Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 15:33, Snafu napisał:

Czy macie w planach sprzedaż kolekcjonerki (tej "większej") Uncharted 3?


Jeśli tylko SONY postanowi nam zaproponować to oczywiście znajdzie się w ofercie. To gdzie ta kolekcjonerka się pojawi, zależy od decyzji lokalnego SONY, który na pewno podpisze stosowną umowę z partnerem, który weźmie tę edycję na wyłączność. Jeśli nikt nie okaże się wystarczjąco "mocny" wtedy zapewne będzie dostępna na całym rynku.

Czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu najdroższa,

Czy przewidujesz jakoś w najbliższej przyszłości dostawę Stalkera: Zew Prypeci?
Bo z tego co widz obie wersje, premierowa i Premium Games są niedostępne.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc mam znów dwa pytanka do Ciebie :)
1. LEM dał już coś znać na temat promocji?
2. Czy u was też będzie promocja Ubisoftu Exclusiva (kupujesz jedną grę z czarnej kolekcji, drugą z czerwonej lub niebieskiej dostajesz gratis)? Bo w innych sklepach już taką promocję wprowadzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:22, skodr napisał:

1. LEM dał już coś znać na temat promocji?

Będzie trochę tanich gier, ale żadna Arma.
Dostawa 03.07.2011.

Dnia 29.06.2011 o 19:22, skodr napisał:

2. Czy u was też będzie promocja Ubisoftu Exclusiva (kupujesz jedną grę z czarnej kolekcji,
drugą z czerwonej lub niebieskiej dostajesz gratis)? Bo w innych sklepach już taką promocję
wprowadzili :)

U nas od 01.07.2011, czekamy na towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 08:47, Phobos_s napisał:

Czy przewidujesz jakoś w najbliższej przyszłości dostawę Stalkera: Zew Prypeci?
Bo z tego co widz obie wersje, premierowa i Premium Games są niedostępne.

Next week. Przestał się kompletnie sprzedawać, czekałam, aż stary stock się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 08:19, dreamer94 napisał:

Ta cena to już ostateczna ? Drogo w porównaniu z ACB. O, i w nazwie nie powinno być dwukropka.

Cena - nic nie jest pewne oprócz śmierci i podatków, a do tego pewnie premiera PC przesunie się na marzec, już 2x tak było :)
Bez dwukropka podaje Ubisoft, media stosują nazwę z dwukropkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 22:50, dudi92 napisał:

To co jest u was w EK to właśnie tzw. Nexus Edition. Animus Edition jest bardziej rozbudowana.
To jest Animus Edition:
http://www.ebgames.com.au/ps3-154227-Assassins-Creed-Revelations-Animus-Edition-PlayStation-3


Odnośnie Animusa polski oddział Ubisoft nie udzielił jeszcze jednoznacznej informacji: będzie czy nie będzie.
Czyli bądźcie cierpliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach to fajne wiadomości, od LEMU liczę na jakieś gry fajne akcji bo mają ich dość dużo :)
Fajnie też, że promocja Ubisoftu będzie u was :) W takim razie muszę czekać do 3 :)
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:26, akne napisał:

> 1. LEM dał już coś znać na temat promocji?
Będzie trochę tanich gier, ale żadna Arma.
Dostawa 03.07.2011.


Szkoda ;/ Ale dziękuję za fatygę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu pytanko: chciałbym u Was zamówić edycję kolekcjonerską Assassin''s Creed Revelations z odbiorem osobistym w Poznaniu. Gra ma PEGI 18+, a ja nie jestem pełnoletni i muszę wiedzieć czy w takim razie mogę przyjść.
Wiem, że ktoś już poruszał to pytanie, ale wolałbym się upewnić, bo czasy się zmieniają.

P.S.
Nie, nie będę latać po ulicy w białej szacie, zabijać ludzi, wchodzić na budynki, obiecuję ;)

P.S.2
Coś się Wam kopie w sklepie. Gdy wybrałem PS3\Gry Akcji\A-B to pokazało mi C-C, gdy wybiorę C-C to pokazuje D-F itd. Taki błąd występuje na każdej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:33, akne napisał:

a do tego pewnie premiera PC przesunie
się na marzec, już 2x tak było :)


Nie mogłem się powstrzymać i muszę napisać, że jednak liczę na inny bieg wydarzeń. Więcej optymizmu tutaj proszę :)
Taki mały spam.
Ale mogę też o coś zapytać- czy macie zaplanowane już jakieś super-dalekie promocje na listopad?
Coś w okolicach bardzo (nie)prawdopodobnej premiery ACR na PC. Czy Wasze plany nie sięgają tak daleko?
I jeszcze może znowu pomęczę o planowane bonusy dla starych klientów gram.pl- wiadomo coś nowego?
Tyle, idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych którzy nie odwiedzają face Ubi. Ubisoft oficjalnie potwierdził Animus Edition w Polsce. Teraz jak to napisali "prowadzą rozmowy z partnerami handlowymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie co do promocji (sorry, że Ci głowę zawracam ale po prostu chcę sobie listę gier do zamówienia zrobić :P), będzie u was Promocja Pomarańczowej Kolekcji Klasyki od Cenegi (2 gry w cenie 1)? W ich sklepie jest więc jestem ciekawy czy u was też będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście edycji limitowanej BF3. Zauważyłem, że w sklepie EA do pre-ordera dodają strzelbę bojową 870 Battlefield 3 Edition oraz beret w grze BF Play4Free. Czy przy zamówieniu na gram.pl też się to dostaje czy to tylko w sklepie EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie tej promocji gier EA w waszym sklepie na X360 oraz na PS3.

Czy jeżeli zamawiając Mass Effecta 2 na PS3 za 189 zł 90 gr można jako drugą wybrać sobie Crysis 2 Nano Edition za 49 zł 90 gr, bo niby jest na tej liscie gier objętych promocją.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 18:28, Konradfus napisał:

Czy jeżeli zamawiając Mass Effecta 2 na PS3 za 189 zł 90 gr można jako drugą wybrać
sobie Crysis 2 Nano Edition za 49 zł 90 gr, bo niby jest na tej liscie gier objętych
promocją.

"Aby skorzystać z promocji włóż do koszyka grę objętą promocją.
Po wejściu w koszyk kliknij przycisk "Złóż zamówienie" - wtedy pojawi się lista dostępnych gier w promocyjnej cenie 49,90 zł."
Nano nie jest dostępne za 49,90 zł.
Musiałbyś włożyć do koszyka Nano i wtedy możesz kupić inną grę (nie Nano) za 49,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 13:56, skodr napisał:

Jeszcze jedno pytanie, będziecie mieli jeszcze Dark Void i Fear 2?

Dark Void - nie, FEAR 2 - tak, od 05.07.2011 ponownie w ofercie.
Mam na myśli PC, jeśli interesują Cię wersje konsolowe, to podaj, na jaką platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować