Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2011 o 20:03, akne napisał:

Jeśli EK się potwierdzi, to na pewno ją będziemy mieć.


Sa w zyciu trzy pewne rzeczy: smierc, podatki i EK do nowej gry Blizzarda. ;-) Tak czy inaczej EK Diablo III na pewno bedzie, a jak bedzie to zamowie w sklepie gram.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 21:57, Wrukos napisał:

[znowu] Dzięki za pomoc! W nagrodę otrzymasz wirtualnego buziaczka, o: =*.

Łał, łał, ale jutro mój facet spuści Ci manto za molestowanie mnie ;)
On siedzi na forum biernie i czyta, co wypisuję i co piszą userzy :)

Sorki, że zaproponowałam samoobsługę, ale nie chce mi się teraz logować do n systemów przez n bramek, a jest opcja samodzielnej rezygnacji.

I nie pytam, dlaczego wolisz Premium, chociaż miło by było wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 22:18, akne napisał:

Łał, łał, ale jutro mój facet spuści Ci manto za molestowanie mnie ;)

Więc skorzystam z pozostałych mi chwil życia; =* :D

Dnia 01.04.2011 o 22:18, akne napisał:

Sorki, że zaproponowałam samoobsługę, ale nie chce mi się teraz logować do n systemów
przez n bramek, a jest opcja samodzielnej rezygnacji.

Nie ma problemu.

Dnia 01.04.2011 o 22:18, akne napisał:

I nie pytam, dlaczego wolisz Premium, chociaż miło by było wiedzieć :)

Na początku człowiek zdziczał, gdy pojawiła się EK, głowa Geralta wyglądała super, wszystko inne w zestawie też było cacy. Po chwili późniejszego zastanowienia można było stwierdzić, że kwota oscylująca wokół 250 zł za Edycję Premium + marną głowę (szkoda, że nie popiersie, lepiej by to wyglądało; wymieniam tylko głowę, ponieważ reszta elementów EK jest duuużo uboższa) to kwota lekko przesadzona. EP jest, jak na panujące standardy, naprawdę bogata i interesująca dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 22:14, akne napisał:

Co mi tu lekramę wstawiasz, to jest sprzeczne z leguraminem ;)


Od upominania uzytkownikow sa na forum Moderatorzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 18:14, Mateusz1380 napisał:

Mam takie pytanie czy w najbliższym czasie są planowane jakieś mocne obniżki konsol(chodzi
mi głównie o PlayStation 2)?


Niestety ze strony MS jak i SONY nic się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 15:48, Renzov napisał:

> Ooooo, blondynka nie w temacie, zaraz wyśle zapytanie do EA.

I jaka jest odpowiedź? Ja również bardzo czekam na potwierdzenie tej informacji.
Drugie pytanie- czy w Michael Jackson The Experience na PlayStation 3 również będzie
można śpiewać (tak, jak w wersji na xboxa)? Z tego co słyszałem nie, ale jest tak jak
wyżej- jest dużo niejasnych wiadomości, więc prosiłbym o rozwianie moich wątpliwości.

Informacja z Ubisoft Polska - w wersji na PS3 ni ema w ogóle funkcji śpiewu, jest ona tylko w wersji na Kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy doczekamy się kiedyś na gram.pl programu lojalnościowego dla klientów?? Bo z tego co pamiętam takie zapowiedzi były już w tamtym roku, a teraz cicho jest na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 09:42, Isilothar napisał:

Informacja z Ubisoft Polska - w wersji na PS3 ni ema w ogóle funkcji śpiewu, jest ona
tylko w wersji na Kinecta.

Czyli jest tak, jak myślałem. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałem zakupić w sklepie gram głośniki do komputera marki creative lub logitech ale ważne aby miały wejście na słuchawki a tu niektóre głośniki nie maja wejścia a podane jest ze maja i teraz nawet są błędne informacje i się zastanawiam które maja, które nie i czy one w ogóle posiadają zasilacz bo może też jest podany błąd
Prosiłbym aby poprawiono informacje, bo się pogubiłem i nie wiem które kupić z możliwością wejścia na słuchawki i żeby posiadały zasilacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma brzmieć treść potwierdzenia zamówienia EK Wiedźmina 2? "Potwierdzam swoje zamówienie, pieniądze już wpłaciłem" Coś takiego? Nie chcę się potem zbłaźnić,czy cuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 18:41, bobobo napisał:

Jak ma brzmieć treść potwierdzenia zamówienia EK Wiedźmina 2?


Na 7 dni przed wysylka dostaniesz maila z prosba o potwierdzenie lub oplacenie zamowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2011 o 20:07, Wojman napisał:

Na 7 dni przed wysylka dostaniesz maila z prosba o potwierdzenie lub oplacenie zamowienia.
:)


Wiem,ja się pytałem jaka powinna być jego treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 20:08, bobobo napisał:

Wiem,ja się pytałem jaka powinna być jego treść.


Po prostu link potwierdzający na maila.
Klikniesz - zaktualizujesz status zamówienia.
Następnie powinieneś dostać informacje dotyczące płatności - w jaki sposób je zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 15:00, karolekx23x napisał:

Chciałem zakupić w sklepie gram głośniki do komputera marki creative lub logitech ale
ważne aby miały wejście na słuchawki a tu niektóre głośniki nie maja wejścia a podane
jest ze maja i teraz nawet są błędne informacje

A możesz mi tu wkleić linki do tych błędnie opisanych produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 13:06, sharkien napisał:

A ja mam takie pytanie: Czy doczekamy się kiedyś na gram.pl programu lojalnościowego
dla klientów?? Bo z tego co pamiętam takie zapowiedzi były już w tamtym roku, a teraz
cicho jest na ten temat. Pozdrawiam

Doczekamy się, zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, jak Wojman i NikiNicoo powyżej napisali - 7 dni przed wysyłką zamówienia przedpremierowego otrzymujesz od nas mail z prośbą o jego potwierdzenie (jeśli wybrałeś płatność przy odbiorze) lub opłacenie (jeśli wybrałeś płatność z góry).
W przypadku Wiedźmina 2 EK takie maile zostaną wysłane wcześniej - w okolicach 01.05.2011, czyli około 10-12 dni przed wysyłką.
Na potwierdzenie zamówienia pobraniowego masz 7 dni od pierwszego maila z prośbą o potwierdzenie (po 5 dniach przesyłamy przypomnienie, zamówienie zostaje automatycznie anulowane po kolejnych 2 dniach).
W przypadku płatności z góry masz 14 dni od daty pierwszego maila z prośbą o dokonanie płatności, po tych 14 dniach nieopłacone zamówienie zostaje anulowane.

Nie da się zapłacić za grę wcześniej ani wcześniej potwierdzić zamówienia - trzeba poczekać na mail od nas sygnalizujący konieczność opłacenia/potwierdzenia. Ta opcja jest odblokowywana 7 dni przed wysyłką pre-ordera (lub w przypadku W2 EK 01.05).
Nie należy płacić na konto, na które klient wpłacił należność za inne zamówienie (bo np. komuś się spieszy i nie chce czekać na mail od nas ze szczegółami dotyczącymi płatności) - bo u nas do każdego zamówienia jest nowy numer subkonta generowany (smart collect), i dzięki temu szybko wiemy, czy dane zamówienie zostało opłacone.

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytanie, to pytaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować