Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole? CD Projekt RED odpowiada

111 postów w tym temacie

Domek

W jednym z serwisów społecznościowych pojawiły się informacje wskazujące na to, że wbrew zapowiedziom CD Projekt RED trwają prace nad konsolową wersją Wiedźmina. O komentarz do tej wiadomości poprosiliśmy przedstawiciela developera.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin na konsole? CD Projekt RED odpowiada" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<trzyma_kciuki> :D

Mam Wiedźmina na PC, ale że mój komp niedomaga, bez wahania kupiłbym ewentualną konwersję na X360 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można to przyjąć za oficjalną wiadomość, jakoby Wiesiek powstawał na XBOXa, skoro nikt nie powiedział wyraźnie "NIE" :P W tekście jest też wyraźnie zaznaczone, że JESZCZE niczego nie potwierdzili wewnątrz, ale myślą nad tym - a to jest najlepszy znak.
Swoją drogą, jeżeli na PS3 też miałby wyjść to mogę nawet kupić kolejną edycję kolekcjonerską :P

Moja opinia: Wiedźmin na konsole sprzeda się lepiej niż na PC (o ile będzie), zwłaszcza, że next-genowe konsole to jednak dość mocne sprzęty i wiesiek całkiem ładnie by się tam prezentował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko... zaraz napisze ze lamiglowki z wiedzmina beda na papierze toaletowym... i co musze odpowiedz dostac... mam prozbe... GRAM.pl -skonczcie juz z tym Wiedzminem, wiecej nie sprzedacie i po co takie zamieszanie. Normalnie zachowujecie sie jak Wisniewski... i Happy Hour... ZAL, ZAl, Zal, zal... ostatnio wogule gram.pl mnie denerwuje... REKLAMY, glupia belka pod newsem, ocenianie newsa Oo... chyba tylko bardzo dobre powinny byc pokazywane! naprawdę, kiedyś na gram.pl wchodzilem LUX... newsy ciekawe, promocje gites, pamietacie moze ZŁAP PREZENT (bombke) co się pokazywała na stronach dla "wybranych", a teraz... Irc - 2/10, Blogi 0/10, Reklamy i wszedzie 20cm benek wiedzmina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Wiedźmin pojawił się na next-gen''ach to byłby to napewno spory zastrzyk gotówki :)

"...Teraz, nawet mimo brakuj oficjalnego potwierdzenia..." > braku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:31, młotekk napisał:

Gdyby Wiedźmin pojawił się na next-gen''ach to byłby to napewno spory zastrzyk gotówki
:)

"...Teraz, nawet mimo brakuj oficjalnego potwierdzenia..." > braku :)


Ah o błędach nie wspomniałem... a może dodajcie opcje... NEWS przed poblikacją niech sprawdza ktoś doświadczony, albo przynajmniej Word (lub coś podobnego) co posiada sprawdzanie pisowni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:31, NuGGet napisał:

Fajnie jakby na PS2 wyszło ;P


PS2 w sumie umarło (znaczy Developerzy je zabili, a szkoda), poza tym... trzeba by dość mocno graficznie poobcinać wszystko. PS2 owszem potrafi swoje (God of War, Black), ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:35, MACZApl napisał:

Ah o błędach nie wspomniałem... a może dodajcie opcje... NEWS przed poblikacją niech
sprawdza ktoś doświadczony, albo przynajmniej Word (lub coś podobnego) co posiada sprawdzanie
pisowni!


Błędy zdarzają się każdemu, przepraszam za to, pisane na szybko i w emocjach, zdarza się. (Wogule :P).

Natomiast sam news... No nie wiem, jak dla mnie to duże info, mogące zainteresować graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:47, Domek napisał:

> Ah o błędach nie wspomniałem... a może dodajcie opcje... NEWS przed poblikacją niech

> sprawdza ktoś doświadczony, albo przynajmniej Word (lub coś podobnego) co posiada
sprawdzanie
> pisowni!

Błędy zdarzają się każdemu, przepraszam za to, pisane na szybko i w emocjach, zdarza
się. (Wogule :P).

Natomiast sam news... No nie wiem, jak dla mnie to duże info, mogące zainteresować graczy.


Może źle zabrzmiało :P Wiem, że Extra NEWS to na szybko itd... ale sprawdzić można po dodaniu... a plotki plotkami... omg sam się pomyliłem :P "poblikacją" chyba za szybko pisze :) Domek i tak fajnie piszesz, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wiedźmin na konsole powstanie :)

Co prawda obecnie jest jeszcze za wcześnie, by o tym mówić, ale po niektórych wiadomościach możemy już o tym wnioskować. Co prawda Dziadu zdementował to, ale może była to zagrywka celowa, by nie dać oficjalnej informacji ;) Poszukiwanie programistów na PS3 to też nie przypadek, jednakże pewnie ma to się do gry They. Czytając wywiad z Michałem Kicińskim w najnowszym numerze CD Action trafiamy na informację, że CD Projekt RED planuje wydanie dwóch pozycji w przyszłym roku. Jedna to They, a druga? No właśnie, to może być Wiedźmin: Gra konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że gracze są tacy tolerancyjni - Wiedźmin na konsolach i nie zejdzie na psy? A Fallout tak?
Dla mnie może być - wyżej cenię treść nad formę - tak więc na konsolach może być nawet uproszczony interface, ale cieć w fabule czy "ugrzecznienia" w imię politycznej poprawności to chyba bym nie zniósł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin zdawał się mieć dotychczas zaledwie jedną poważną wadę - spore ograniczenie kręgu potencjalnych odbiorców przez koncentrację na jednej platformie sprzętowej.

Nie ma to jak skromność... . Sporym ograniczeniem, na pewno jest dosyć przestarzały silnik... . Zresztą nie przesadzajmy. Rzadko kiedy gry cRPG dorabiają się konwersji na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwnie pogmatwany ten news ;)

a swoją drogą - ja z czystej wygody chętnie bym zagrał w wiedźmaka na moim x360. i to na dodatek na padzie, a co! :P
bo tak jakoś mi się nie spieszy go na razie kupować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować