Zaloguj się, aby obserwować  
Xantus

Gram.pl sp. z o.o.

426 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 17:02, Godot napisał:

Czyl iwszystkie inne gazety też tak ? no pomysl po co taki burdel na i tak zasmieconym
forum..


A czy przedstawiciele innych czasopism wypowiadają się tutaj? Chyba nie. No chyba, że ktoś z PLAY. Ale nie kojarzę.

Lepiej poczekać na oficjalne info - jak już wspomniałem to są jedynie moje gdybania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:05, Lesz3yk napisał:

A czy przedstawiciele innych czasopism wypowiadają się tutaj?


na pewno się wypowiadają, tylko że raczej incognito ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie zrozumiałeś. Nam chodzi nie o zerwanie wszystkich kontaktów z CDP, a o traktowanie go na równi z innymi dystrybutorami... Czyt. NIE być jego nieoficjalną stroną, NIE reklamować ich gier (chyba, że tak jak normalny dystrybutor kupią tą reklamę). Po prostu stać się całkowicie niezależną firmą.

A skoro pracujecie na własny rachunek to:
- usuńcie tymczasowo dział z poprawkami, patchami itd., zaktualizujcie go o gry innych dystrybutorów i wtedy go
uruchomcie,
- usuńcie link "praca" z niebieskiego paska na dole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:50, Lamb3rt napisał:

Widzę, że nie zrozumiałeś. Nam chodzi nie o zerwanie wszystkich kontaktów z CDP, a o
traktowanie go na równi z innymi dystrybutorami... Czyt. NIE być jego nieoficjalną stroną,
NIE reklamować ich gier (chyba, że tak jak normalny dystrybutor kupią tą reklamę). Po
prostu stać się całkowicie niezależną firmą.


Ależ zrozumiałem i dokładnie o tym mówiłem. Reklamy pewnie będą, ale wyświetlane teraz na innych zasadach. Jeśli konkretny dystrybutor będzie zainteresowany billboardem czy innym bannerem - nie ma problemu. Wszystko jest do dogadania. Co zaś do traktowania na równi w zakresie pisania o poszczególnych grach - jak pewnie zauważyłeś, od jakiegoś czasu (nie potrafię powiedzieć dokładnie od kiedy, a nie chce mi się sprawdzać ;p) klepiemy - tzn. redakcja klepie - teksty dotyczące przeróżnych gier.

Dnia 01.02.2008 o 17:50, Lamb3rt napisał:

A skoro pracujecie na własny rachunek to:
- usuńcie tymczasowo dział z poprawkami, patchami itd., zaktualizujcie go o gry innych
dystrybutorów i wtedy go
uruchomcie,


Może lepiej po prostu systematycznie uzupełniać dział, a nie go wyłączać? No bo kiedy mielibyśmy go włączyć, kiedy pchniemy 10 patchy do gier EA, 7 trailerów gier Cenegi i 12 próbek dźwiękowych z tytułów wydawanych przez Techland? :)

Dnia 01.02.2008 o 17:50, Lamb3rt napisał:

- usuńcie link "praca" z niebieskiego paska na dole,


Cierpliwości, pracujemy nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Mam nadzieję, że w ciągu miesiąca nikt nowy nie będzie wiedział, że byliście związani z CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:36, Lamb3rt napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Mam nadzieję, że w ciągu miesiąca nikt nowy nie
będzie wiedział, że byliście związani z CDP :)

Przecież to nie była żadna hańba, że byli związani z CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG xD Ale sie tu dziwnie czuje, zupełnie nie jak na gramie ;P
Ale muszę przyznać że baaardzo fajnie Wam to wszystko wyszło ;) Teraz jest o wiele bardziej estetycznie ;)
Tylko połapać się nie mogę w tym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że to hańba czy wstyd. Chodzi o to, że skoro uważają się (i są) niezależną spółką, to niech nią będą i przestaną w jakikolwiek sposób wywyższać CDP ponad innych wydawców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:36, Lamb3rt napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Mam nadzieję, że w ciągu miesiąca nikt nowy nie
będzie wiedział, że byliście związani z CDP :)


Ależ my się absolutnie tego powiązania z CDP nie wstydzimy. No bo dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:02, rob006 napisał:

A tak z czystej ciekawości - czy niektórzy... Konsule gram.pl nie są też przy okazji
pracownikami CDP?


Czyli konsul gram.pl = pracownik CD Projektu? Nie, zdecydowanie nie. Pracownicy (konsule) CDP to pracownicy CDP, gram.pl to gram.pl. Nikt dwóch etatów nie ciągnie.
Uprzedzając wszelkie pytania - CDPR też nie pracujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:16, Cherry Cola napisał:

Zauważyłem, że zniknęły niektóre lekko krytyczne komentarze, czyżby nowe gram.pl sp.
z.o.o. oczekiwało tylko słodkich wypowiedzi? Oby ich tylko nie zemdliło z tych słodkości,
każdy też potrzebuje trochę pikanterii, soli, pieprzu i krytyki, co o tym sądzicie?


Przestan przeżywac już zrobiłeś o tym teamt który zostanie usunięty bo jest niepotrzebny a postów nie ma bo nie ma i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:08, Spaykus napisał:

Czyli konsul gram.pl = pracownik CD Projektu? Nie, zdecydowanie nie. Pracownicy (konsule)
CDP to pracownicy CDP, gram.pl to gram.pl. Nikt dwóch etatów nie ciągnie.
Uprzedzając wszelkie pytania - CDPR też nie pracujemy ;)


Przed "rewolucją" wiele osób miało niebiesko-zielone statusy, więc można było pomyśleć że ciągnęli 2 etaty (a przynajmniej robili coś i tu i tu). Teraz nagle wszystko się zmieniło? Macie nową siedzibę czy coś w tym stylu (wcześniej gram.pl i CDP to była jedna rodzina - chyba w jednym "domku" [;D] mieszkała) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:16, Cherry Cola napisał:

Zauważyłem, że zniknęły niektóre lekko krytyczne komentarze, czyżby nowe gram.pl sp.
z.o.o. oczekiwało tylko słodkich wypowiedzi?


A widziałeś te krytyczne komentarze? Czy tylko zauważyłeś, że 2 postów brakuje i resztę sobie dośpiewałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 20:21, Cherry Cola napisał:

> a postów nie ma bo nie ma i już
A ja chce przeczytać co tam było :) Owszem temat założyłem, ale kazaliście mi dopisać
się i tu i tam :)
Zapytać już nie wolno?


Jasne że wolno ale nie pomyślałeś że to może jakiś błąd na forum ?? gdyby mieli usuwac wszystkie negatywne wypowiedzi to troche by tego mieli nie uważasz nie trzeba od razu jakiś teori spiskowych zakładac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:21, Cherry Cola napisał:

> Przestan przeżywac już zrobiłeś o tym teamt który zostanie usunięty bo jest niepotrzebny

> a postów nie ma bo nie ma i już
A ja chce przeczytać co tam było :) Owszem temat założyłem, ale kazaliście mi dopisać
się i tu i tam :)
Zapytać już nie wolno?

jesteś jakimś antyfanem czy co ?? przepraszam bardzo ale jak na twój status
(dobra pomijając status) masz za dużo do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:21, Cherry Cola napisał:

A ja chce przeczytać co tam było :) Owszem temat założyłem, ale kazaliście mi dopisać
się i tu i tam :)
Zapytać już nie wolno?


Tu lub tam!

Może wróćmy do tematu...
Trzymam kciuki na gram.pl i czekam na następne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 20:23, Tokix napisał:

jesteś jakimś antyfanem czy co ?? przepraszam bardzo ale jak na twój status
(dobra pomijając status) masz za dużo do powiedzenia...


Już się nie wypowie bo został zbanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:19, rob006 napisał:

Przed "rewolucją" wiele osób miało niebiesko-zielone statusy, więc można było pomyśleć
że ciągnęli 2 etaty (a przynajmniej robili coś i tu i tu). Teraz nagle wszystko się
zmieniło? Macie nową siedzibę czy coś w tym stylu (wcześniej gram.pl i CDP to była jedna
rodzina - chyba w jednym "domku" [;D] mieszkała) :)


Zgadza się. Obecni pracownicy CDP mieli status "Pracownik CDP", my - tzn. ekipa gram.pl - ten sam + dopisek "Ekipa gram.pl". Siłą rzeczy pracownicy gram.pl, ówczesnej części CD Projektu, byli także pracownikami CDP. Teraz można mieć jedno albo drugie. I wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować