Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy lubią Firefoksa

131 postów w tym temacie

Zainstalowałem ją za namową kumpli, najbardziej mi się na początku podobało skuteczne blokowanie wyskakujących okienek, oraz możliwość układania, jak się chce i otwieranie następnych www w tle... Przez pierwsze miesiące użytkowania FF bardzo mnie denerwowało zjadanie stron ulubionych, nie mam pojęcia do dzisiaj z jakiego powodu...Najnowsza FF, póki co, już tego nie robi... (użytkuje FF ok. 2 lata). Opery w ogóle nie znam, w pracy pracuję na maxthonie, zaś najnowszy IE 7.0 nie jest taki tragiczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam firefoxa już rok i jak dla mnie jest to najlepsza przeglądarka. Chociaż ostatnio muszę powiedzieć że zaczyna mnie denerwować bo kiedy klikam na przycisk x na karcie aby ją zamknąć to się nie zamyka, muszę czasami kilka razy kliknąć. Czasami doprowadza mnie to do szału :( Może wie ktoś coś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Preferuję Operę, przydatny bajer w postaci szybkiego wybierania, fajne skiny i proste ich wybieranie, stabilność, odtwarzanie sesji po wywaleniu przeglądarki/kompa... więcej mi nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od zawsze używam FF ;)
Nie mogę się przekonać do żadnej innej przeglądarki, za bardzo sie przyzwyczaiłem do FireFoxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Opery z przyzwyczajenia. Firefox ma jedną zalete jak dla mnie - sprawdzanie pisowani, ale to za mało by porzucić Opere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Firefoxa i (nie wiem dlaczego) przegląda mi się strony.....
Aha.... Już wiem... np. kiedy muszę zaglądać do wielu stron nie potrzebuję włączać wielu okienek tylko następne karty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"denerwuje mnie IE, który wymagany jest do kilku firmowych stron w pracy i mam kilka bezsensownie namnożonych okien."

A nie możesz zastosować dodatku " IE Tab " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W IE 7 są taby... ale ile trzeba się było naczekac na implementację. Nie podoba mi się w IE renderowanie stron... rozmycie koszmarne... Zarówno IE 7 i Firefox 2.x.x.x są w porządku. Wybór należy do użytkownika. Ja wybrałem Liska... przyjemniejszy jest, milutko wygląda i jest masa wtyczek które niejednokrotnie okazują się całkiem przydatne, jak Forecast Fox <- nie mam termometru zewnętrznego :P Ponadto nie zamęcza Aktiwiksami i innymi bzdurami Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować