Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 11:44, TommoS napisał:

CZY WARTO?! Człowieku ta gra to jedno z najlepszych dzieł ostatniego dziesięciolecia,
jeśli nie najlepsze!


Kwestia gustu, na mnie ta gra nie zrobila wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;D przeszedlem gre na poziomie niewykonalnym ;D dzieki temu dostalem 150 G i mam z gry wyciagnietego calaka ( pierwszy na mojej konsoli ) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:54, miodus napisał:

;D przeszedlem gre na poziomie niewykonalnym ;D dzieki temu dostalem 150 G i mam z gry
wyciagnietego calaka ( pierwszy na mojej konsoli ) ;D

Jak się grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:20, Arisovo 14 napisał:

> ;D przeszedlem gre na poziomie niewykonalnym ;D dzieki temu dostalem 150 G i mam
z gry
> wyciagnietego calaka ( pierwszy na mojej konsoli ) ;D
Jak się grało?

Roznie czasami jedno miejsce przechodzilem z 20 razy a czasami bez problemu przechodzilem z jednego epizodu do drugiego. Cało greprzeszedlem jezli patrze na ost zapis w sejvach to 7:58:38 ;) ale wiadomo ze nie brane sa pod uwagi czas kiedy umieralem wiec mozna do tego dodac tak z 2-3 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na kanale HYPER leciała reklamówka (?) gry DEAD SPACE, nie zwróciłbym w ogóle na to uwagi (bo akurat ''leciałem'' po kanałach) - gdyby nie muzyka jednej z moich ulubionych kapel SIGUR ROS.

pytanie jest takie: czy faktycznie muzyka SIGUR ROS występuje w DEAD SPACE czy to tylko zagrywka Hyper''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie czy Dead Space ruszy na takim złomie ? AMD 3200 + (jedno rdzeniowy) 1 GB ram i Radeon X1950PRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam problem dotyczący osiągnięcia o nazwie Graj w piłkę-Z. Nie wiem co muszę zrobić, dlatego mógłby ktoś mi powiedzieć ?
Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:59, Adizo napisał:

Siemka. Mam problem dotyczący osiągnięcia o nazwie Graj w piłkę-Z. Nie
wiem co muszę zrobić, dlatego mógłby ktoś mi powiedzieć ?
Z góry thx.

musisz wygrac wszystkie rundy w koszykowce o ile sie nie mylę jest to rozdzial 10 chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:59, Adizo napisał:

Siemka. Mam problem dotyczący osiągnięcia o nazwie Graj w piłkę-Z. Nie
wiem co muszę zrobić, dlatego mógłby ktoś mi powiedzieć ?
Z góry thx.



Ale nie trzeba żadnego sposobu. Stanij na jakiejś platformie i po prostu za każdym razem musisz przechwycisz piłkę i po prostu walnąć nią do dziury ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, włączyłem, wsiorbało mnie na maksa... Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy singleplayerowej gierce, świetna oprawa A/V (choć do ideału nieco jej brakuje), genialny klimat zaszczucia i krwawej łaźni (no i te jakby szepty w tle... masakra!), nieco nowatorskich rozwiązań i zaskakująco dobrze dobrane głosy postaci. Jestem właśnie po 3 rozdziałach i zachwyca mnie ten ciężki, bezpardonowy i brutalny klimat Dead Space :) Czasami tylko nie podoba mi się jak wyskakuje za dużo przeciwników (no nie oszukujmy się, shooter to nie jest, trudno w cokolwiek wycelować), no i momenty w których wyskakują są już mocno oklepane w takich grach (choć zdarzyło się kilka wyjątków, w których w ogóle nie spodziewałem się niczego).

Mam do was pytanie w związku z ulepszaniem/robieniem zakupów. Czy jest coś co powinienem wiedzieć, zanim wezmę się do reszty za ulepszanie wszystkiego wedle własnego gustu, czy też nie ma to większego znaczenia dla poziomu trudności gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 15:34, Bratek196 napisał:

Hej, mam pytanie czy Dead Space ruszy na takim złomie ? AMD 3200 + (jedno rdzeniowy)
1 GB ram i Radeon X1950PRO.


Ja gram na full detal na AMD 3500+, 4 GB RAM i HD3850. Ruszyć, pewnie ruszy, ale zapewne na najniższych detalach, już na moim kompie mam czasami mocne zaciachy (zapewne z winy procesora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 03:18, Sth`Devilish napisał:

Zainstalowałem, włączyłem, wsiorbało mnie na maksa... Dawno się tak dobrze nie bawiłem
przy singleplayerowej gierce, świetna oprawa A/V (choć do ideału nieco jej brakuje),
genialny klimat zaszczucia i krwawej łaźni (no i te jakby szepty w tle... masakra!),
nieco nowatorskich rozwiązań i zaskakująco dobrze dobrane głosy postaci. Jestem właśnie
po 3 rozdziałach i zachwyca mnie ten ciężki, bezpardonowy i brutalny klimat Dead Space
:) Czasami tylko nie podoba mi się jak wyskakuje za dużo przeciwników (no nie oszukujmy
się, shooter to nie jest, trudno w cokolwiek wycelować), no i momenty w których wyskakują
są już mocno oklepane w takich grach (choć zdarzyło się kilka wyjątków, w których w ogóle
nie spodziewałem się niczego).

Mam do was pytanie w związku z ulepszaniem/robieniem zakupów. Czy jest coś co powinienem
wiedzieć, zanim wezmę się do reszty za ulepszanie wszystkiego wedle własnego gustu, czy
też nie ma to większego znaczenia dla poziomu trudności gry?


Ciężko powiedzieć, chyba lepiej się jednak skupić na kilku konkretnych rzeczach, niż wbijać niewiele w co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 08:12, tomoliop napisał:

Ciężko powiedzieć, chyba lepiej się jednak skupić na kilku konkretnych rzeczach, niż
wbijać niewiele w co popadnie.


Ja właśnie obecnie skupiam się na pierwszej bronii i pancerzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 13:43, Sth`Devilish napisał:

> Ciężko powiedzieć, chyba lepiej się jednak skupić na kilku konkretnych rzeczach,
niż
> wbijać niewiele w co popadnie.

Ja właśnie obecnie skupiam się na pierwszej bronii i pancerzu :)


Piła plazmowa to świetna broń:). Nie polecam ulepszania zbiornika tlenu, bo gra i tak jest w ten sposób zaprojektowana, że nawet jeśli trzeba walczyć, to bez problemu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 13:43, Sth`Devilish napisał:

> Ciężko powiedzieć, chyba lepiej się jednak skupić na kilku konkretnych rzeczach,
niż
> wbijać niewiele w co popadnie.

Ja właśnie obecnie skupiam się na pierwszej bronii i pancerzu :)


Miałem podobne do twoich odczucia - wsiąkłem od razu i atmosfera jak z ''Dark Heresy'' (system RPG) ah...
Co do broni - przeszedłem (na normalu) z zestawem piła, miotacz płomieni, karabin i contact gun (nie wiem jak to w wersji pl jest). Z tego inwestowałem tylko w piłę (obrazenia i pojemność), potem w karabin (obrazenia i pojemnosc). Acha, na początku oczywiście kombinezon na maxa (zdrowie, powietrze tez sobie darowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra to taki udany mix System Shock 2, BioShock, The Thing, Doom 3 i chyba też coś z Alien Ressurection z Playstation :) Do kontrowersyjnej kamery już nawet przywykłem (właściwie, to dodaje ona klimatu oraz unikatowości grze). Dzięki za rady, sam zauważyłem, że powietrze nie jest mi zbytnio potrzebne. Tak w ogóle, są jakieś momenty, kiedy warto mieć w plecaku pojemnik z powietrzem/energią (chodzi o to spowalnianie wiązką energii)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 03:18, Sth`Devilish napisał:

Zainstalowałem, włączyłem, wsiorbało mnie na maksa... Dawno się tak dobrze nie bawiłem
przy singleplayerowej gierce, świetna oprawa A/V (choć do ideału nieco jej brakuje),
genialny klimat zaszczucia i krwawej łaźni (no i te jakby szepty w tle... masakra!),
nieco nowatorskich rozwiązań i zaskakująco dobrze dobrane głosy postaci. Jestem właśnie
po 3 rozdziałach i zachwyca mnie ten ciężki, bezpardonowy i brutalny klimat Dead Space
:) Czasami tylko nie podoba mi się jak wyskakuje za dużo przeciwników (no nie oszukujmy

shooter nie, ale z dystansu całkiem łatwo zmasakrować sporą grupkę stworów, jedyny problem to ten dystans utrzymać...

Dnia 12.02.2009 o 03:18, Sth`Devilish napisał:

się, shooter to nie jest, trudno w cokolwiek wycelować), no i momenty w których wyskakują
są już mocno oklepane w takich grach (choć zdarzyło się kilka wyjątków, w których w ogóle
nie spodziewałem się niczego).

a kogo to jeszce rusza? Chyba tylko nowych w biznesie:)
No, ale dopóki takie numery dominują w kinie (a przemysł growy na tym się wzoruje przy takich produkcjach) takie numery będą standardem. Inna rzecz, że hichcock''owski suspens nie za bardzo by tu pasował:)

Dnia 12.02.2009 o 03:18, Sth`Devilish napisał:


Mam do was pytanie w związku z ulepszaniem/robieniem zakupów. Czy jest coś co powinienem
wiedzieć, zanim wezmę się do reszty za ulepszanie wszystkiego wedle własnego gustu, czy
też nie ma to większego znaczenia dla poziomu trudności gry?

jak byś nie wybrał dasz radę, tylko będzie nieco trudniej. Najlepiej siesłuchaj moich poprzedników: specjalizacja droga do sukcesu. Aczkolwiek z tym upgrade''m zbiornika tlenu bym sienie zgodził. o wiele bardziej komfortowo gra siez przynajmniej raz powiększoną pojemnością, no i zyskujemy conajmniej jedno miejsce w ekwipunku, którego nie zajmie zapasowy zbiornik. A latania w próżni jest trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować