Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec studia Iron Lore

26 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Autorzy mitycznego hack'n'slasha Titan Quest skupieni w studiu Iron Lore poinformowali, że przechodzi ono do historii. Powodem jest niemożność znalezienia funduszy na prace nad nowym projektem. Ostatnim dziełem developera - stworzonym we współpracy z ekipą z Relic - jest Soulstorm, trzeci dodatek do strategii W40K: Dawn of War.

Przeczytaj cały tekst "Koniec studia Iron Lore" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość...mam nadzieję że osobom pracującym dotychczas w Iron Lore będzie się wiodło lepiej w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutno. Takie rzeczy są przykre. Pamiętam moją reakcję na wiadomość o tym, że Black Isle kończy działalność :( Tak samo Troika, firma zapowiadała się dobrze (ŚPZ) i koniec. Cóż, takie rzeczy bywają. Powodzenia w przyszłości, chłopaki! Jestem pewien, że tacy dobrzy twórcy jak wy bez problemu znajdą dobre stanowiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Dopiero co kupiłem Titan Questa z dodatkiem, zaczynam się świetnie bawić, a tutaj okazuje się że twórcy tej Diablo-podobnej gry upadają. Szkoda bo gra im się udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i możemy się pożegnać z TQ2 :/ Moim zdaniem h''n''s tego studia był naprawdę dobry, ale niestety jakoś przeminął bez echa. IMO wielka szkoda, że twórcy tej gry musieli zamknąć swoje studio. Mam nadzieję, że pracownikom będzie się dobrze wiodło w przyszłości i sczerze im tego życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż Soulstorma zdołali dokończyć (Relic ma przejąć kwestie techniczne i patchowania gry). Ciekawe tylko gdzie teraz ludzie z tej firmy pójdą. Według mnie Relic mógłby przejąć, przynajmniej część ich ekipy, skoro nabrali pewnego doświadczenia z serią Dawn of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, bardzo szkoda. Może Titan Quest nie jest grą wybitną, ale to była naprawdę dobra łupanina wydana w ostatnim czasie. Może jeszcze dodatek kupię...
Swoją drogą, ciekawe gdzie teraz pójdzie Sullivan - pełno zespołów chciałoby go mieć u siebie. No chyba że znowu założy nowe studio... [lol]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda o ich gry były świetne Titan Quest Dawn of War. A Age of Empires jak kiedyś tworzyli to jest boska właśnie zamówiłem I i II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, Titan Quest moze nie mogl powalczyc z Diablo 2, ale i tak byl niezla gra... Mam nadzieje, ze Ci ludzie znajda prace gdzie indziej i jeszcze pokaza na co ich stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 00:46, Czedwik napisał:

Dobrze, że chociaż Soulstorma zdołali dokończyć (Relic ma przejąć kwestie techniczne
i patchowania gry).


Skoro Relic ma zająć się patchowaniem, to nie wróżę dobrze Soulstormowi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, Titan Quest był całkiem dobrym hack''n''slashem, dodatek do w40k wydaje się być całkiem dobry. Żałuje, bo jestem pewien że od tej firmy mogło by wyjeść jeszcze kilka interesujących tytułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... szkoda. Titan Quest jest naprawdę świetną grą, a dodatek do Warhammer''a 40.000 Dawn of War na pewno będzie się dobrze sprzedawał. Teraz trzeba trzymać kciuki za byłych pracowników Iron Lore, żeby szybko dołączyli się do jakiejś innej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać prowadzenie studia pod względem finansowym ich przerosło. Niestety to już nie te czasy że wydając tylko dobrą grę można si było się utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto u nich za finanse kurde odpowiadał, gdzie ten człowiek głowe miał?? Titan Quest wraz z dodatkiem stoi u mnie w rankingu jako jedna z lepszych gier i dziwi mnie że nie zarobili na niej ( i tym bardziej na Dawn of War ) wystarczającej ilości pieniędzy by dalej tworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować