Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 sprzedaje się lepiej niż Xbox 360

59 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 14:00, cyriak napisał:

> Ostatnie doniesienia mówią, że jednak 18%. Te samo źródło mówi o 9% wadliwości PS3
i
> 6% Wii.


Chodzi o te dane (zresztą tylko od jednej firmy na podstawie 1000 sztuk)?
http://www.product-reviews.net/2008/02/14/failure-rates-xbox-360-16-nintend o-wii-3-sony-ps3-3/

16% - Xbox 360
3% - Wii
3% - PS3

Fakt, pamięć już nie ta... Na szczęście zawyżyłem wyniki wszystkim konsolom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jeszcze kilka miesiecy temu na tym forum dominowaly glosy dzieciakow w stylu: "PS3 to g.... i nie ma szans z Xboxem" i ogolnie wieszano psy na konsoli Sony, no coz...sytuacja sie troche odmienila, gdzie sa teraz te wszystkie cwaniaki co pojecia o rynku gier nie maja ale do zgnojenia PS3 byli pierwsi? cicho siedziec i uczyc sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol Konrad512 z x360 wychodzi duzo konwersji na pc gdyż:

1.dosyc latwo sie je konwertuje? chyba
2. przede wszystkim dlatego ze gry na x360 sa bardziej europejskie lub amerykanskie niz na pozostale 2 konsole
exclusive''y na ps3 i wii sa skierowane glownie na japonski rynynek bo ten jest dla tych dwuch konsol najwazniejszy a
jak sie powinienes sie domyslec gracze na pc chetniej zagraja w Halo czy GoW nic rpg japonskiego czy dziecinnego maro?

pozatym gdyby x zamowil exclusive''y powiedzmy FFXIII, Suikodena czy chocby remakea jakiegos rpga japonskiego z psxa to napeowno by sie bardzo dobrze sprzedala konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XboXsów sprzedało się wcześniej jednak więcej niż PS3.Gdyby wziąć zestawienie pokazujące ile tych konsol sprzedało się ogólnie PS3 przegrałby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 18:37, tomas92 napisał:

Aż nie mogę uwierzyć, że PS2 sprzedaje się podobnie do PS3, taka wiekowa konsola i tak
dobrze się trzyma :)


To dlatego, że na PS2 jest mnóstwo świetnych gier i to w bardzo przystępnej cenie no i sama konsola jest tania jak barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:52, Gol Galad napisał:

W pełni się zgodzę, no raczej, w większości, bo Wii dla hardcorowców nie jest, tylko
dla tych co się bawią z familią. ;)

Wii także jest dla hardcorowców, z tą różnicą, że na PS3/X360 są głównie gry sportowe i FPSy, a na Wii platformówki, logiczne i przygodowe...

A co do tych wyników to są one z kosmosu (żeby nie powiedzieć brzydziej;)
Przecież światowa, miesięczna sprzedaż na takim poziomie (Wii 274tys, DS 251tys???) to nieporozumienie, ktoś się chyba pomylił. Według VGC w dniach 13-19 stycznia (w ciągu 1 tygodnia) sprzedało się na świecie 443tys. DS, więc coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, oby PS3 tak dalej szło do przodu bo X360 za długo góruje na szczycie. Chociaż różnica między PS3 a Wii nie jest taka wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:13, Beliar-13 napisał:

No to nieźle, oby PS3 tak dalej szło do przodu bo X360 za długo góruje na szczycie. Chociaż
różnica między PS3 a Wii nie jest taka wielka.

W ogólnej sprzedaży różnica między Wii, a PS3 jest ogromna.
Wii-21.5mln
PS3-10.mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się cieszę że PS 3 się dobrze sprzedaje bo miałem PS i PS 2 na chacie. Byłem z nich zadowolony ale nie mam kasy na PS 3. Może za pół roku. Brat pracuje to może kupi. Ale jest jeden minus w PS3 do konsol iMicrosoftu. Na Pleju 3 jest jeszcze jednak za mało gier. Na Xbox 360 jest ich conajmniej 2 razy więcej. Ale ogólnie konsole mają jeden minus tam gry są za drogie. Ale cóż poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:50, Coxsik napisał:

No ja się cieszę że PS 3 się dobrze sprzedaje bo miałem PS i PS 2 na chacie. Byłem z
nich zadowolony ale nie mam kasy na PS 3. Może za pół roku. Brat pracuje to może kupi.
Ale jest jeden minus w PS3 do konsol iMicrosoftu. Na Pleju 3 jest jeszcze jednak za mało
gier. Na Xbox 360 jest ich conajmniej 2 razy więcej. Ale ogólnie konsole mają jeden minus
tam gry są za drogie. Ale cóż poradzić.


Już niedługo będzie w co grać, odkładaj kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować