motorstorm,Resistans:FoM,WWE 2008,Skate
i Assassin''s Creed) więc niewiem czym oni się tak podniecają.

A ja nie wiem co ma celu Twój post. Coś udowodniłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w to na co mam ochotę. Jedne gry przechodzę, inne mniej interesujące, a dodane w pakiecie odstawiam, może kiedyś zagram, jak każdy zapewne :P
Przeciętnego małego gracza nie stać na wysupłanie co chwilę stówy na nowość, on myśli jak tu się dorwać do kompa taty i o wyszarpaniu z portfela mamy pieniędzy na Cybermychę :P Zabrzmi to dziwnie, ale kloniarze oszczędzają na grach, a rynek to zrozumiał, więc się do nich dostosowuje, przynajmniej w w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"True, true.....
U nas ceny konsol są nader wysokie, dlatego ludzie za bardzo ich nie kupują, na dodatek te ceny gier..... ;/
Obniżki zawsze pomagają."
tak ale ceny gier na x360 zaczęły spadać już można kupić jakąś za 100 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro można dorwać nowe gry na ixa nawet za 70zł więc nie wiem czemu płaczecie, że gry są drogie. Już nie wspomnę, że xbox 360 jest kompatybilny w tył i można kupić po stosunkowo niskiej cenie dobre gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm racja, xbox360 jest bardzo dobra i bardzo tania konsola jak na to co posiada. moim zdaniem na razie bedzie zdecydowanym liderem rankingu wsrod konsol, niestety ps3 nie ma w sobie takiej magii do grania - obecnie jest kupowany glownie ze wzgledu na odtwarzacz blue-ray, nie bede klamal ze dla filmow kupilbym ps3, ale moim zdaniem do przejecia rynku gier potrzeba mu jeszcze duzo czasu, a gdy zacznie przejmowac rynek microsoft wyda kolejna konsole - gdyz tyle zarobi na xbox 360 ze nie bedzie problemu z promocja nowej! chyba sam wreszcie sie zdecydowalem i kupie x360!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daredeville sie nie zesraj fanboyu xboxa, ps3 juz zaczyna przejmowac rynek a xbox swoja awaryjnoscia odpycha wiele osob. Moc ktora jest w ps3 jest o wiele wieksza niz ta w xboxie...xbox ma chyba 3 rdzenie? a ps3 9 czy tam 7...nie mowie to dlatego ze mam ps3, mam obie konsole...w ciagu pol roku ps3 ani razu sie nie spieprzyla xbox zdazyl juz 2 razy. Boje sie na nim grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedem gier na konsolę? No jak na razie wynik przyzwoity...nie wiem ile dokładnie sprzedało się na poprzednią konsolę Sony, ale stawiam, że dużo więcej. Tylko, że PS2 jest na rynku już tyle czasu...
Ja liczę na zrównanie się PS3 z Xboxem i wtedy rozstrzyganie sporów.

PS. Po co te reklamy google? Tylko zaśmiecają stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 14:55, Lunder4PL napisał:

a caly ten wspaniały wynik sztucznie zawyżony darmowymi gierkami z XBox Live :P


Tyle że za "darmowe gierki: z Xbox Live również trzeba płacić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie ukrywam że siedem gier na jednego posiadacza X360 to dość dużo :)

W tym roku zapowiada się niezwykle ciekawa i zacięta rywalizacja między Playstation 3 i Xboxem 360 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować