Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 13:42, morthi napisał:

powiedz mi jak mozna sie przyzwyczaic do reklam kiedy ich przez dlugi dlugi czas na forum
nie bylo a teraz podobno sa? - ja nie widze roznicy gdyz od kilku lat nie schodze z ff
i nie wiem juz co to jest internet z mnostwem reklam :P


Ale te reklamy wogule nie przeszkadzają (przynajmiej mi) jest tylko 1 z Potterem i do tego na samej górze i to mi wogule nie przeszkadza więc dajcie spokój z tymi reklamami i wyglądem bo nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, ale mogli by tło też zrobić białe a nie szare. A na rzzie nie widzę większych zmian, popiszę zobaczę. Albo pewnie ktoś mi odpowie co się zmieniło:P Teraz będzie można szybciej zrobić 3 minimalne linijki w zabawie "opisz poprzednika" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie kulturalnie na forum... patrze... i doznałem szoku :/ Reklamy to jeszcze mogę zrozumieć no bo w końcu trzeba się z czegoś utrzymywać. Ale u mnie forum jest takie... wąskie :/ Wcześniej było na szerokość całego monitora a teraz ucina po bokach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:27, Bumber napisał:

BTW po powrocie do zmiennej szerokości forum już nie czuję się tak obco ;)


Faktycznie, od razu lepiej :]
Reklamy wcale nie przeszkadzają i podfora u dołu też jakiejś wielkiej różnicy nie robią.

PS Przed dodaniem tego posta zostałem poproszony o ponowne zaakceptowanie regulaminu. Czy ktoś mógłby pomyśleć i zrobić by użytkownikom, któtzy już kiedyś akceptowali tenże regulamin, wyświetlały się jedynie zmian? Nie sądzę by była potrzeba czytania jeszcze raz całości, gdy 95% informacji pozostaje ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:45, jakoktochce napisał:

Wchodzę sobie kulturalnie na forum... patrze... i doznałem szoku :/ Reklamy to jeszcze
mogę zrozumieć no bo w końcu trzeba się z czegoś utrzymywać. Ale u mnie forum jest takie...
wąskie :/ Wcześniej było na szerokość całego monitora a teraz ucina po bokach :/


Właśnie i to jest jedyna rzecz która mi się nie podoba wąskośc nie można ustawic aby było na cały monitor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:46, Union Pacific napisał:

Hmm... eeeee..... Ten rozmiar forum mnie rozwalił. Toż to tragicznie wygląda ://


Kwestia gustu mi się to o dziwo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można to zmienić na szczęście. Zobacz w ustawieniach forum.

Reklamy na dole ssą. Zrobił się tutaj ogólnie mały bajzel. Wcześniej było nieco fajniej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakieś konto bankowe gram.pl, może znajdą się darczyńcy, którzy dofinansują choć troszkę ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:45, jakoktochce napisał:

Ale u mnie forum jest takie... wąskie :/ Wcześniej było na szerokość całego monitora a teraz ucina po bokach :/

Czytać ogłoszenia, czytać. :P

Na forum wprowadzono dzisiaj stałą szerokość, czyli krótko mówiąc, forum jest wąskie. W ustawieniach możesz wrócić do poprzedniej szerokości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 13:48, Patryk R napisał:

Kwestia gustu mi się to o dziwo podoba.


Mi też tylko ta wąskośc :/ kto mi powie gdzie się to ustawia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stała szerokość forum? Nawet jeśli chciałbym, to nie mogę - jakoś czcionka na forum jest zbyt szeroka (na kombo Firefox/Ubuntu).
Nowe belki i inne pierdoły - w sumie źle nie jest, ale po co dodatkowy button do IRC? o.O No i wszystko ładniej wygląda na Milku, a mi bardziej pasuje czarny motyw :<
Zielony kolor? To jak kiedyś się pisało smerfy to teraz są ufoki? xD
No i reklamy - cóż, ja ich nie widzę (kombo wtyczek AdBlock, AdBlock Filterset.G Updater i NoScript). I niby czemu mam je wyłączać? Pomagają w bezproblemowym przeglądaniu nie tylko tego forum. Poza tym pozwolę sobie przytoczyć tekścik Sol z ogłoszeń:
"Ponadto nasz Dział Kreacji dołoży wszelkich starań, aby reklamy, które oglądacie zawsze były najwyższej jakości." - najwyższa jakość? Czemu kojarzy mi się to z z wyskakującym flashem z HD i dobijającymi dźwiękami w systemie 5.1? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:46, Klimos napisał:

> BTW po powrocie do zmiennej szerokości forum już nie czuję się tak obco ;)

Faktycznie, od razu lepiej :]
Reklamy wcale nie przeszkadzają i podfora u dołu też jakiejś wielkiej różnicy nie robią.

PS Przed dodaniem tego posta zostałem poproszony o ponowne zaakceptowanie regulaminu.
Czy ktoś mógłby pomyśleć i zrobić by użytkownikom, któtzy już kiedyś akceptowali tenże
regulamin, wyświetlały się jedynie zmian? Nie sądzę by była potrzeba czytania jeszcze
raz całości, gdy 95% informacji pozostaje ta sama.


Uhm, dobry pomysł. Będziemy o tym pamiętali. W sumie zmiany można zajawiać w ogłoszeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:46, Lord Andre 1 napisał:

Zmień sobie w ustawieniach szerokość forum to bedzie normalnie.


Ok. Zmieniłem i działa. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duzo wody w wiśle upłynie zanim sie przyzwyczaje do nowego forum (i chyba nie tylko ja) narazie w poszukiwaniu kasy zamieszczono reklamy alez czasem wrowadza jakis abonamet który pozwoli np. na pisanie jakimś kolorkiem czy inne takie bajery (oby moje słowa nigdy się nie spełniły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować