Zaloguj się, aby obserwować  
Xantus

Gram.pl sp. z o.o.

426 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 11:29, Klimos napisał:

> Parę minut :) Trzymajcie kciuki :)

Znaczy się mamy trzymać kciuki, żeby to było parę minut?
A jak coś nie tak pójdzie, to będziemy mieli to samo, co 7 miesięcy temu po uruchomieniu pre-orderów
Wierdźmina ;-)


O, dzięki za niezłomną wiarę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:31, Orteos napisał:

Jesli gram.pl odchodzi od cdprojektu to czemu przy logo widnieje napis "gram.pl z cdprojekt"
??


Zostanie to zmienione o 12:00, znaczy po 12:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:35, Union Pacific napisał:

Tak, a po 12 gram wysiądzie cnm. na 3 godziny :> Będzie buba jak przy GS-ach :D


Tia na 3 godz. żeby tylko xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pozostaję w nadziei, że od tamtych czasów coś niecoś się poprawiło w gramie i czas oczekiwania bedzie skrócony do minimum 3 godzin :> A jak okaże się, że na dłużej to stwierdzę, że nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi odcień tej Żółtej Karteczki, którą podczas implementacji patcha... tfu, wprowadzania zmian zobaczymy. Czy będzie taki sam?! Czy karteczka będzie tak samo zagięta?! Czy będzie inny podpis?! Czy wreszcie NIE BĘDZIE ŻÓŁTEJ KARTECZKI (lepiej, żeby była, bo zejdę)?!

PS Sol:

władzę na forum stanowią Pracownicy gram.pl sp. z o.o. oraz całkowity zakaz umieszczania reklam.

Moi drodzy, po wprowadzeniu powyższych zmian możliwe jest wystąpienie błędów.


Błąd już jest! To błąd językowy, systemowy, składniowy! Proszę poprawić! A fe! Hej-siup-hola! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:39, MonkOfWar napisał:

Mnie najbardziej ciekawi odcień tej Żółtej Karteczki, którą podczas implementacji patcha...
tfu, wprowadzania zmian zobaczymy. Czy będzie taki sam?! Czy karteczka będzie tak samo zagięta?!
Czy będzie inny podpis?! Czy wreszcie NIE BĘDZIE ŻÓŁTEJ KARTECZKI (lepiej, żeby była, bo zejdę)?!

PS Sol:

władzę na forum stanowią Pracownicy gram.pl sp. z o.o. oraz całkowity zakaz umieszczania
reklam
.

Moi drodzy, po wprowadzeniu powyższych zmian możliwe jest wystąpienie błędów.


Błąd już jest! To błąd językowy, systemowy, składniowy! Proszę poprawić! A fe! Hej-siup-hola!
:P


Oj, faktycznie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, fajnie, że się forum zmienia. Powiew świeżości zawsze się przyda. :P A jeśli chodzi o czas nieaktywności forum, to dla mnie to w sumie jest bez różnicy. Może to nawet trwać kilka godzin, tylko żeby zmiany nie spowodowały żadnych problemów i żeby forum działało po nich sprawnie. :)
I dlaczego akurat forum 2.6? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:42, matiz123 napisał:

Hm, fajnie, że się forum zmienia. Powiew świeżości zawsze się przyda. :P A jeśli chodzi o czas
nieaktywności forum, to dla mnie to w sumie jest bez różnicy. Może to nawet trwać kilka godzin,
tylko żeby zmiany nie spowodowały żadnych problemów i żeby forum działało po nich sprawnie.
:)
I dlaczego akurat forum 2.6? ;)



A bo jeszcze nie 3.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, musicie nowości wprowadzać jak mam akurat praktyki na 13? ;P Błagam, dajcie te nowe rzeczy za chwilę, bo ja do domu wrócę dopiero około 20 ;P Nie wytrzymam na praktykach jak nie będę wiedział co wprowadziliście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Oby te zmiany nie okazały się totalną wtopą.
Sie zdziwisz xP
@NuGGet
Olej praktyki, forum i zmiany najważniejsze, ja chyba nawet do fryzjera nie pójdę tylko żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:43, Soleila napisał:

A bo jeszcze nie 3.0 :)


Spam! :P

A poważniej, skoro Sol się tu wynurza(-sz)... "Ciociu, a co z tymi panami, no wiesz, skinami? Odwiedzą nas w końcu?"

PS Co do spamu... "Blerghhhhh!!!!!!!!!!!11111111111111oneoneoneoneelvenhundredmilliongigazllionondehundredandelvenmillionthousand"
- Lord Baile, Twilight Lord (mój GM, na serwerze RP :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl z Cenegą? Weź mnie nie strasz ;P Ale to by było niezłe zaskoczenie ;P Albo ''Gram.pl z City Interactive" (czy jak to się piszę), LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować