KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Kojarzę pewną scenę i zarys fabuły, ale nic więcej (jak w temacie ;)
Mianowicie, do domu małżeństwa dostali się włamywacze i ich zniewolili. Pamiętam, że kobieta musiała chyba zmiażdżyć sobie palec za pomocą obcęgów. Zna ktoś tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei poszukuję teraz filmu, z którego pamiętam tylko główny wątek. Mianowicie grupa młodych kumpli postanowiła złożyć przysięgę, że nigdy się nie ożenią. Jeden z nich(taki grubszy)który też złożył przysięgę został przez nich wyśmiany, że ożeni się jako pierwszy, z pierwszą panienką która go zechce, w następnej scenie był już pokazany jego ślub. Tyle pamiętamz filmu. Jeżeli kojarzycie to proszę o tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja szukam takiego filmu gdzie jest jakaś grupka ludzi na jakiejś wyspie i tam dzieją się dziwne rzeczy, jakieś badania robią czy coś tam, ale pamiętam, że powstał tam jakiś dziwny potwór, który potem zaczął jakos mutować na pół rekina czy cos takiego, strasznie klimatyczny film to był, ale już nie pamiętam nic z tego,ogladąłem go jakieś 12 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 18:36, Massa napisał:

Ja z kolei poszukuję teraz filmu, z którego pamiętam tylko główny wątek. Mianowicie grupa
młodych kumpli postanowiła złożyć przysięgę, że nigdy się nie ożenią. Jeden z nich(taki
grubszy)który też złożył przysięgę został przez nich wyśmiany, że ożeni się jako pierwszy,
z pierwszą panienką która go zechce, w następnej scenie był już pokazany jego ślub.
Tyle pamiętamz filmu. Jeżeli kojarzycie to proszę o tytuł.

http://www.filmweb.pl/film/Kocurek-2001-11124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 18:36, Massa napisał:

Ja z kolei poszukuję teraz filmu, z którego pamiętam tylko główny wątek. Mianowicie grupa
młodych kumpli postanowiła złożyć przysięgę, że nigdy się nie ożenią. Jeden z nich(taki
grubszy)który też złożył przysięgę został przez nich wyśmiany, że ożeni się jako pierwszy,
z pierwszą panienką która go zechce, w następnej scenie był już pokazany jego ślub.
Tyle pamiętamz filmu. Jeżeli kojarzycie to proszę o tytuł.


Czyżby to chodziło o film "Kocurek" ? http://www.filmweb.pl/film/Kocurek-2001-11124
Ten tytuł kojarzy mi się po części z Twoim opisem.

Pozdrawiam.

EDIT:
Heh zostałem uprzedzony :P. Trzeba było nie iść do kibla XD a o po powrocie wcisnąć F5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 20:15, Ajinur napisał:

ja szukam takiego filmu gdzie jest jakaś grupka ludzi na jakiejś wyspie i tam dzieją
się dziwne rzeczy, jakieś badania robią czy coś tam, ale pamiętam, że powstał tam jakiś
dziwny potwór, który potem zaczął jakos mutować na pół rekina czy cos takiego, strasznie
klimatyczny film to był, ale już nie pamiętam nic z tego,ogladąłem go jakieś 12 lata
temu...

Może któryś z tych
http://www.filmweb.pl/film/Potw%C3%B3r-1998-32590
http://www.filmweb.pl/film/Piekielna+g%C5%82%C4%99bia-1999-750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główną postacią jest jakiś amerykański nastolatek, który chodzi do psychologa. ten psycholog jednak zamiast mu pomagać to kupuje od niego zioło. nastolatek sprzedaje trawkę, ponieważ w rodzinie się nie układa. i jeździ taki wózkiem po lodach po całym mieście, a w środku ma mnóóstwo palenia. muszę wiedzieć co to za film, bo jest z niego świetny soundtrack. o ile się nie myle to były tam piosenki Notorious B.I.G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:32, kaczoor napisał:

Główną postacią jest jakiś amerykański nastolatek, który chodzi do psychologa. ten psycholog
jednak zamiast mu pomagać to kupuje od niego zioło. nastolatek sprzedaje trawkę, ponieważ
w rodzinie się nie układa. i jeździ taki wózkiem po lodach po całym mieście, a w środku
ma mnóóstwo palenia. muszę wiedzieć co to za film, bo jest z niego świetny soundtrack.
o ile się nie myle to były tam piosenki Notorious B.I.G.

The Wackness?
http://www.filmweb.pl/film/Wackness%2C+The-2008-453669

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 21:48, Harrolfo napisał:

Kojarzę pewną scenę i zarys fabuły, ale nic więcej (jak w temacie ;)
Mianowicie, do domu małżeństwa dostali się włamywacze i ich zniewolili. Pamiętam, że
kobieta musiała chyba zmiażdżyć sobie palec za pomocą obcęgów. Zna ktoś tytuł?

Czy to nie "Funny Games" Michael''a Heneke''go? Mogą być dwie wersje tego samego reżysera: austriacka z 1997 lub amerykańska z 2007. Czy ktoś może potwierdzić? Dzięki.

P.S. Polecam także "Pianistkę" tego samego reżysera. Rewelacyjny dramat psychologiczny ociemnej stronie ludzkiej osobowości oraz o ludzkich dewiacjach i fetyszach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:40, Janek_Izdebski napisał:

Czy to nie "Funny Games" Michael''a Heneke''go? Mogą być dwie wersje tego samego
reżysera: austriacka z 1997 lub amerykańska z 2007. Czy ktoś może potwierdzić? Dzięki.

Nie, to niestety nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zależy mi na znalezieniu ale czegos bardzo skomplikowanego.
Otóż chodzi o film a dokładnie o piosenke jaką śpiewano w tym filmie.
Jeśli znajdę film to znajdę tę piosenkę.
Ale sory, bo informacji mam mało. Wiem że film ten jest Polski i akcja tego filmu rozgrywała sie w pierwszych latach po upadku w Polsce komunizmu.
Film ten to typowo film młodzieżowy, rozrywkowy, takie tam romanse, żarty, i chyba ( nie jestem pewien ) tworzenie zespolu disco polo.
Chodzi o to że pojawia się moment w filmie kiedy pewna kobieta profesjonalna piosenkarka, ( chyba na dworze ) śpiewa taką popularną piosenkę disco polo, której refren brzmi chyba ,,kochaj mnie, kochaj mnie, kochaj mnie....." bardzo ładna melodia.....
Prosze o odnal;ezienie filmu i Nie chodzi o moje kaprysy, ale w bardzo ważnej sprawie potrzebuję odnależć ten utwór, dlatego niesamowicie będę wdzieczny za podanie tytułu tego filmu.
Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 15:19, kerkas napisał:

/.../
Kochaj i rób co chcesz (1997)


Kerkas trafiłeś w dziesiatkę! Gratuluję ci z całego serca i dziękuję najmocniej jak potrafię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma szuka filmu, to co wiadomo to to że:

- film o prześladowaniu młodzieży w szkole
- prawdopodobnie amerykański
- fabularny ale z a''la dokumentalizowanymi wypowiedziami uczniów
- możliwe że tytuł filmu to godzina i nie jest to 11:14 :-P
- prawdopodobnie wyprodukowany po 2000 r.
- na okładce filmu był gość w kapturze przy szkolnej szafce
- w filmie jedna z dziewczyn była seksualnie wykorzystywana przez brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję tytułu filmu pamiętam że był kilka razy emitowany na jedynce . Pewna
rodzina wzięła pod swoją opiekę labradora , wiem że było tam rodzeństwo brat i siostra .
Początkowo to ten brat bardziej nalegał na psa , ale z czasem w ogóle się nim nie
zajmował robiła to jego siostra która bardzo się do niego przywiązała i pokochała. Po
pewnym czasie pies musiał odejść z ich domu był szkolony po to by pomagać innym .
Dziewczynka bardzo to przeżywała . Pies trafił do mężczyzny na wózku inwalidzkim i jego
żony. Mężczyzna był strasznie zazdrosny o swoją żonę ( z tego co pamiętam to pracowała w
barze) nawet gdy odwiedzał ich jego przyjaciel. Później zmienił się i z tego co pamiętam
urodziła im się córeczka. Po kilku latach zwrócili psa tamtej rodzinie a gdy dziewczynka
dorosła wróciła do domu bardzo się ucieszyła że wreszcie będzie mogła się nim
opiekować. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zna tytuł filmu . Historia oparta na faktach . Trzech przyjaciół przebywa za granicą bodajże w Chinach . Dwóch powraca do Anglii jeden zostaje złapany za posiadanie marihuany i skazany na smierc , jego siostra adwokatka postanawia odnalezc dwoch jego przyjaciół ktorzy gdyby sie przyznali ze tez tam byli zmniejszyli by wyrok na odsiadke nie na smierc . udaje jej sie przekonac . jeden jednak wraca drugi przyznaje sie , ale i tak to nie pomaga zostaje powieszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się