Zaloguj się, aby obserwować  
Xantus

Gram.pl sp. z o.o.

426 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 20:34, Spaykus napisał:

Zgadza się. Obecni pracownicy CDP mieli status "Pracownik CDP", my - tzn. ekipa gram.pl
- ten sam + dopisek "Ekipa gram.pl". Siłą rzeczy pracownicy gram.pl, ówczesnej części
CD Projektu, byli także pracownikami CDP. Teraz można mieć jedno albo drugie. I wszystko
się zgadza.


Ale siedzibę macie wspólną chyba, no nie? :) I czy teraz jak ktoś jest Konsulem gram.pl, to znaczy że niewiele ma do gadania w sprawach CDP, a jeśli ktoś jest pracownikiem CDP, to na tym forum ma prawa takie same jak np pracownik Cenegi? No i jak teraz rozróżnić pracownika CDP od Członka ekipy gram.pl, bo chyba wszyscy są konsulami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:39, rob006 napisał:

Ale siedzibę macie wspólną chyba, no nie? :)


Nie. CDP - Jagiellońska 74 buynek E, gram.pl - Jagiellońska 74 budynek A.

>I czy teraz jak ktoś jest Konsulem gram.pl,

Dnia 01.02.2008 o 20:39, rob006 napisał:

to znaczy że niewiele ma do gadania w sprawach CDP,


Tak jak powiedziałem wcześniej - CDP realizuje swoją politykę, my swoją.

>a jeśli ktoś jest pracownikiem CDP,

Dnia 01.02.2008 o 20:39, rob006 napisał:

to na tym forum ma prawa takie same jak np pracownik Cenegi?


Ciężko wyrokować, wyjdzie w pranie. Oczywiście przedstawicieli innych aniżeli CDP dystrybutorów powitamy z otwartymi ramionami.

Dnia 01.02.2008 o 20:39, rob006 napisał:

No i jak teraz rozróżnić
pracownika CDP od Członka ekipy gram.pl, bo chyba wszyscy są konsulami.


Konsul to specjalny status przyznawany osobom mogącym wypowiadać się w imieniu reprezentowanej firmy (hmm, ta presja mnie zabije).
Dokładne sprzątanie statusów jeszcze przed nami (przyszły tydzień), ale docelowo będzie wyglądać to tak:
gram.pl - Konsul gram.pl,
CDP - Konsul CDP,
XYZ - Konsul XYZ.

Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie sprawa gram.tv!
Może wreszcie będzie to program o grach bo raczej do tej pory była to reklama CDP wiem że to dość mocen słowa jednak po ogłoszeniu 10 najlepszych gier 2007 zwyczajnie zdębiałem o ile brak w tym gronie Assassin Creeda jakoś mogę zrozumieć o tyle brak BioShock był zbyt rażący żeby przejść obok niego tak obojętnie :/

Pozdrawiam! (jutro jest sobota więc obejrzę na pewno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:49, Spaykus napisał:

> Ale siedzibę macie wspólną chyba, no nie? :)
Nie. CDP - Jagiellońska 74 buynek E, gram.pl - Jagiellońska 74 budynek A.


Czyli że nie możecie sobie krzyknąć "Te, migem, co tam robisz?" z nadzieją że migem usłyszy? Czy ten podział na budynki polega na tym, że na korytarzu jest narysowana czerwona linia i po jednej stronie jest gram.pl, a po drugiej CDP? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wszystkich poprzednich postów więc nie wiem czy temat już padł.
Otóż mam wrażenie, że przejście gram.pl na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się bezpośrednio z planami przejścia CDProjekt w spółkę akcyjną (czy to będzie związane z wejściem na giełdę nie jest powiedziane).
Możliwe że jest to zabezpieczenie w ramach którego np. przejęcie CDP nie będzie związane z przejęciem gram.pl który nie ma w tym wypadku żadnych zobowiązań prawnych i dalej będzie mógł prowadzić swoja pracę.
Oczywiście to tylko spekulacja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:03, rob006 napisał:

