Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - spekulacji ciąg dalszy

118 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 17:35, lordfett napisał:

Choć nie podzielam faktu, że D2 to gra genialna, widać opłaciło się poczekać te trzy
lata więcej ;)


Moze tak moze nie... zdania sa podzielone... jak wyszla to wkurzala mnie grafa, a teraz to tylko usmiech politowania mi sie pojawia. Natomiast grafika SC nadal dla mnie jest najwyzszych lotow i zaden RTS sie z nim nie moze rownac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:42, morze napisał:

Między Bogiem a Prawdą, wolałbym raczej WarCraft IV niż Diablo III.


No to jest nas dwóch ;-)
Sieczki h&s pełno na rynku (ot choćby pierwsze z brzegu mmo). Zakończenie kampanii orków z TFT pozostało otwarte, mogliby coś zrobić w tym kierunku (rtsowym, WoW mnie nie intersuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:46, Marco Polo napisał:

> Między Bogiem a Prawdą, wolałbym raczej WarCraft IV niż Diablo III.

No to jest nas dwóch ;-)
Sieczki h&s pełno na rynku (ot choćby pierwsze z brzegu mmo). Zakończenie kampanii orków
z TFT pozostało otwarte, mogliby coś zrobić w tym kierunku (rtsowym, WoW mnie nie intersuje).

Mój ziom ;P... Ale fakt - konflikt między ludźmi a orkami w Frozen Throne został za wcześnie zamknięty... Mogliby wykończyć to jakoś... Np. wcieleniem admirała Proudmoore''a do wojska Arthasa (lekko naciągane spekulacje, ale olać ;> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już po tym zdaniu jestem pewien, że gra powstaje, tyle, że Blizzard nie chce tego ogłosić: "Blizzard niechętnie ujawnia bowiem swe kolejne projekty, co dodatkowo wzmaga ciekawość fanów produkcji firmy."

> > Między Bogiem a Prawdą, wolałbym raczej WarCraft IV niż Diablo III.
>
> No to jest nas dwóch ;-)
> Sieczki h&s pełno na rynku (ot choćby pierwsze z brzegu mmo). Zakończenie kampanii orków
> z TFT pozostało otwarte, mogliby coś zrobić w tym kierunku (rtsowym, WoW mnie nie intersuje).
>

Więc jest nas trzech, bo też bym wolał WarCraft IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ecko08--------->Może i wyjdzie, ale trzeba będzie poczekać z 6 lat lub więcej na premierę...

PS. I tak WarCraft rules!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to już będzie słabo. W D2 zabijamy Diablo i znów miałby się pojawić?? A jeśli by w tej grze nie było Diablo to skąd ten tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalną koleją rzeczy powinno być wydanie DIII przez Blizzarda, choć fakt faktem pojawiające się kwestie tyczące fabuły nasuwają pytania... otóż czy nie byłaby zbyt naciągana, skoro Diablo został zabity? No i wreszcie, czy nie lepiej pozostawić DI i DII jako gier legend, bez kontynuacji w postaci nowej części? Blizzard na tyle jest tajemniczy, że wszystkiego możemy się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No byle tylko poszukiwali projektantów właśnie do tego zadania. To by było spełnienie marzeń. Tak jak nigdy nie kupuje premierówek, tę kupił bym na 100%...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 00:19, lord-radek napisał:

Diablo III.. czemu nie.. ? ale podpisuję się przed przedmówcami że czas już na nowego
warcrafta :]

Tia... dopiero co mają wydać Starcrafta 2, a niektórzy już by chcieli kolejnego Warcrafta.
Sorry, ale w następnej kolejności jest właśnie Diablo III :) A nowy Warcraft wyjdzie pewnie zaraz po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo - Diablo 3 to byłoby to !

Ja tez uwielbiam Warcrafta ale teraz kolej na D3 - Warcraft juz jest a na D3 czekamy już dłuuugo....

A że mogliby wydac i Warcrafta 4 to fakt.

Oby tylko oba tytuły nie były MMo bo jak tak to ja dziękuje...

Dla mnie osobiście WoW to nieporozumienie - no ale gusta rzecz świeta - jak ktoś lubi to ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te "job opportunities" są już na stronie Blizzarda chyba od... roku. Trochę spóźniony ten news :P

Fakt faktem, że nikt nie powiedział nad jakim tytułem pracują. Wszak jest jeszcze to coś nowego, niezapowiedzianego. Poczekamy zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czyżby zatem seria znakomitych hack''n''slashów miała się doczekać trzeciej odsłony?"

Co to za dziecinne teksty?! Wszyscy wiemy, że Diablo III wyjdzie, nieważne, czy to w 2008,2009, czy 2012. Jak się czyta po raz 2406 taki tekst, to się zbiera na odruch wymiotny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam ze zdaniem Lukassuss''a WoW dla mnie jest nieporozumieniem i jest to moje prywatne zdanie nie chciał bym że by Diablok 3 wyszedł jako MMO, na pewno bym go ominął szerokim łukiem. A jeżeli wyjdzie tradycyjnie to czekam z niecierpliwością na tą produkcję i na pewno zakupię w dniu premiery.


PS.Też by był miło jak by wyszedł Warcraft 4,ale pierwszeństwo ma ma Diablo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, akurat niezupełnie. Oto wyciąg (wybrane fragmenty) z instrukcji obsługi Diablo I:
Projektanci Gry:
Erich Shaefer
David Brevik

Pomysły:
Max Shaefer, Eric Sexton, Kenneth Williams

Główny Programista:
David Brevik

Produkcja:
Bill Roper

Scenariusz:

Eric Shaefer, Glenn Stafford, Chris Metzen, Bill Roper.

To teraz popatrzmy kto założył FSS:
* David Brevik (CVO, Co-Founder)
* Bill Roper (CEO, Co-Founder)
* Erich Schaefer (CCO, Chairman of the Board, Co-Founder)
* Max Schaefer (COO, Co-Founder)
* Ken Williams (CFO, Co-Founder)
* Dave Glenn (Art Director, Co-Founder)
* Peter Hu (Director of Technology, Co-Founder)
* Phil Shenk (Art Director, Co-Founder)
* Tyler Thompson (Director of Technology, Co-Founder)

(źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Flagship_Studios#Major_staff)

Tak więc można właściwie powiedzieć, że ś.p. Blizzard North to właśnie Flagship Studios. Najważniejsze osoby, odpowiedzialne za Diablo I i II pracują teraz w FSS.

Inną sprawą jest, że (sądząc po Hellgate: London) nie wyszło im to na dobre...


Co do wspomnianej tu przez parę osób fabuły, a raczej problemów z nią związanych, to jak dla mniie jest to naprawdę bardzo prosta kwestia. Wystarczy przenieść trzecią część trochę w przeszłość, i przedstawić w niej wydarzenia związane z uwięzieniem Braci w Kamieniach Dusz. Da to spore pole do manewru, a jednocześnie nie będzie kolejnym zagraniem w stylu "poprzednio go zabiliśmy, ale on tak naprawdę przeżył".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję że Diablo III musi powstać. Tak sobie myślę że będzie to może pod koniec 2009 roku....heh. Na pewno cena będzie super bo wiadomo że większość fanów i tak kupi. Podejrzewam że gdyby wyszła oczywiście kosztowała by 159,90 chyba że będzie to MMO z abonamentem(oby nie) wtedy będzie 199,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować