KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Witam szukam filmu gdzie jeden z amerykańskich komandosów zostaje zabity w Irak/Afganistanie przez dziecko później kilka lat po tym wydarzeniu podczas akcji filmu odnajduje się sprawca. Porszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest bardzo stary, i szczerze wątpie że ktoś go zna, ale co tam...
Z filmu pamiętam niewiele. Była tam dziewczyna, ktòrą ogólnie wszyscy lubili i była dobra, miała dobry kontakt z rodziną. Poznała chłopaka, przy którym stała sie inna. Została striptizerką, piła alkohol i paliła papierosy. Pamietam, że po jakimś czasie ten chłopak namówił ją by spotkała sie z rodzicami, i gdy przyjechali tam powiedział, żeby była dla nich miła. Bardzo prosze o tytuł filmu, albo chociaż film o podobnej tematyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Nie mogę przypomnieć sobie tytułu a nabrałam ochoty na ponowne obejrzenie. Wyświetlany ten film był chyba w HBO jakieś 2 lata temu. Akcja toczy sie albo w UK albo USA, nie pamiętam. Mężczyzna kupuje dom z bardzo zapuszczonym ogrodem. W domu znajduje/wpada mu w ręce stary, wydawałoby się list. Autorką jest kobieta przepełniona smutkiem. Mężczyzna próbuje dowiedzieć się czegos w pobliskim miasteczku ale napotyka na mur milczenia. W pewnym momencie z okna domu widzi siedząca na ławce w ogrodzie nietypowo ubraną kobietę, wychodzi do niej i rozpoczyna rozmowę. Okazuje się, że kobieta jest mieszkanką tego domu z przeszłości. Zaczynają się porozumiewać listownie przez czas ale tez i mogą kontaktować się osobiście właśnie w ogrodzie przy tej ławce, to miejsce jakby przenika między czasami. Kobieta jest nieszczęśliwa i wystraszona, jej mąż to drań. Mężczyzna zaczyna drążyć temat poprzednich właścicieli domu i w końcu dowiaduje się kim byli i o tragedii, jaka w tym domu się rozegrała. Kobieta zginęła w pożarze, który objął tylko jej sypialnię. Przewinął się również wątek recepty na lek dla tej kobiety (to chyba była bolerioza, ale nie jestem pewna), o którą mężczyzna prosi swojego znajomego lekarza wprawiając go w spore zdumienie. Sporą rolę odgrywa też ogrodnik z lat 50. zakochany w tej kobiecie i dostrzegający draństwo jej męża. Może komuś się skojarzy tytuł, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2017 o 17:55, Tarya napisał:

Dzień dobry

Nie mogę przypomnieć sobie tytułu a nabrałam ochoty na ponowne obejrzenie. Wyświetlany ten film był chyba w HBO jakieś 2 lata temu. Akcja toczy sie albo w UK albo USA, nie pamiętam. Mężczyzna kupuje dom z bardzo zapuszczonym ogrodem. W domu znajduje/wpada mu w ręce stary, wydawałoby się list. (...)

Sprawdź to

http://www.imdb.com/title/tt0140340/?ref_=ttmc_mc_tt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam filmu z lat 70 - 80. |To był film akcji toczył się w 60-70% W dzungli, grał go chyba napakowany gościu blondyn ?! Nie był to Arnold ani nikt znany. Pamiętam też, że chyba porwali mu córkę z domu i szantażowali a on w dzungli zastawił na nich pułapki. Próbowałem znaleźć w google ale nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Chester001 napisał:

Hej, szukam filmu z lat 70 - 80. |To był film akcji toczył się w 60-70% W dzungli, grał go chyba napakowany gościu blondyn ?! Nie był to Arnold ani nikt znany. Pamiętam też, że chyba porwali mu córkę z domu i szantażowali a on w dzungli zastawił na nich pułapki. Próbowałem znaleźć w google ale nie udało się.

Jakaś podpowiedź, jak wyglądał ten koleś co ich tam ścigał? Może jakaś akcja? Cokolwiek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TigerXP napisał:

Jakaś podpowiedź, jak wyglądał ten koleś co ich tam ścigał? Może jakaś akcja? Cokolwiek?  

Heh.. Hmmm Gdybym ja to wiedział... Główienie chodzi mi o samego aktora... kiedyś z www przeczytalem o mało znanych i zapomnianych aktorach i min. w tym rankingu był ON. Postury Arniego.  Oglądałem kilka lat temu ten film i chciałbym jeszcze raz go obejrzeć i zobaczyć w jakich innych produkcjach on grał.  Nie był jakiś to wybitny film od Wojskowy w dzungli i jakaś nieskomplikowana intryga. Chyba takich filmów nie było nie wiadomo ile... ? Wiem, że film nie jest młodszy niż 1993 tak mi się wydaję. Przedział 1978-92. Jak napisałem wyżej wykorzystywał on dzungle do robienia pułapek.  Maskował się i ich wykańczał jeden po drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2018 o 01:14, Chester001 napisał:

Эй, я ищу фильм с 70-х - 80-х. Это был боевик в 60-70%. В джунглях, я думаю, в нем играл блондин? Это не Арнольд или никто не знал. Я также помню, что они, вероятно, похитили его дочь из дома и шантажировали его, и он поставил ловушки для них в джунглях. Я попытался найти в google, но это не удалось.

Dolph Lundgren? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) szukam filmu. Niestety widziałam tylko początek więc nie pamiętam wielu szczegółów. Akcja rozgrywala się w latach może 20-stych ale tej informacji nie jestem pewna. Wiem że był człowiek w więzieniu który był chyba seryjnym morderca i zaczęł do niego pisać chłopak może 20-letni który chciał wykorzystać jego osobę w pracy na studia z psychologii czy czegoś podobnego. I na początku ten więzień nie odpowiadał ale jak student zaczął wysyłać swojej zdjęcia bez koszulki zaczął odpowiadać bo spodobał mi się ten chłopak. I tyle pamiętam z tego filmu :/ może ktoś będzie wiedział co to za film :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2018 o 21:50, Werczi2202 napisał:

Hej :) szukam filmu. Niestety widziałam tylko początek więc nie pamiętam wielu szczegółów. Akcja rozgrywala się w latach może 20-stych ale tej informacji nie jestem pewna. Wiem że był człowiek w więzieniu który był chyba seryjnym morderca i zaczęł do niego pisać chłopak może 20-letni który chciał wykorzystać jego osobę w pracy na studia z psychologii czy czegoś podobnego. I na początku ten więzień nie odpowiadał ale jak student zaczął wysyłać swojej zdjęcia bez koszulki zaczął odpowiadać bo spodobał mi się ten chłopak. I tyle pamiętam z tego filmu :/ może ktoś będzie wiedział co to za film :D

Brzmi jak "Dear Mr. Gacy" :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, tytułu niestety nie pamiętam bo dawno go już oglądałem, ale pamiętam tyle, że do jakiegoś prawdopodobnie szpitala trafia kobieta (nie wiem z jakiego powodu), ale odwiedził ją w tym szpitalu jakiś facet który chodził o kuli i miał chyba koszule w kratke. Potem gdy ta kobieta mówiła policjantom czy tam komuś, że pamięta mężczyczne który ją tu zaprowadził ci jej wmawiali, że nikogo takiego nie było na miejscu, ale potem na kamerach okazało się, że jednak był xd Na koniec filmu jakiś detektyw/śledczy czytał książke i tam był opisany plan oszustwa w które została wrobiona ta kobieta. Inaczej wytłumaczyć nie umiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się