Czyli że nie możecie sobie krzyknąć "Te, migem, co tam robisz?" z nadzieją że migem usłyszy?
Czy ten podział na budynki polega na tym, że na korytarzu jest narysowana czerwona linia
i po jednej stronie jest gram.pl, a po drugiej CDP? ;)


Dzieli nas - tak na oko - 200-300 metrów w poprzek i około 6 wzwyż :)
A tak poważnie - co chcesz udowodnić? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dzisiejsze zmiany wpłyną jakoś na dział gram.tv? Szczególnie chodzi mi o szybkość podawania wyników konkursów ;). Właściwie, to jak to jest z gram.tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:11, Spaykus napisał:

Dzieli nas - tak na oko - 200-300 metrów w poprzek i około 6 wzwyż :)

Czyli trzeba głooośno krzyczeć ;)

Dnia 01.02.2008 o 21:11, Spaykus napisał:

A tak poważnie - co chcesz udowodnić? :>

A tak z ciekawości pytam. :) Jakoś wciąż nie mogę uwierzyć, że gram.pl tak po prostu odłączyło się od CDP. Zawsze traktowałem ten serwis jako fajne forum, gdzie można było pogadać ludźmi z CDP i dowiedzieć się co u największego polskiego wydawcy piszczy, oraz poczytać wyszperane newsy, o tym jak to seria GTA jest przyczyną ptasiej grypy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:19, Smerdek napisał:

Czy dzisiejsze zmiany wpłyną jakoś na dział gram.tv? Szczególnie chodzi mi o szybkość
podawania wyników konkursów ;). Właściwie, to jak to jest z gram.tv?


Obecnie gram.tv opiekuje się ekipa CDP (zresztą tak było od zawsze). My natomiast niejako sygnowaliśmy program własną marką. Co będzie dalej? Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:20, rob006 napisał:

Czyli trzeba głooośno krzyczeć ;)


Tu Brzoza, tu Brzoza. Topola, jak mnie słyszysz?

Dnia 01.02.2008 o 21:20, rob006 napisał:

A tak z ciekawości pytam. :) Jakoś wciąż nie mogę uwierzyć, że gram.pl tak po prostu
odłączyło się od CDP. Zawsze traktowałem ten serwis jako fajne forum, gdzie można było
pogadać ludźmi z CDP i dowiedzieć się co u największego polskiego wydawcy piszczy, oraz
poczytać wyszperane newsy, o tym jak to seria GTA jest przyczyną ptasiej grypy :)


No i dołożymy wszelkich starań, abyś z niczego nie musiał rezygnować, a dodatkowo mógł skorzystać z udogodnień, których wcześniej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:23, Spaykus napisał:

No i dołożymy wszelkich starań, abyś z niczego nie musiał rezygnować, a dodatkowo mógł
skorzystać z udogodnień, których wcześniej nie było.

Eee tam, mi się podobało tak jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:34, rob006 napisał:

Eee tam, mi się podobało tak jak było :)


Czyli co - "Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem"? Może jednak warto zaryzykować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy w związku z zaistniałymi zmianami, w waszym sklepie będę również gry cenegi oraz innych dystrybutorów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:38, Spaykus napisał:

> Eee tam, mi się podobało tak jak było :)

Czyli co - "Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem"? Może jednak warto zaryzykować?
:)


Moim zdaniem warto :). Przecież w razie niepowodzenia CDP przyjmie ponownie gram.pl "pod swoje skrzydła", nieprawdaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:21, Spaykus napisał:

Obecnie gram.tv opiekuje się ekipa CDP (zresztą tak było od zawsze). My natomiast niejako
sygnowaliśmy program własną marką. Co będzie dalej? Czas pokaże.


eehh czyli nic z programu nie będzie - mała nadzieja była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nawet cieszę że gram.pl się usamodzielniło, ale niepodoba mi się nowy wygląd forum. Proszę mi powiedzieć po co taka zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować