Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

syn zażyczył sobie DARKSPORE - chciałbym się upewnić czy dostępna wersja w sklepie gram.pl to na pewno EDYCJA LIMITOWANA z dodatkową zawartością. Bo u Was jest najtaniej w necie - gdzie indziej w tej cenie jest edycja zwykła.
Rozumiem, że Darkspore jest wydawane tylko w dwóch edycjach: standard i limit (i nie ma nic pomiędzy).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 21:06, moonman napisał:

syn zażyczył sobie DARKSPORE - chciałbym się upewnić czy dostępna wersja w sklepie gram.pl
to na pewno EDYCJA LIMITOWANA z dodatkową zawartością. Bo u Was jest najtaniej w necie
- gdzie indziej w tej cenie jest edycja zwykła.
Rozumiem, że Darkspore jest wydawane tylko w dwóch edycjach: standard i limit (i nie
ma nic pomiędzy).

Pre-order na Darkspore odpaliliśmy 03.02.2011 w cenie 149,90 (sugerowana)/129,90 (cena dla Klienta gram.pl).
17.02.2011 dostaliśmy informację z EA, że Ci, którzy zamówią grę przed premierą dostaną Edycję Limitowaną w cenie zwykłej edycji:
Tu masz wykaz bonusów: http://www.gram.pl/sk2_8QjfJ,C8_Darkspore_Edycja_Limitowana.html
15.03.2011 otrzymaliśmy z EA informację, że cena sugerowana tej gry będzie niższa: 99,90 zł, czyli u nas cena dla klienta 89,90 zł.
To dotyczy wszystkich edycji: i zwykłej i limitowanej, ale widzę, że Empik uznał, że limitowana będzie droższa (w tej samej cenie, co początkowa cena Darkspore), co jest błędem vel niezrozumieniem komunikatu z EA.
Bo edycje zwykłe i limitowane wydawane przez EA mają identyczną cenę i takie mam ceny podane z EA na obie edycje.

Reasumując: Junior może dostać limitkę w cenie < 100 zł. U nas 89,90 zł.
Ale nie wiem, kiedy Empik poprawi cenę na niższą :)


Jeśli coś pogmatwałam, to pisz śmiało, dopowiem :)
21.03. dostaliśmy informację z EA, że premiera przesunięta na 29.04.2011. I to są wszystkie zmiany dotyczące tego produktu - ja je widzę, bo nasz admin do produktów odnotowuje każdą zmianę wraz z datą jej zaistnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 23:15, moonman napisał:

dzięki za info, w takim razie zamawiam u Was na początku przyszłego tygodnia (muszę poczekać
do wypłaty :/)

U nas za zamówienie przedpremierowe płaci się najwcześniej 7 dni przed wysyłką gry, w tym przypadku coś koło 22-27.04.
nie namawiam do zakupów w gramie, napisałam tylko, że jakieś nieporozumienie wynikło, możesz zamówić w Empiku :)
ja też kupuję w Empiku różne rzeczy (niegrowe oczywiście), ale częściej w Merlinie, bo Merlin ma duszę i podobne ceny na książki i muzykę, i też odbiór osobisty w Wawie za 0 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 23:25, akne napisał:

ja też kupuję w Empiku różne rzeczy (niegrowe oczywiście), ale częściej w Merlinie, bo
Merlin ma duszę i podobne ceny na książki i muzykę, i też odbiór osobisty w Wawie za
0 zł.

W Wawie to są księgarnie dające 20% na wejście. Nie lepiej tam kupować książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybrałeś odbiór osobisty, a punkt odbioru osobistego otrzyma kilka egzemplarzy, to zasada jest taka sama - pracownik punktu odbioru wyda Ci sztukę pierwszą z brzegu (prosimy o nieterroryzowanie personelu i przebieranie :)


Czyli mimo że mam numer w pierwszych 200 zamówieniach to i tak mogę mojego nie dostać? Jeśli tak to nie za fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 12:58, dreamer94 napisał:

Aniu w dziale gier strategicznych można znaleźć router ;)

Podaj link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 10:00, Dzudas napisał:

Jeśli wybrałeś odbiór osobisty, a punkt odbioru osobistego otrzyma kilka egzemplarzy,
to zasada jest taka sama - pracownik punktu odbioru wyda Ci sztukę pierwszą z brzegu
(prosimy o nieterroryzowanie personelu i przebieranie :)


To dotyczy egzemplarzy z puli 1001-10000:
"Jeśli widzisz informację, że numer Twojej EK "będzie z przedziału 1001-10000", oznacza to, że dostaniesz EK o losowym numerze z tego przedziału (czyli magazyn spakuje tę sztukę, która będzie pierwsza w podajniku w momencie, kiedy Twoja paczka będzie przejeżdżać pod podajnikiem z W2 EK). Jeśli wybrałeś odbiór osobisty, a punkt odbioru osobistego otrzyma kilka egzemplarzy, to zasada jest taka sama - pracownik punktu odbioru wyda Ci sztukę pierwszą z brzegu (prosimy o nieterroryzowanie personelu i przebieranie :)"

Jeśli załapałeś na pulę 1-1000, to dostaniesz taki numerek, jaki masz przydzielony, pracownik Sferis będzie Ci musiał wydać określony numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 23:19, akne napisał:

Ooooo, blondynka nie w temacie, zaraz wyśle zapytanie do EA.


I jaka jest odpowiedź? Ja również bardzo czekam na potwierdzenie tej informacji.
Drugie pytanie- czy w Michael Jackson The Experience na PlayStation 3 również będzie można śpiewać (tak, jak w wersji na xboxa)? Z tego co słyszałem nie, ale jest tak jak wyżej- jest dużo niejasnych wiadomości, więc prosiłbym o rozwianie moich wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal 2 - EA nie potwierdza i nie zaprzecza temu, co mówisz. Myślę, że wkrótce można się spodziewać oficjalnej informacji na ten temat
MJTE PS3 - zapytam kolegi od gier konsolowych, biedactwo się rozchorowało, ale ściągniemy go do biura asap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 15:50, donard napisał:

Aniu, będziecie mieli EK Diablo 3? BTW. Cena jest oficjalna? Drogo dość ;/

Pre-order Diablo 3 to nie jest żart pierwszokwietniowy. Szacujemy, że cena będzie co najwyżej taka, jaką podaliśmy. Mamy nadzieję, że będzie niższa (niższa niż cena SC II). I wtedy oczywiście poinformujemy klientów o niższej cenie i za grę zapłacą tyle, ile będzie kosztować w dniu premiery.
Jeśli EK się potwierdzi, to na pewno ją będziemy mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, sprawa do Ciebie :) Mogłabyś mi anulować zamówienie na EK Wiedźmina 2? Po długim zastanowieniu rozmyśliłem się i uznałem, że lepiej zamówić Edycję Premium. Oczywiście od Was! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 21:50, Wrukos napisał:

Aniu, sprawa do Ciebie :) Mogłabyś mi anulować zamówienie na EK Wiedźmina 2? Po długim
zastanowieniu rozmyśliłem się i uznałem, że lepiej zamówić Edycję Premium. Oczywiście
od Was! :P

Wejdź w zakładkę "Moje zamówienia", wejdź w zamówienie na ten produkt, przeskroluj do końca - tam masz opcję "Anuluj".
Nie chce misie wchodzić na VPN, weekend jezd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować