Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole? CD Projekt RED odpowiada

111 postów w tym temacie

Żadne konsole. Boję się że za bardzo się nasz Wiesiek "odkształci" tak jak już ktoś wcześniej wspomniał. Powiedzcie, czy NFS nie był lepszy zanim zaczął wychodzić na konsole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie, to by się sprzedał Wiedźmin na konsolach. Tam konsole są znacznie popularniejsze od komputerów (do grania). Nie rozumiem czemu niektórzy piszą teksty w rodzaju: "Wiedzmin na konsole ? Nigdy w życiu !". Czy mógłby mi ktoś napsiać dlaczego tak uważacie?

Spójrzcie na ten artykuł na gry-online ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39553). Na tym obrazku wyraźnie jest napisane, iż Tomasz Jonarski ma pracować nad technologiami do gry Wiesiek na konsole X360 i PS3. Więc czemu Wiedźmin: Gra Kosolowa miałaby nie wyjść? No, chyba, że CDP se jaja robi i ten obrazek to ściema, w co wątpię (obrazek ten dałem na tym forum pod moim postem).

Fajny byłby Wiesiek na Wii. Machanie Wiilotem, jak mieczem przed telewizorem oraz zrzucenie zbędnych kilogramów - to jest to! :D Ale na Wii chyba nie wydadzą :(

20080220182504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:39, jaceloth napisał:

można uprościć system rozgrywki (konsola aż sie o to prosi), mniej zająć sie
fabułą, słownictwo tez dopasować do konsol, gdzie nie przystoi używać przekleństw...i
wyjdzie jakiś różowy geralt...a la prince of persia. tego sie obawiam.


Niech zgadnę: Nie masz i nigdy w życiu nie mialeś żadnej konsoli. A skąd wiem ? To proste - po idiotyzmach jakie wypisujesz. Szczególnie rozbawił mnie ten fragment o przekleństwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:50, hammerfall87 napisał:

Ale jak będzie to coś jak bg dark alliance na ps2 to ja podziękuje


LOL, a ja nie, bo to była jedna z najlepszych gier tego typu. Jak będzie trzymać poziom Dark Alliance to ja poproszę to JUŻ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:25, Abdell napisał:

Żadne konsole. Boję się że za bardzo się nasz Wiesiek "odkształci" tak jak już ktoś wcześniej
wspomniał. Powiedzcie, czy NFS nie był lepszy zanim zaczął wychodzić na konsole ?

ROTFL!!!
nie był lepszy, bo jest na konsolach od pierwszej części :D
włączając w to nawet najlepszą moim zdaniem wersję NFS: Porsche Unleashed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dobrze przyjęty przez graczy i krytyków na całym świecie Wiedźmin zdawał się mieć dotychczas zaledwie jedną poważną wadę"

Kocham te reklamy CDP, prawie jak w TVszopie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin na konsole , brzmi apetycznie ;P Ale jakby nawet to chyba pod koniec tego roku. Ja chętnie na PSP bym zobaczył wiedźmina :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:25, Abdell napisał:

Powiedzcie, czy NFS nie był lepszy zanim zaczął wychodzić na konsole ?


Pewnie że nie był ;]. Samochodówki (takie jak NFS) zawsze sprawdzały się najlepiej na konsolach właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże... Echa tej kaszanki nie przeminą widzę jeszcze przez długi czas. Gram.pl stało się niezależną spółką a i tak reklamuje na lewo i prawo tego potworka CDP. Mam nadzieję, że po tym dodatku, który jest planowany niedługo wreszcie skończy się ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 17:13, YahooPL napisał:

O Boże... Echa tej kaszanki nie przeminą widzę jeszcze przez długi czas. Gram.pl stało
się niezależną spółką a i tak reklamuje na lewo i prawo tego potworka CDP. Mam nadzieję,
że po tym dodatku, który jest planowany niedługo wreszcie skończy się ten temat.


Bez sensu. Maja dostep do materialow, to pisza. Maja nie pisac? Na innych serwisach tez sie evclusiwy pojawialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 20:40, Lordpilot napisał:

Niech zgadnę: Nie masz i nigdy w życiu nie mialeś żadnej konsoli. A skąd wiem ? To proste
- po idiotyzmach jakie wypisujesz. Szczególnie rozbawił mnie ten fragment o przekleństwach
:)

Akurat ten fragment o przekleństwach był najsensowniejszy (różowy Geralt to było śmieszne przegięcie). Patrząc na stopień golizny, bluzgów i przemocy w Wiedźminie albo pójdą daleko idące modyfikacje (tak jak zresztą w wersji PC w USA) albo dostanie etykietkę ''mature'' która w większości sklepów oznacza, że nie będzie mógł być wystawiony ani eksponowany przez sprzedawcę.
Nie twierdzę że na pewno tak będzie, szukam analogii patrząc na inne tytuły (np. Manhunt 2, ale tu jednak ''trochę'' brakuje wiedźminowi.. chociaż, kto wie? W końcu tego pierwszego czepiali się za przemoc, a w tym drugim jest erotyka traktowana jeszcze brutalniej)

tak, mam konsolę, konkretnie to PS2. Mam czuć się gorszy czy zwyczajnie głupi zę mam konsolę i nie potrafię się nią zachwycać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiedżmin" na PC sprzedaje się dobrze w Polsce a lepiej w Rosji - natomiast na Zachodzie mówiąc szczerze jako tako - m.in. dlatego że tam dobrze sprzedawałby się w wersji konsolowej...

To błąd że nie było takiej wersji (konsolowej) na początku sprzedaży wersji na PC i jak na razie nie ma na dzień dzisiejszy takiej wersji.

Odkładanie tego na przyszłość jest dużym nieporozumieniem - no chyba że konsolowa adaptacja będzie jeszcze lepsza o wersji PC (co jest przecież zawsze możliwe).

Ale zasadnicze pytanie - teraz w zasadzie ma dobrą reklamę i "sprzedajność" (wersji PC) - czy to będzie trwało w czasie? Aż ktoś zadecyduje - jednak robimy/przyśpieszamy konsolową wersję?

To marketingowo (odkładanie na później)j nie jest dobrym posunięciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:46, Phelela napisał:

Wiedźmin na konsole , brzmi apetycznie ;P Ale jakby nawet to chyba pod koniec tego roku.
Ja chętnie na PSP bym zobaczył wiedźmina :}


To sobie zrób screenshoty i możesz oglądać. Sorry, ale coś do czego potrzeba mocnego kompa nie pociągnie konsola z zegarem 333Mhz. I nawet jeśli God of War ładnie wygląda, to nie znaczy, że wieśka dało by się na PSP przenieść.
Bądźmy realistami. Poza PS3 i X360 nie widzę innej opcji, bo tutaj jeszcze można jako tako porównywać moce z PeCetem, no a odpowiednia optymalizacja gry, ew. usunięcie niektórych detali, sprawi, że będzie tam wiesław bez problemu hulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 16:14, Sareth14 napisał:

Ja tam wole żeby było tylko na PC.Tak jakoś głupio żeby było na konsole


pewno, ze glupio szczegolnie jak sie konsoli ni ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować