Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Jakie są wasze ulubione przedmioty ?

162 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2006 o 18:36, Norbi.7 napisał:

Jakie są wasze ulubione przedmioty w szkole i jakie macie z nich oceny ?


moim ulubionym przedmiotem byly bibułki i filterki
i oceny u kolegów zbierałem raczej pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W liceum i podstawówce najchętniej uczyłem się angielskiego, biologii i chemii. W sumie, z powodu tych dwóch ostatnich zdawałem na stomatologię i weterynarię...niestety, nie dostałem się:(
Teraz, będąc na studiach, staram się rozwijać moje zainteresowania i jak na razie (drugi rok:P) najbardziej przypadły mi do gustu zajęcia z monitoringu środowiska i medycyny katastrof (a co, pochwalę się-Szkoła Główna Służby Pożarniczej;P) - takie właśnie biologiczne przedmioty:) Ale to co mnie najbardziej dziwi, to to, że nieźle idzie mi z niemieckim, którego w liceum nie znosiłem (jakież to życie jest przewrotne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jako ze zdaje geografie to prawdopodobnie ją lubię;) Wszystkie inne paszoł won! Matma fiza chemia ble! No i jeszcze wf lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja lubie chemie, TI, wf(zresztą jak większość) i biologię. No i chyba dlatego mam ochotę składać papiery na farmację, chemię, bio-technologię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Systemy operacyjne i sieci komputerowe
2. Programowanie
3. Matematyka ( w koncu chce sie byc informatykiem :P )
4. Fizyka
5. J.Polski

Nie lubie
1. Biologi
2. PO :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho fizyka:) W sumie to nie znam nikogo kto by lubiał ten przedmiot:) No chyba, że w gim bo w liceum to większość nienawidzi fizykę:) No więc co ja moge powiedzieć proszę o maila i będe zadania przesyłał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 18:02, Bajuj napisał:

Nie lubie

[...]

Dnia 30.03.2006 o 18:02, Bajuj napisał:

2. PO :/

Oj, chłopie. Żeby PO nie lubić. Nauczyciel wredny czy materiał za trudny ?? Lekcja PO to najlepszy przedmio. Ale z tą biologią to i ja się zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 18:11, Karlak napisał:

Oj, chłopie. Żeby PO nie lubić. Nauczyciel wredny czy materiał za trudny ?? Lekcja PO to najlepszy
przedmio. Ale z tą biologią to i ja się zgadzam :D

Tak, tak wina nauczyciela, ale nie jest on wredny tylko taki dziwny.
Kartkówki sprawdza po jakości zapisu ! Wiec jeśli bazgrolisz to masz słabsza ocene. Na innych przedmiotach tego nie ma. No może jeszcze to co mnie obchodzi jak sie zakłada maske gazowa dla mnie to naprawde ciekawe jak zeszłoroczny śnieg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować