Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2011 o 18:24, donard napisał:

Aniu, nie wiesz co będzie mniej więcej w małym przewodniku? Czy będzie to poradnik jak
z jedynki czy coś ogólnie mówiące o cechach Gerwanta itp.?

Nie mam bladego pojęcia. I pewnie szybko się nie dowiem, bo pewnie oba się jeszcze tworzą ;)
Podstawowa różnica między poradnikiem dostępnym w W2, a poradnikiem RASP jest taka, że poradnik RASP ma twardą okładkę i duży format, i 144 strony, czyli na logikę poradnik RASP jest bardziej szczegółowy niż ten znajdujący się w wydaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 18:25, Dobos napisał:

1. Jak wygląda kwestia odbioru osobistego w punkcie w przypadku EK z numerkiem z przedziału
0001-1000? Czy taki egzemplarz będzie jakoś oznaczony aby pracownik nie wydał go komuś
innemu? Zależy mi aby odebrać egzemplarz z moim indywidualnym numerkiem.

Na dokumencie sprzedaży będzie podany numer EK, który masz otrzymać (jeśli załapałeś na pulę 1-1000).
Do tego pracownicy punktów odbioru zostaną uczuleni na to, żeby nie pomylić numerków i nie wydać komuś cudzego numerka

Dnia 07.04.2011 o 18:25, Dobos napisał:

2. Czy w przypadku edycji zamówienia z EK z numerkiem z przedziału 0001-1000 i dodaniem
do niego poradnika numer zostanie taki sam jaki był czy zmieni się na taki z przedziału
1001-9999?

Dodanie poradnika nie ma wpływu na zmianę numeru EK, który został Ci przydzielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 18:30, lis_23 napisał:

Czy poradnik ów będzie do kupienia,np.w Empiku,czy tu też Gram.pl ma wyłączność na sprzedaż?

Poradnik RASP będziesz mógł kupić w Empikach i w innych salonach prasowych.
Prawdopodobnie powinien on się pojawić też w ofercie empik.com.

Dnia 07.04.2011 o 18:30, lis_23 napisał:

czy jak zechcę dodać go do mojego zamówienia na EK to czy nic się z owym zamówieniem
nie popląta i czy,np.na odbiór EK nie będę musiał czekać do momentu aż ów poradnik zostanie
ukończony i dodany / fizycznie / do zamówienia?

Mamy zapewnienie od wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska, że dostarczy nam poradnik najpóźniej 09.05.2011, czyli przed spodziewaną dostawą gry.
Jeśli, odpukać, wydanie poradnika się opóźni, to doślemy Ci go pocztą za darmo, wcześniej wysyłając tylko samą grę, żebyś grę dostał o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 21:33, GringoG3 napisał:

Mogę prosić o edycję mojego zamówienia, do EK Wiedźmina 2 dodać ten poradnik do W2 który
macie w ofercie.

Napisz proszę maila do mnie albo do DOK z podaniem numeru Twojego zamówienia i z taką dyspozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
Czy jakoś wyjątkowo mógłbym już zapłacić za kolekcjonerkę Wieśka 2? Bo chcę mieć pewność, że ją kupię, a jak będę miał tyle czasu pieniądze, jest szansa, że nie przeznaczę ich na EK, tylko pod wpływem impulsu na coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 23:47, Harrolfo napisał:

Czy jakoś wyjątkowo mógłbym już zapłacić za kolekcjonerkę Wieśka 2? Bo chcę mieć pewność,
że ją kupię, a jak będę miał tyle czasu pieniądze, jest szansa, że nie przeznaczę ich
na EK, tylko pod wpływem impulsu na coś innego ;)

Niestety nie, bo musiałabym Ci wystawić teraz fakturę zaliczkową (żeby móc odprowadzić w tym miesiącu VAT od tej sprzedaży, a nie w maju), a to oznacza, że byłby problem ze skierowaniem Twojego zamówienia do realizacji w dniu dostawy z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym tak naprawdę różni się ''Przewodnik'' z EK Wiedźmina od ''Przewodnika'' dostępnego osobno? Wydaje się że są podobnej grubości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal nie ma możliwości wysyłki kurierskiej za granicę? Mieszkam w Wielkiej Brytanii i bardzo mi zależy aby otrzymać Wiedźmina 2 jak najszybciej. Oczywiście, mógłbym kupić na miejscu. Ale wiadomo - jak Wiedźmin to tylko po polsku ;) Szczególnie, że zamówiłem poradnik w pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 14:05, Harrolfo napisał:

Trzeba będzie zainwestować w jakąś pancerną świnkę-skarbonkę, czy coś ;)

Możesz mi dać na przechowanie tę kasę ;)
Albo lepiej: załóż sobie lokatę miesięczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 16:40, Buachu napisał:

Czym tak naprawdę różni się ''Przewodnik'' z EK Wiedźmina od ''Przewodnika'' dostępnego
osobno? Wydaje się że są podobnej grubości.

Przewodnik RASP jest na oko obszerniejszy, bo ma na pewno większą ilość stron i znacznie większy format.
W poniedziałek się podpytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 17:20, Sandro napisał:

Czy nadal nie ma możliwości wysyłki kurierskiej za granicę? Mieszkam w Wielkiej Brytanii
i bardzo mi zależy aby otrzymać Wiedźmina 2 jak najszybciej. Oczywiście, mógłbym kupić
na miejscu. Ale wiadomo - jak Wiedźmin to tylko po polsku ;) Szczególnie, że zamówiłem
poradnik w pakiecie.

Niestety, nie świadczymy jeszcze usługi wysyłki poza Polskę.
Musimy się dogadać z UPS, przeprogramować co nieco itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 19:24, akne napisał:

Niestety, nie świadczymy jeszcze usługi wysyłki poza Polskę.
Musimy się dogadać z UPS, przeprogramować co nieco itp.

Domyślam się, że jest jeszcze zbyt wcześnie aby mówić o jakichkolwiek datach? No cóż, przeboleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 16:40, Buachu napisał:

Czym tak naprawdę różni się ''Przewodnik'' z EK Wiedźmina od ''Przewodnika'' dostępnego
osobno? Wydaje się że są podobnej grubości.


Wiecej o tym poradniku masz w tym newsie: http://www.gram.pl/news_8AvlHOq8_Oficjalny_poradnik_do_gry_Wiedzmin_2_trafi_do_sprzedazy_kup_go_w_sklepie_gram_pl.html

W skrocie: to nie tylko poradnik, ale takze przewodnik po swiecie gry, a na dodatek tez takie kompedium o powstawaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 19:37, Sandro napisał:

Domyślam się, że jest jeszcze zbyt wcześnie aby mówić o jakichkolwiek datach? No cóż,
przeboleję :)

Na pewno nie wdrożymy wysyłki zagranicznej przed premierą W2.
Musimy to najpierw przetestować gruntownie itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o edycje zamówienia i dodanie poradnika, ale tak mnie naszła wątpliwość - jak to zapakujecie? Czy nie okaże się, że po rozpakowaniu na froncie pudełka wersji kolekcjonerskiej mam pięknie odciśnięty poradnik? Mam lekkiego fioła na koncie takich uszkodzeń i chyba bym już wolał dopłacić 10 zł niżby narazić kolekcjonerkę na szwank ;). Wybrałem odbiór osobisty w miejscowym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 03:41, Rzulek napisał:

Jeśli zamówię pakiet Wiedźmin2 + poradnik, to będę musiał za wysyłkę płacić jak za jeden
produkt czy za każdy osobno??


Poniewaz wszystko bedzie w jednej przesylce to oczywiste jest, ze nie bedziesz placil podwojnie. Co wiecej oszczedzisz 10 PLN, bo w zestaw Wiedzmin 2 (niezaleznie czy to Edycja Premium czy Edycja Kolekcjonerska) + poradnik jest tanszy niz gdyby te produkty kupowac osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 04:18, artur_nogaj napisał:

Poprosiłem o edycje zamówienia i dodanie poradnika, ale tak mnie naszła wątpliwość -
jak to zapakujecie? Czy nie okaże się, że po rozpakowaniu na froncie pudełka wersji kolekcjonerskiej
mam pięknie odciśnięty poradnik? Mam lekkiego fioła na koncie takich uszkodzeń i chyba
bym już wolał dopłacić 10 zł niżby narazić kolekcjonerkę na szwank ;). Wybrałem odbiór
osobisty w miejscowym punkcie.


Nie powinno byc zadnyc problemow. Zawsze na miejscu w punkcie odbioru mozesz sprawdzic czy z pudelkiem od EK jest wszystko w porzadku. A jesli nie bedzie (w co watpie) to poprosisz o inny egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować