Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2009 o 22:52, Dexter_McAaron napisał:



Ale pier****sz... Skoro choćby o Dead Space mowa,

http://www.amazon.com/Dead-Space-Pc/dp/B0019C4MU2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=software&qid=1243111714&sr=8-2

I to tyle czasu po premierze... nawet jeśli policzymy dolara tylko za 3 złote... plus
koszty wysyłki... Zachód ma tańsze gry, pfff... Stary, jeśli chcesz wciskać kit, to "wyślij"
swego kuzyna chociaż do Czech albo za Bug, przynajmniej realistyczniej będzie.


Koszty wysyłki akurat u niego się nie liczą podobno, skoro mu brat kupuje, to pewnie za darmo ;)
Ale zgadzam się ^^ Gościu to krętacz, ceny gier "na zachodzie" są powszechnie znane. U nich tania seria kosztuje na nasze 99 złotych często, więc... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jestem w rozdziale numer 7, mam ''odłączyć jakieś łańcuchy od asteroidy'' a nastepnie położyć nadajnik SOS.
Gdy zjade winda w dół (w drodze do asteroidy), mam przed sobą długi korytarz i sporo skrzynek z amunicją. Drogi są trzy, dwie prowadzą do ogromnego pomieszczenia z tymi łancuchami i asteroidą. Dwa z czterech moge odlaczyc(rozwalić) bo są w tym pomieszczeniu, ale gdzie do cholery są pozostałe dwa :P Wg. mapy po drugiej stronie asteroidy, którą chyba trzeba obejść ale nie wiem jak ;/ Nadajnika tez nie podłoże bo gdy tylko wyladuje na kamulcu zaraz kosi mnie jakiś łańcuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest dość frustrujący moment.

Spoiler

Mocowania łańcuchów są na zewnątrz, na burcie Ishimury, a jedyna droga wiedzie właśnie przez ów "kamulec". Pierścienie grawitacyjne spowalniasz stazą (tu się faktycznie przydaje inwestowanie pierścieni mocy w jej moduł, na szczęście w pobliżu masz "ładowalnię" - praktycznie jak zawsze, gdy czeka Cię używanie stazy) niemalże natychmiast po chwili, gdy się "złączą", jump, następnie biegniesz na zewnątrz, jump na poszycie statku (po drodze zaczają się na Ciebie morphy niemowlaków, chyba w wersji podrasowanej), niszczysz pozostałe łańcuchy, a potem powtarzasz drogę do wnętrza, po drodze stawiając na asteroidzie nadajnik (przez co być może obieganie skały będzie bezpieczniej rozłożyć na dwie tury).



Good luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi...trudno :P Ale przynajmniej już wiem co i jak.
Wielkie dzięki za pomoc, nie wpadłbym na to żeby wyskoczyć na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Mam naprawde DUUUUUŻY problem! Jestem na końcu 11 lvl i własńie przeniosłem "znak" na pokład wachadłowca, ide spotkać się z profesorkiem i nagle z wahadłowca słychać strzały, ten odlatuje i właściwie koniec gry bo żadnych nowych celów nie mam, profesorek kyne-(bo chyba tak miał na imie) stoi jakby nigdy nic i jedyne co moge zrobić to sobie chodzić po statku bez celu.
Z góry ddziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 08:20, MAcKO_Maciej napisał:

A nie trzeba iść do jakiegoś centrum dowodzenia ? Tam gdzie jest dziewczyna isaaca ?

Nie da się. mam zadanie iść do doktorka i jak do niego podejde to prom odlatuje bezemnie i nie ma żadnych celów na mapie ani zadań, a drzwi do tego centrum dowodzenia są zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 13:44, MAcKO_Maciej napisał:

> Pewnie jakiś nietypowy bug....

Prawdopodobnie...Może wczytaj jakiś save wcześniejszy.

próbowałem i ostatni i jeszcze wczześniejszy, ale nic to nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 14:09, lorenco25 napisał:

> > Pewnie jakiś nietypowy bug....
>
> Prawdopodobnie...Może wczytaj jakiś save wcześniejszy.
>
próbowałem i ostatni i jeszcze wczześniejszy, ale nic to nie dało


Przykro mi to mówić ale musisz reinstalować gierke i wykasować save - y. to jest teraz jedyne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 20:42, Czarek188 napisał:

> > > Pewnie jakiś nietypowy bug....
> >
> > Prawdopodobnie...Może wczytaj jakiś save wcześniejszy.
> >
> próbowałem i ostatni i jeszcze wczześniejszy, ale nic to nie dało

Przykro mi to mówić ale musisz reinstalować gierke i wykasować save - y. to jest teraz
jedyne wyjście.

:( Jesteś pewien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 21:23, lorenco25 napisał:

> > > > Pewnie jakiś nietypowy bug....
> > >
> > > Prawdopodobnie...Może wczytaj jakiś save wcześniejszy.
> > >
> > próbowałem i ostatni i jeszcze wczześniejszy, ale nic to nie dało
>
> Przykro mi to mówić ale musisz reinstalować gierke i wykasować save - y. to jest
teraz
> jedyne wyjście.
>
:( Jesteś pewien?


Nie wiem. Może pomóc ale też może zmarnować czas i cierpliwość. Bo wiesz, ja nie mam tej gry. Ja robiłem tak w niektórych grach i pomagało. Ale uwaga w niektórych też nie pomogło. Szansa że się uda jest 50% na 50%. Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 21:23, lorenco25 napisał:

> > > > Pewnie jakiś nietypowy bug....
> > >
> > > Prawdopodobnie...Może wczytaj jakiś save wcześniejszy.
> > >
> > próbowałem i ostatni i jeszcze wczześniejszy, ale nic to nie dało
>
> Przykro mi to mówić ale musisz reinstalować gierke i wykasować save - y. to jest


zapisów gry nie kasuj zrób sobie gdzieś odzielna kopie na wszelki wypadek a z reszta sie zgadzam odinastaluj i zainstaluj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 04:23, capral napisał:

Ma ktoś dobry sposób na bossa pod koniec 6 rozdziału? Zawsze w ostatniej fazie walki
brakuje amunicji i zdorowia.

przypomnij mi jaki to boss to ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 10:15, miodus napisał:

> Ma ktoś dobry sposób na bossa pod koniec 6 rozdziału? Zawsze w ostatniej fazie walki

> brakuje amunicji i zdorowia.
przypomnij mi jaki to boss to ci pomoge


Ten, który ma 3 macki z żółtymi wrażliwymi punktami, a w drugiej wazie walki z nim pluje jakimś czymś. Walczysz z nim w "zero gravity". Ale już sobie poradziłem, dzięki za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 22:53, capral napisał:

> > Ma ktoś dobry sposób na bossa pod koniec 6 rozdziału? Zawsze w ostatniej fazie
walki
>
> > brakuje amunicji i zdorowia.
> przypomnij mi jaki to boss to ci pomoge

Ten, który ma 3 macki z żółtymi wrażliwymi punktami, a w drugiej wazie walki z nim pluje
jakimś czymś. Walczysz z nim w "zero gravity". Ale już sobie poradziłem, dzięki za chęci.

aa to prosty boss ;) z rezto na tej planszy jest duzo amiunicji nie powinieneś mieć problemów ;) jakbyś miał jeszcze jakiś problem to daj znać pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem zainstalowalem ORGINALNĄ wersje Dead Space i gdy chce uruchomic gre to wychodzi mi blad w ktorym windows pyta sieczy wysylac raport o bledzie do sieci. co mam robić pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować