Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 12:52, miodus napisał:


> Ale ja właśnie przeszedłem grę na 4 poziomie trudności. Czyli na niemożliwym. I
wyskoczyło
> że odblokowałem tryb niewykonalny a przecież są tylko 4 poziomy trudności. To może
tylko
> tak pisze a ten niewykonalny to już wcześniej odblokowany poziom niemożliwy?
hmmm wczytaj ost save przejdz gre jak pojawi Ci sie widadomosc ze odblokowano niemozliwy
wejdz nowa gre i wybierz ten poziom sprubuj tak... jak przeszedles gre na 4 poziomie
to dostales osiagniecie ?



Tak, dostałem. Myślę że niemożliwy a niewykonalny to to samo po prostu inaczej przetłumaczyli i to mnie zmyliło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:47, Pile napisał:

>
> > Ale ja właśnie przeszedłem grę na 4 poziomie trudności. Czyli na niemożliwym.
I
> wyskoczyło
> > że odblokowałem tryb niewykonalny a przecież są tylko 4 poziomy trudności.
To może
> tylko
> > tak pisze a ten niewykonalny to już wcześniej odblokowany poziom niemożliwy?

> hmmm wczytaj ost save przejdz gre jak pojawi Ci sie widadomosc ze odblokowano niemozliwy

> wejdz nowa gre i wybierz ten poziom sprubuj tak... jak przeszedles gre na 4 poziomie

> to dostales osiagniecie ?


Tak, dostałem. Myślę że niemożliwy a niewykonalny to to samo po prostu inaczej przetłumaczyli
i to mnie zmyliło ;]

widocznie na to wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, w takim razie biorę się za najłatwiejszy poziom i dobijam wszelkie achivementy ;] Calak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 20:18, Pile napisał:

Dzięki za pomoc, w takim razie biorę się za najłatwiejszy poziom i dobijam wszelkie achivementy
;] Calak musi być.

reszta pójdzie już z górki ;) jakbys miał jakieś problemy to daj znac z miła chęcią pomogę sam mam calaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabiłem calaka. Nie ma co, świetna gra. Achivementy bardzo przemyślane. Czekam na drugą grę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 19:13, Pile napisał:

Właśnie nabiłem calaka. Nie ma co, świetna gra. Achivementy bardzo przemyślane. Czekam
na drugą grę ;D

gratulacje ;) a i 2 czesc jerst juz podobno w produkcji :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Chciałbym zapytać, czy po przejściu na danym poziomie trudności można grać na wyższym z całym ekwipunkiem (tj. bronie, apteczki itp), czy trzeba zacząć zupełnie od nowa i od nowa wszystko znajdywać i ulepszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam tę grę, ale niestety w języku angielskim, a wiem, że jest do niej spolszczenie. Jeśli ktoś wie skąd mogę je pobrać (szukałem bardzo długo lecz nigdzie jego nie znalazłem), albo by mógł je mi wysłać na e-maila, to był bym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje - e-mail:
godlewiaczek@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 14:24, Lukasz0911 napisał:

Witam, posiadam tę grę, ale niestety w języku angielskim, a wiem, że jest do niej spolszczenie.
Jeśli ktoś wie skąd mogę je pobrać (szukałem bardzo długo lecz nigdzie jego nie znalazłem),
albo by mógł je mi wysłać na e-maila, to był bym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje -
e-mail:
godlewiaczek@tlen.pl


Kup oryginała, a będziesz mieć PL. W Polsce gra wyszła po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co mi oryginał, jak go mam tyle, że nie z polski, ale od brata ciotecznego z ameryki. Jak bym miał piratke, to pewnie bym zainwestował, bo to fajna gra, ale szkoda mi kasy na kupowanie 2 takiej samej płyty tylko, że w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 15:30, Stalker69 napisał:

>(...) ale od brata ciotecznego z ameryki (...)
:D :D :D
:F

brat, ciocia może i ma skąd to możecie wiedzieć, tak naprawdę nikt was nie jest w stanie udowodnić czy ma oryginał czy nie, a to poważne oskarżenia, które nic nie zmienią.Szkoda strzępić klawiaturę ;), no chyba, że macie jakieś dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 15:37, Mefisto napisał:

brat, ciocia może i ma skąd to możecie wiedzieć, tak naprawdę nikt was nie jest w stanie
udowodnić czy ma oryginał czy nie, a to poważne oskarżenia, które nic nie zmienią.Szkoda
strzępić klawiaturę ;), no chyba, że macie jakieś dowody.

Ja go nie oskarżam, tylko się śmieję z sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mi kupuje brat, teraz u nich za granicą gry są tańsze, więc po co mam przepłacać. Miesiąc temu dostałem Silent Hilla Homecoming. Ale jeśli cię to śmieszy, to twoja sprawa. Ale wróćmy do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 16:54, Lukasz0911 napisał:

Widzisz mi kupuje brat, teraz u nich za granicą gry są tańsze, więc po co mam przepłacać.
Miesiąc temu dostałem Silent Hilla Homecoming. Ale jeśli cię to śmieszy, to twoja sprawa.
Ale wróćmy do tematu...


Gra w Polsce wyszła w polskiej wersji. Więc nawet jak masz oryginała eng to ściąganie spolszczenia nie jest legalne (chyba ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 17:29, Lukasz0911 napisał:

Kurde. mówi się trudno. Pogram z tydzień, a potem odłożę grę na półkę, bo nic nie będę
rozumiał...


To się naucz języka, leniu ;] Zapewniam, że Ci się przyda. Ja się na grach uczyłem kiedyś i do dzisiaj we mnie tego zostało. Nikomu nie będzie Ciebie żal tylko dlatego, że nie umiesz angielskiego.

Jeśli chcesz gry po polsku, to kupuj je w Polsce. Tańsze, droższe - bez różnicy. Takie są zasady i trzeba się ich trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampek dalej będę prosił brata, o kupowanie gier, ale jak będą tańsze od naszych (polskich) oraz jak będę mógł do nich wgrać spolszczenie =] A co do nauki języka - uczę się niemieckiego i rosyjskiego, ale ledwo co z tym daje rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 16:54, Lukasz0911 napisał:

Widzisz mi kupuje brat, teraz u nich za granicą gry są tańsze, więc po co mam przepłacać.


Ale pier****sz... Skoro choćby o Dead Space mowa,

http://www.amazon.com/Dead-Space-Pc/dp/B0019C4MU2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=software&qid=1243111714&sr=8-2

I to tyle czasu po premierze... nawet jeśli policzymy dolara tylko za 3 złote... plus koszty wysyłki... Zachód ma tańsze gry, pfff... Stary, jeśli chcesz wciskać kit, to "wyślij" swego kuzyna chociaż do Czech albo za Bug, przynajmniej realistyczniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować