Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 14:10, Soleila napisał:

Pomyślimy, pomyślimy... ;) Mam nadzieję, że wspólnie z Wami. Co kilka głów to nie tysiące
:)

Na pewnym froum mają statusy np.: gaduła, małomówny, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 14:04, Rusell napisał:

> Pisanie z caps lockiem, czy ortografia to dla mnie takie trochę dziwne zasady. Mi
jakoś
> nie przeszkadza caps lock czy błąd. Dla mnie liszczy się sens wypowiedzi, a parę
błędów
> nie zawadzi przecież.
Zamiast narzekac proponuje isc do szkoly i nauczyc sie pisac, bo po Twoich postach widac,
ze masz z tym spore problemy.


Jeśli się ma pewną przeglądarkę (nie powiem jaką bo to byłaby reklama ale jest znana i to nie jest explorer) to ona poprawia błędy tylko trzeba ta opcję włączyć. A więc nie musi chodzić do szkoły chyba że chce zamiatać ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kojarzy mi się ze stopniami z innego forum

Dnia 01.02.2008 o 14:12, Taikun napisał:

o grach


Identyczne skojarzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 14:09, Head Master napisał:

Ooo Właśnie też zmieniłem szerokość i nie ma tych pasków. A co do skinu to szybko Ci
się znudzi tak jak mi. Przydałyby się nowe.


Rzeczywiście mogło by byc więcej no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, przydałyby się, bo używanie przez półtora roku tego samego skina, choćby nawet ładnego, może się znudzić :P. A Citrine (carbonized) jest IMHO brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 14:09, Meghan_mph napisał:

W dodatku robi się miszmasz znaczeniowy - z jednej strony cyrkowo wyglądające mordki
w cylindrach, z drugiej antyczni poważni konsulowie, z trzeciej umęczona klasa robotnicza.
Troszkę za dużo tych grzybów w barszcz.


Wiesz, konsule to nie tylko urzędnicy rzymscy.

Za wikipedią (a co!): "Konsul - urzędnik państwa za granicą, którego zadanie polega na dbaniu o interesy własnego państwa oraz opiece nad jego obywatelami przebywającymi na terytorium państwa, w którym konsul pełni swoją funkcję."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam kiedyś był jakiś temat o skinach dla forum, chyba nawet konkurs był czemu by tamtych pomysłów nie wykorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się jeszcze jakaś "selekcja" użytkowników - może konto premium dla każdego od delegata w górę - osoby te miały by możliwość wyłączenia postów bumelantów i np.: robotników. - dążę do tego, że forum dusi się pod wpływem własnej popularności - ciężko przeprowadzić tu jakąś konwersację na poziomie czy uzyskać pomoc w natłoku postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 14:10, Soleila napisał:

Hejo,

Pomyślimy, pomyślimy... ;) Mam nadzieję, że wspólnie z Wami. Co kilka głów to nie tysiące
:)


Może... hmmm... kierownik? To by był pomiędzy sekretarzem a własnotytułowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdurny pomysł, bo może się akurat okazać, że taki robotnik czy bumelant może ci tej pomocy udzielić, a ty go akurat zablokujesz :P.

Ja jeszcze chciałbym zwiększenia czasu na edycję do 10 minut, rangi mogłyby powrócić wojskowe, tak jak kiedyś (hehe) - tyle że poprawione, a od Własnego Tytułu to mi wara :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 14:20, Skywalker560 napisał:

Bzdurny pomysł, bo może się akurat okazać, że taki robotnik czy bumelant może ci tej
pomocy udzielić, a ty go akurat zablokujesz :P.

no słaby pomysł ale ufam, że rozumiecie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem...

+ Zielony kolor ludzi z GRAM wydaje mi się jakiś taki mało czytelny... (przynajmniej w skórce Citrine)
+ Ciekawa sprawa z oddzieleniem Pomocy Technicznej i Informacji Prasowych... gdyby jeszcze można było tak oddzielić Quizy i Zabawy ;)

Jeszcze dobrze się nie zaznajomiłem z nowościami, ale pierwsze wrażenie 8/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 14:02, Dominik000 napisał:

Pisanie z caps lockiem, czy ortografia to dla mnie takie trochę dziwne zasady. Mi jakoś
nie przeszkadza caps lock czy błąd. Dla mnie liszczy się sens wypowiedzi, a parę błędów
nie zawadzi przecież.

ale przeszkadza tym którzy próbują pozbyć się robienia błędów poprzez czytanie poprawnie napisanych wyrazów (np mi prawie się to udało, tyle że zacząłem poprzez książki czytane przezemnie w dużych ilościach). Zajęło mi to masę czasu, i nie mam zamiaru wracać do ortografów (zwłaszcza że zarówno opera jak i firefox mają moduły sprawdzania pisowni, wiec dysortografia (na którą papier jak najbardziej miałem, i wiem że zdobycie go jest banalnie łatwe) nie jest żadnym wytłumaczeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować