Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2009 o 20:35, CoD1234 napisał:

Mam pytanie. Czy u was też nie działają statystyki? Bo nie mogę je włączyć.


Od pewnego czasu statystyki niesamowicie zamulają, czasami trzeba czekać masę czasu zanim się włączą, czasami wcale się nie odpalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2009 o 07:19, Budo napisał:

Od pewnego czasu statystyki niesamowicie zamulają, czasami trzeba czekać masę czasu zanim
się włączą, czasami wcale się nie odpalają.


Masz rację ja też tak mam że jak wchodzę na statystyki to muszę naprawdę długo czekać jeśli wogóle uda się wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega Infes ma wyjątkowe statystyki...

Teraz zauważyłem, że u mnie jest podobnie :]

Te staty to się walą od dłuższego czasu, zrobią coś z tym w ogóle? :)

20090404210724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy zdarzały się już wcześniej tyle że zazwyczaj trwały 2,góra 3 dni. To że teraz dzieje się to tak długo jest pewnie związane z wprowadzanymi zmianami i być może z tym że Vilmar nie ma po prostu czasu na zajmowanie się czymś co nie jest aż tak istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:43, Robhaal napisał:

Witam. Czy mogę jakoś odznaczyć tylko kategorię "Quizy i Zabawy" nie naruszając "Na każdy
temat"?

O_o
Przecież Quizy i Zabawy masz w oddzielnej części forum, a nie w kategorii "Na każdy temat" na forum głównym. Wystarczy ze klikniesz taki mały trójkącik przy nazwie "Quizy i zabawy" a odzyskasz troche wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 23:25, stachu-HTML napisał:

Proponuję zamieszczenie na forum emotikonków. Fajnie byłoby mieć takie buźki do przyozdobienia
posta


Eee zdecydowanie nie było by to fajnie... ale w tekście możesz za to wstawiać jakie chcesz :) :> :P :D :/ :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 00:05, Laid_back napisał:

> Proponuję zamieszczenie na forum emotikonków. Fajnie byłoby mieć takie buźki do
przyozdobienia
> posta

Eee zdecydowanie nie było by to fajnie... ale w tekście możesz za to wstawiać jakie chcesz
:) :> :P :D :/ :o)


No też prawda...
(ktoś inny): a wcale że nieprawda!
Ja: kto to powiedział?[patrze się na tego co to powiedział]
(-.- )→ (*-* )
Co? to nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 00:10, stachu-HTML napisał:

No też prawda...
(ktoś inny): a wcale że nieprawda!
Ja: kto to powiedział?[patrze się na tego co to powiedział]
(-.- )→ (*-* )
Co? to nie ja!


Polecam http://www.fotka.pl/forum/ , tam emotek masz bez liku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum istnieje gdzieś topic, w którym można się umawiać na wspólną grę przez internet, ale... zapomniałem jak się nazywa. Wydaje mi się, że mało kto nawet zdaje sobie sprawę z istnienia takiego wątku, a z pewnością wielu forumowiczów chciałoby zmierzyć swoje siły we wspólnych rozgrywkach sieciowych. I tu pojawia się moja propozycja - co powiecie na utworzenie podforum "Sieciowe rozgrywki"? Nie wiem jak na innych forach, ale na markolf.pl coś takiego istnieje i spisuje się znakomicie. Chyba nie muszę dodawać, że z chęcią zobaczyłbym podobny pomysł tutaj? ;) Od czasu do czasu można by też organizować (nie)oficjalne turnieje, o ile oczywiście "góra" znalazłaby na to nie tylko chęć, ale także środki (nagrody mile widziane ;)).

BTW Kiedyś istniał też GS "Jak Oni Grają", ale nigdy nie dorobił się jakiejś większej popularności i obecnie projekt został zawieszony. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 23:59, LESZ3u napisał:

Na forum istnieje gdzieś topic, w którym można się umawiać na wspólną grę przez internet,
ale... zapomniałem jak się nazywa. Wydaje mi się, że mało kto nawet zdaje sobie sprawę
z istnienia takiego wątku, a z pewnością wielu forumowiczów chciałoby zmierzyć swoje
siły we wspólnych rozgrywkach sieciowych. I tu pojawia się moja propozycja - co powiecie
na utworzenie podforum "Sieciowe rozgrywki"? Nie wiem jak na innych forach, ale na markolf.pl
coś takiego istnieje i spisuje się znakomicie. Chyba nie muszę dodawać, że z chęcią zobaczyłbym
podobny pomysł tutaj? ;) Od czasu do czasu można by też organizować (nie)oficjalne turnieje,
o ile oczywiście "góra" znalazłaby na to nie tylko chęć, ale także środki (nagrody mile
widziane ;)).

BTW Kiedyś istniał też GS "Jak Oni Grają", ale nigdy nie dorobił się jakiejś większej
popularności i obecnie projekt został zawieszony. Szkoda.


No pomysł bardzo fajny tylko kto zajął by się organizowaniem serwerów i skąd wzięlibyśmy tylu adminów na owe serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "większych" grach sieciowych typu CoD może rzeczywiście stanowić to mały problem, ale zawsze można grać przez hamachi lub dołączać do istniejących już serwerów. Nie oczekuję od ekipy, że będą stawiać serwery w każdej większej grze, bo domyślam się z jakimi kosztami to się wiąże (choć byłoby to BARDZO miłe). To samo tyczy się kwestii adminów, choć to już raczej leży w kwestii nas, graczy.

Do masy innych gier serwery bezproblemowo mogą tworzyć sami gracze. Tytuły takie jak TrackMania, Left4Dead, FlatOut2, czy też Call of Juarez nie wymagają zbyt wiele od hosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 07:41, L33T napisał:

It`s all about money...


Założenie podforum gdzie moglibyśmy się umawiać na wspólną grę chyba dużo by nie kosztowało, a o to głównie mi chodzi. Oficjalne serwery to dla mnie sprawa drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować