• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.05.2008 o 12:43, Rafano napisał:

Procesor 2.66GHz RAM 768 karta graficzna GEFORCE 7300gt sonic pojdzie mi oblivion


PROSZE O POMOC


Spokojnie na minimalnych sobi pograsz, ale na wyzszych to juz bedzie o wiele gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.05.2008 o 13:34, szypek26 napisał:

> A na srednich??
w 800x600 może odpalisz średnie. w 1024x768 - małe szanse

To najakich jak cos grac 800x600 czy 1024x768?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.05.2008 o 13:55, Rafano napisał:

> > A na srednich??
> w 800x600 może odpalisz średnie. w 1024x768 - małe szanse
To najakich jak cos grac 800x600 czy 1024x768?


Ja radzilbym Ci odpalic na 800x600 , zeby pozniej nie zrobilo Ci sie przykro... Ja jeszcze na takim samym sprzecie jaki teraz mam, tylko ze ze stara karta GeForce 7300GS, Oblivion chodzil mi plynnie na niskich w rozdzialce tez nie za wysokiej. Wiec radze Ci odpalic, tak jak powiedzialem na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Athlon XP 3,2
1,5Gb RAM
GF 7900GS

»Race Driver: GRID - poleci w miarę przyzwoicie? Pisząc przyzwoicie nie mam na myśli LOW detali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.05.2008 o 17:38, 88Bonzo napisał:

Athlon XP 3,2
1,5Gb RAM
GF 7900GS

»Race Driver: GRID - poleci w miarę przyzwoicie? Pisząc przyzwoicie nie mam na myśli
LOW detali :P


Może odpali na średnich, procek moze nie wyrobić... silnik graficzny GRID-a ma wymagania podchodzące pod CryEngine 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.05.2008 o 17:38, 88Bonzo napisał:

Athlon XP 3,2
1,5Gb RAM
GF 7900GS

»Race Driver: GRID - poleci w miarę przyzwoicie? Pisząc przyzwoicie nie mam na myśli
LOW detali :P

jakbyś wymienił procka na dwurdzeniówkę byłoby fajnie, bo EGO [silnik] jest robiony pod dwu/cztero-jajowce. jak dla mnie może uda się dociągnąć do medium w 1024, ale na więcej nie licz. z drugiej strony - nie wiem, jak to wygląda na jednojajowcach, ale na x2 [grałem u kolegi na słabszym sprzęcie] silnik jest naprawdę elastyczny... kto wie, kto wie ... ;] zassaj demko i próbuj. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry za przerywam temat ale co potrzebuje do kompa jakie zeczy trzeba wymienic powiedzcie to moze kupie (to o tej grze oblivion) przypominam moj komp to 2.66GHz RAM 768 karta graficzna GEFORCE 7300gt Sonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

OK THX (SLYSZALEM ZE JEST TAKA STRONA ZE WYBIERASZ GRE I PATRZY CZY CI PUJDZIE CO SIE ZGADZA A CO NIE MACIE TAKA??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 29.05.2008 o 12:55, marcinshinoda napisał:

To nie jest temat do przechwałek xP


Czy to aż tak trudno pojąć, że podaje tak szczegółowe info aby dany gracz miał dokładne pojęcie czego może się spodziewać i na jaką jakość grafiki może liczyć porównując parametry swojego kompa z moim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2008 o 08:23, mistrzgry napisał:

Czy to aż tak trudno pojąć, że podaje tak szczegółowe info aby dany gracz miał dokładne
pojęcie czego może się spodziewać i na jaką jakość grafiki może liczyć porównując parametry
swojego kompa z moim...

Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś o to pytał, proponował bym więc nie spamować na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2008 o 08:40, sig. napisał:

> Czy to aż tak trudno pojąć, że podaje tak szczegółowe info aby dany gracz miał dokładne

> pojęcie czego może się spodziewać i na jaką jakość grafiki może liczyć porównując
parametry
> swojego kompa z moim...
Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś o to pytał, proponował bym więc nie spamować na przyszłość


Dzięki mnie nie będzie musiał pytać ... a na spamowanie to ja czasu nie mam oraz potrzeby również nie odczuwam...co jak co ale sądziłem że moderator zauważy moją dobrą wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teoretycznie powinienem porównać wymagania z moim zsprzętem i to wszystko jednak to co czytam w temacie Age of Conan przekonało mnie żeby napisać tego posta;

Rozdzialczość aktualnego monitora; 1024x768 (oznaczenie; 1)
Jeśli bym zmieniał monitora to na model o rozdzielczości; 1440x900 (oznaczenie; 2)

Mój sprzęt to E4300 kręcony do 2,4GHz 2GB ramu i aktualnie mam GF 7900GS 256MB (oznaczenie A) którego na 90% zmienię na GF900GT 512MB (oznaczenie; B)

w każdym przypadku zależy mi na minimum średnich detalach więc co sądzicie o tym;
Wariant I- 1A
Wariant II- 1B
Wariant III- 2B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się