Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2010 o 18:26, zadymek napisał:

> Witam mam pytanie: dziś kupiłem dead space''a (premierowa edycja , nie z serii classics)

> w empiku i jak wpisuję kod rejestracyjny to wyskakuje mi ze jest błędny. W kodzie

> litery "Ż" któłre mogę wpisac , proszę o pomoc i z góry za nia dzięki
Ach, crap, teraz zauważyłem ,że kupiłeś w Empiku:/
To jak ci kod nie wchodzi zapewne wpisujesz go nie tak jak trzeba. A te Ż (pierwszy raz
widzę taki cd key) to Z z kropką czy przekreślone Z?

Dobra już działa wpisałem samo "z" i działa . Ale Z było przekreślone. Nie rozumiem po co wprowadzają bład do cd-key''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


dlatego ja zawsze sprawdzam kilka opcji jak nie wyskakuje jakiś błąd ;) Teraz możesz już grać bo naprawdę warto ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:09, Longer napisał:


dlatego ja zawsze sprawdzam kilka opcji jak nie wyskakuje jakiś błąd ;) Teraz możesz
już grać bo naprawdę warto ;p

No właśnie załączyłem ale jak na razie coś mi tylko mruga w oddali ( statek) i nic się nie dzieje. Mam coś zrobić bo próbowałem na strzałkach ruszyc ale ani drgnie a chcę juz grać i poczuć dreszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze nie wylądowałeś na statku więc jedyne co możesz zrobić to rozglądać się ;) A po wylądowaniu zaczyna się rzeźnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:22, Longer napisał:


Jeszcze nie wylądowałeś na statku więc jedyne co możesz zrobić to rozglądać się ;) A
po wylądowaniu zaczyna się rzeźnia :D

Źle się chyba wyraziłem: wybrałem poziom średni i po wciśnieciu przycisku cały ekran mam czarny a z lewej strony miga mi coś małego tak z 2 cm ma . Czy mam coś zrobić bo to migajace nic się nie rusza ani nic nie podlatuje do niego. Gra działa bo mogę wejsć do menu i czekałem juz 5 min a ono ani nie drgnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uuu to dziwne...nie przypominam sobie czegoś takiego. A masz to od razu po kliknięciu na nową grę? żadnego filmiku i te sprawy? Widocznie błąd...spróbuj nowsze sterowniki do karty graficznej ściągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:33, Longer napisał:


Uuu to dziwne...nie przypominam sobie czegoś takiego. A masz to od razu po kliknięciu
na nową grę? żadnego filmiku i te sprawy? Widocznie błąd...spróbuj nowsze sterowniki
do karty graficznej ściągnąć...

Dzięki za radę ;) Działa ! Zagrałem chwilę i powiem jedno: wgniata w fotel ! Dawno już nie grałem w tak dobrą grę grozy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2010 o 21:17, Tieru napisał:

Dzięki za radę ;) Działa ! Zagrałem chwilę i powiem jedno: wgniata w fotel ! Dawno już
nie grałem w tak dobrą grę grozy. ;)


Nie ma za co choć pewnie i tak przyczyna była inna;p Co do gry się zgadzam. Gra jest... soczysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:12, jacob27 napisał:

Przeszedł już ktoś tą grę na poziomie niemożliwym? Bo ja już na trudnym mam problem...

Pochwale się.Tak,ja ukończyłem :D Zajęło mi to 25h i 48 minut.Nie było łatwo.Dużo problemów sprawiła mi walka z tym nieśmiertelnym cuśkiem w pomieszczeniu medycznym.Jak wiadomo,jest tam pełno innych potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:23, Dootix napisał:

> Przeszedł już ktoś tą grę na poziomie niemożliwym? Bo ja już na trudnym mam problem...

Pochwale się.Tak,ja ukończyłem :D Zajęło mi to 25h i 48 minut.Nie było łatwo.Dużo problemów
sprawiła mi walka z tym nieśmiertelnym cuśkiem w pomieszczeniu medycznym.Jak wiadomo,jest
tam pełno innych potworów.


No to pełen szacunek. Wyobrażam sobie jak ta walka musiała wyglądać. Ja chyba nie dam rady tej gry przejść na tym poziomie trudności, ale spróbuje chociaż na trudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:28, jacob27 napisał:

Wyobrażam sobie jak ta walka musiała wyglądać.

Uwierz mi,nie powtórze tego wyczynu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:12, jacob27 napisał:

Przeszedł już ktoś tą grę na poziomie niemożliwym? Bo ja już na trudnym mam problem...


Trudne są tylko początki, potem w miarę łapania nowego sprzętu i ulepszania go, gra już wcale taka trudna nie jest :) Najważniejsze to opanować moc Stasis, to podstawa potrzebna do przetrwania na Trudnym i Niemożliwym.

Swoją drogą, ja ostatnio chciałem spróbować wreszcie Niemożliwego poziomu trudności, ale niestety po reinstallu i wgraniu save tam gdzie trzeba w grze widzę tylko standardowe poziomy trudności :( Można co prawda znaleźć save''y, no ale ja chcę grać od zera, a nie od razu z full wypasionym sprzętem i nieskończonymi kredytami... Bo to żadna zabawa, siła tej gry to właśnie survival :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Dead Space''a na Niemożliwym-runda druga ^^.Muszę w coś pograć dopóki,dopóty nie sprawię sobie Bad Company 2.I odrazu zapytam,bo już trochę nie grałem.W co radzicie pakować węzły mocy na początku gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tu o tym pisałem kiedyś, ale podstawa to Piła (siła ognia, pojemność), kombinezon (wytrzymałość) i Stasis (to co spowalnia przeciwników). Piła, dlatego że to najlepiej zbalansowana broń, kombinezon dlatego że będziesz zbierać ostre baty, a Stasis zawsze jest nieocenione jak się robi zadyma, albo pojawią najgroźniejsi przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 21:38, Azvar napisał:

Już tu o tym pisałem kiedyś, ale podstawa to Piła (siła ognia, pojemność), kombinezon
(wytrzymałość) i Stasis (to co spowalnia przeciwników). Piła, dlatego że to najlepiej
zbalansowana broń, kombinezon dlatego że będziesz zbierać ostre baty, a Stasis zawsze
jest nieocenione jak się robi zadyma, albo pojawią najgroźniejsi przeciwnicy.


W takim razie,dzięki za porady.Biorę się za grę.Będę tu również opisywał postępy mej wędrówki i wyjaśniał sposoby na przejście trudnych momentów,dla tych,którzy też wzięli się za poziom Niemożliwy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 1 ukończony.Najtrudniejszy moment w tym rozdziale to zdecydowanie szukanie płyty danych potrzebnej do uruchomienia kolejki.Aby "w miarę"przeżyć ten moment,należy:
1.Umiejętnie używać Stasis,
2.Mieć kilka med-packów w razie sytuacji kryzysowej.
3.Amunicja.
Jak najszybciej pozbyć się wrogów:
Gdy atakuje nas dwóch przyjemniaczków z dwóch stron,najlepiej pierwszemu odstrzelić nogę,szybko odwrócić się,spowolnić drugiego cuśka Stasis modem,dobić tego bez nogi,ćwiartując mu ręce,następnie koledze odstrzelić główkę,wycofać się kawałek i pochlastać mu szkity.Używam tej metody,sprawdza się.Lecz trzeba to zrobić NA PRAWDĘ szybko.

W razie problemów piszcie,powiem dokładnie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 7 rozdziale. Muszę zainstalować nadajnik na meteorycie, ale choć używam stazy to i tak te "cosie" krążące dookoła asteroidy mnie zabijają. Może najpierw muszę zniszczyć te łańcuchy grawitacyjne? Ale gra pokazuje, bym szedł na asteroidę... Jakby co stazę mam jeszcze nierozwijaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 19:40, JayL napisał:

Mam problem w 7 rozdziale. Muszę zainstalować nadajnik na meteorycie, ale choć używam
stazy to i tak te "cosie" krążące dookoła asteroidy mnie zabijają. Może najpierw muszę
zniszczyć te łańcuchy grawitacyjne? Ale gra pokazuje, bym szedł na asteroidę... Jakby
co stazę mam jeszcze nierozwijaną.


Musisz najpierw zniszczyć dwa łańcuchy grawitacyjne,które są na statku(są do siebie równoległe,jeden nad drugim),oraz dwa pozostałe,które są na zewnątrz.Ja natomiast w ogóle nie używałem Stazy na tych metalowych "cosiach".Po prostu wyczuwałem moment i czmychałem na drugą stronę asteroidy.Tam zakładałem nadajnik,zabijałem dwóch brzydali,wracałem po tlen,nie schodząc z asteroidy(po prostu cofnąłem się kawałek poza granicę próżni),zniszczyłem pozostałe dwa.Użyj na nich stazy,bo cholernie szybko się kręcą.Potem wskocz z powrotem na statek ;) Mam nadzieję,że choć trochę pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wpadłem na to, żeby tam tego użyć, ale mimo to jakoś sobie radziłem :P Wystarczy wyczuć odpowiedni moment, warto trochę poobserwować po jakiej osi poruszają się te metalowe "cosie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować