KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Szukam pewnego filmu, niestety oglądałem go dawno i w dodatku nie w całości więc pamiętam tylko kilka szczegółów.
Opowiadał historię pewnej dziewczyny, będącej z tego co pamiętam lekarzem. Opiekowała się starszą panią, która jednak po jakimś czasie zmarła, przed śmiercią zdążywszy jeszcze załatwić jej pracę jako kelnerka w barze. Tam zobaczył ją szef lokalnej mafii, któremu się spodobała, więc "przygarnął" ją do siebie, w praktyce zmuszając jednak do pracy jako lekarz dla rannych w wyniku krwawych porachunków.
Wiem, że nie jest to zbyt dużo informacji, ale może ktoś cokolwiek kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jakiej produkcji był film ?
Anglojęzyczny ?
Ile lat temu go widziałeś ?
W jakim kraju ? mieście ? umiejscowiona jest akcja filmu ?
Aktorka wcielająca się w rolę lekarki ? Azjatka ? Europejka ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten film. Wielkie dzięki.

kerkas:
Dzięki za zaangażowanie i propozycje, szczególnie "Kod nieznany" wydaje się interesujący, myślę więc, że w najbliższym czasie go obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję pewnego serialu... bajki w zasadzie. Leciała ona w na Canal + dawno temu (ok. 2005 rok)... Co jest dziwne, znam tytuł... był to "Iwo z Jukonu". Co dziwniejsze nie mogę nigdzie w internecie odnaleźć żadnych informacji na jego temat. Jeśli ktoś natknąłby się na takowe lub po prostu wiedział coś o tej bajce byłbym wdzięczny za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam filmu, anglojęzyczny, amerykański, produkcja obstawiam między ''95-2002, ale nie jestem pewny.
Pewien chłopak z dzielnicy biedoty (murzyn) chciał zostać kimś wielkim i chodził do kolesia, takiego pustelnika mieszkającego w bloku. Charakterystyczne było to, że ten starszy jegomość odciął się zupełnie od świata, nawet wymontował dzwonek ze swojego telefonu (ten szczegół pamiętam). Chłopak na 90% uczył się u niego sztuki pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam filmu o więźniu który po wyjściu z więzienia ma zaopiekować sie żoną i synem przyjaciela z więzienia który został tam zamordowany tuż przed wyjściem na wolność.ten pierwszy po wyjściu szuka tej żony i okazuje sie ze ta kobieta chyba jest żoną mafioizy który wsadził jej już zmarłego męża do więzienia i ten przyjaciel zeby sie do nich dostac walczy w walkach ulicznych i wygrywa po kolei każdy poziom aż dochodzi do finału i ostatnia walka odbywa się na tarasie w wielkim domu .Tyle wiem aktoży są mało znani powstał między 2005 a 2009 prosze o pomoc pozdrawiam

20120309161943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film o narkotykach :)
Zaczynał się, że jeden z 2 bohaterów kupił fałszywą trawkę, a potem w jakiś sposób zaczęli rozprowadzać prawdziwą, ten drugi później przestał się w to bawić i zabrał się za białe proszki, potem odbił dziewczynę jakiemuś bossowi, która go zostawiła, bo on ciągle ćpał, mieli córkę. Na koniec filmu miało być ostatnie zlecenie, a on chyba trafił do więzenia, ktoś go wrobił. Widziałem pare lat temu na tvp1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu który mignął mi kiedyś podczas przeglądania zbiorów filmwebu. Otóż był to bodajże horror a fabuła skupiała się z tego co pamiętam na tym że grupa kilku / kilkunastu osób wybrała się na wycieczkę na jakąś egzotyczną wyspę [ lub miejsce, nie pamiętam dokładnie ] i tam spotkać ich miały dość niemiłe rzeczy. Wyglądało to mniej więcej jak dżungla z budowlami w stylu Inków czy Majów. Z tego co pamiętam film był chyba dość krwawy [ ale tego nie jestem pewien ] a i raczej nowy, obstawiam że ma góra 10 lat a dość prawdopodobne jest to że jest stosunkowo nowy i nie miał u nas raczej premiery. Any idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się