Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 20:46, akne napisał:

Zanosi się na to, że punkty odbioru osobistego będą we wszystkich dużych miastach, ale
o tym cicho sza, żeby nie zapeszyć :-)

to nie zapeszając powiedz kiedy możemy się tego spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na to bym wiedział, że dodałem ją do zamówienia? Po kliknięciu przycisku Dodaj do Koszyka na stronie http://www.gram.pl/sk4_8gzgHu6_Diablo_III_Krolestwo_Cienia.html zostaje przekierowany na stronę główną sklepu gram.pl i w Koszyku nie ma tej pozycji. Aha, nie ma znaczenia z jakiej przeglądarki internetowej korzystam (Mozilla Firefox, Opera, Safari, Windows Internet Explorer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem tutaj też zgłosić swój problem, ponieważ jestem pewny, że to już ktoś przeczyta. ;P

Mam dziwny problem ze sklepem, otóż nie mogę złożyć zamówienia na Ek AitD i zwykłego ME, bo jak kończę wypełniać te wszystkie pola i po tym podsumowaniu wciskam "Zamawiam" to odsyła mnie do mojego koszyka, który jest pusty. A zamówienia brak... : /
Próbowałem przez IE i Operę, odblokowałem wszystkie ciasteczka, ale nadal to samo... :f

EDIT: O w jeżyka, to było spowodowane przez klucz promocyjny, ten który jest z konkursu GTA. A jak go nie użyć, to wszystko ok, jednak, jest te 10 zł więcej. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy jeżeli zamówię EK ME to czy jest możliwa późniejsza wysyłka, chodzi mi o date tak ok. tydzień po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 08:33, Zagul napisał:

Chciałbym zapytać czy jeżeli zamówię EK ME to czy jest możliwa późniejsza wysyłka, chodzi
mi o date tak ok. tydzień po premierze?

Jednak noiech będzie wysłana normalnie, ale chciałem spytac kiedy mam dokonać przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie związane z Mass Effect, a mianowicie, czy istnieje możliwość, że gracze dostaną swoje edycje zamówione ze sklepu gram.pl przed oficjalną sklepową premierą? Zazwyczaj było tak że jak zamawiało się w pre-orderze to dostawało się od dwóch do jednego dnia przed premierą, a w przypadku Mass Effect wychodzi na to że dostaniemy jeszcze po premierze, bo planowana wysyłka jest na 26 czerwca, czyli dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje pytanko jest takie - kiedy pojawią się jakieś nowe rzeczy do kupienia tylko z WP?
oraz czy wrócą czapeczki, bądź pojawią się jakieś nowe? zgubiłem swoją, chciałem dokupić nową, a tu brak towaru :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:42, Turek18 napisał:

Witam!
Chcę sobie zamówić Edycję Kolekcjonerską Mass Effect. Jednak "niestety" jadę na dłuuugie
wakacje do Anglii jeszcze przed datą wysyłki. Czy mogę zamówić grę do kraju herbaty z
mlekiem? Da się użyć tych żetonów za wPLN? Mogę nawet pięć ich dać. Jeśli nie to ile
to wtedy kosztuje? Jak długo dochodzi gra? I czy się po drodze nie zgubi/zniszczy?
pozdrawiam i liczę na szybką pomoc
Turek

Niestety jeszcze nie oferujemy wysyłki poza Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:13, piotraj napisał:

Witam!
Takie pytanie, kiedy będzie Age of Conan na stanie? Nigdzie w Lublinie go dostać nie
można, w Empiku powiedzieli mi ze najwcześniej 23 czerwca może być :/

Pozwalniały się sztuki w zeszłym tygodniu (nieodebrane, nieopłacone), ale już zeszły.
Powinna być kolejna dostawa niedługo - dodaj do "Listy życzeń", to dostaniesz powiadomienie mailem, że mamy na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:16, Kraju92 napisał:

Jeżeli siedzimy już w temacie Age of Conan, to czy będzie jeszcze kiedyś dostępna edycja
kolekcjonerska gry, np. podczas polskiej premiery gry?

Angielskiej EK to już raczej nie będzie, ale może polska EK będzie.
Przy czym "raczej" i "może" używam asekuracyjnie - to nie od nas zależy, ale bądźmy dobrej myśli, nie tylko dziś po 20:45 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:43, Zagul napisał:

> Chciałbym zapytać czy jeżeli zamówię EK ME to czy jest możliwa późniejsza wysyłka,
chodzi
> mi o date tak ok. tydzień po premierze?
Jednak noiech będzie wysłana normalnie, ale chciałem spytac kiedy mam dokonać przelewu?


Dostaniesz powiadomienie mailem - prośbę o dokonanie płatności, ok. 5 dni przed planowaną wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:11, akne napisał:

> Jeżeli siedzimy już w temacie Age of Conan, to czy będzie jeszcze kiedyś dostępna
edycja
> kolekcjonerska gry, np. podczas polskiej premiery gry?
Angielskiej EK to już raczej nie będzie, ale może polska EK będzie.
Przy czym "raczej" i "może" używam asekuracyjnie - to nie od nas zależy, ale bądźmy dobrej
myśli, nie tylko dziś po 20:45 ;-)


To dobra wiadomość nawet jeżeli jest jak na razie ona możliwe tylko w 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:18, Beleth napisał:

moje pytanko jest takie - kiedy pojawią się jakieś nowe rzeczy do kupienia tylko z WP?
oraz czy wrócą czapeczki, bądź pojawią się jakieś nowe? zgubiłem swoją, chciałem dokupić
nową, a tu brak towaru :(((((

Pomyślimy, co możemy jeszcze wprowadzić za wPLN.
Czapeczek raczej nie będzie, ale szykujemy się na fajne koszulki - spodobają się Wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:43, Kraju92 napisał:

Ja również mam pytanie związane z Mass Effect, a mianowicie, czy istnieje możliwość,
że gracze dostaną swoje edycje zamówione ze sklepu gram.pl przed oficjalną sklepową premierą?
Zazwyczaj było tak że jak zamawiało się w pre-orderze to dostawało się od dwóch do jednego
dnia przed premierą, a w przypadku Mass Effect wychodzi na to że dostaniemy jeszcze po
premierze, bo planowana wysyłka jest na 26 czerwca, czyli dzień premiery.

Wydaje mi się, że planowana wysyłka powinna być 24 czerwca, ale sprawdzę to jutro w biurze, może to jest jakiś wyjątek od reguły (chociaż wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:17, akne napisał:

Wydaje mi się, że planowana wysyłka powinna być 24 czerwca, ale sprawdzę to jutro w biurze,
może to jest jakiś wyjątek od reguły (chociaż wątpię).


Czyli jednak dostanę przed oficjalna premierą. Bardzo się z tego cieszę. Czyli pewnie ta sama sytuacja jest w Alone in the Dark, że pewnie też będzie wysyłana 24 lub 25 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:15, akne napisał:

Pomyślimy, co możemy jeszcze wprowadzić za wPLN.
Czapeczek raczej nie będzie, ale szykujemy się na fajne koszulki - spodobają się Wam
:-)

Tylko, żeby nie było to co ( jeśli się nie mylę dwa lata temu ), że koszulki z serii wiosenno-letniej można było kupić na początku września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie odnośnie edycji kolekcjonerskiej, ale nie mass effect. W sklepie jest S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla Edycja Kolekcjonerska, ale dostępność: brak. Skoro wciąż widnieje na stronie to będzie jeszcze jakiś egzentlarz do kupienia;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące serii ace attorney otóż na gram.pl znajduje się druga część tej serii i wychodzę z pytaniem czy mogę jeszcze żyć nadzieją, że kiedyś na gram.pl pojawią się pozostałe części tzn. Phoenix Wright Ace Attorney, Phoenix Wright Trials and Tribulations oraz Apollo Justice Ace Attorney.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:15, akne napisał:

Pomyślimy, co możemy jeszcze wprowadzić za wPLN.
Czapeczek raczej nie będzie, ale szykujemy się na fajne koszulki - spodobają się Wam
:-)


no na koszulki to ja zawsze jestem chętny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować