Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2011 o 17:22, dudi92 napisał:

Mam pytanie odnoście edycji limitowanej BF3. Zauważyłem, że w sklepie EA do pre-ordera
dodają strzelbę bojową 870 Battlefield 3 Edition oraz beret w grze BF Play4Free. Czy
przy zamówieniu na gram.pl też się to dostaje czy to tylko w sklepie EA?

Ta promocja tylko w sklepie EA obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:15, skodr napisał:

Ja mam jeszcze jedno pytanie co do promocji (sorry, że Ci głowę zawracam ale po prostu
chcę sobie listę gier do zamówienia zrobić :P), będzie u was Promocja Pomarańczowej Kolekcji
Klasyki od Cenegi (2 gry w cenie 1)? W ich sklepie jest więc jestem ciekawy czy u was
też będzie :)

Nie będzie takiej promocji w najbliższym czasie, chyba że się nagle o niej dowiem :)
Next week rusza inna wyprzedaż cenegowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 22:33, dudi92 napisał:

Informacja dla tych którzy nie odwiedzają face Ubi. Ubisoft oficjalnie potwierdził Animus
Edition w Polsce. Teraz jak to napisali "prowadzą rozmowy z partnerami handlowymi".

Potwierdzam. Bardzo chcemy to mieć w ofercie i staramy się o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 22:29, Radekl2 napisał:

Ale mogę też o coś zapytać- czy macie zaplanowane już jakieś super-dalekie promocje na
listopad?
Coś w okolicach bardzo (nie)prawdopodobnej premiery ACR na PC. Czy Wasze plany nie sięgają
tak daleko?

Ani nasze ani plany wydawców nie sięgają tak daleko.
Jeśli w okolicach premiery ACR zdarzy się promocja na coś innego, to po prostu napiszesz do naszego DOK, żeby Ci dołożyli to do zamówienia.

Dnia 29.06.2011 o 22:29, Radekl2 napisał:

I jeszcze może znowu pomęczę o planowane bonusy dla starych klientów gram.pl- wiadomo
coś nowego?

Kompleksowy program lojalnościowy raczej nie zostanie uruchomiony w tym roku, ale dla stałych klientów szykujemy pojedyncze niespodzianki, np. akcję darmowej wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 21:10, wojcio102 napisał:

Aniu pytanko: chciałbym u Was zamówić edycję kolekcjonerską Assassin''s Creed Revelations
z odbiorem osobistym w Poznaniu. Gra ma PEGI 18+, a ja nie jestem pełnoletni i muszę
wiedzieć czy w takim razie mogę przyjść.
Wiem, że ktoś już poruszał to pytanie, ale wolałbym się upewnić, bo czasy się zmieniają.

Do odbioru zamówienia w punkcie GO24 musisz mieć kod, który otrzymujesz w mailu i w smsie.
System PEGI jest tylko zaleceniem, nie bezwzględnie obowiązującym "przepisem".
Osoby niepełnoletnie mieszkają z rodzicami/opiekunami i to te osoby powinny monitorować, w co gra ich latorośl.
Dziecka nie da się upilnować - jeśli nie kupi gry 18+ po kryjomu, to i tak może pograć u kolegi itp.
13-letni syn mojej koleżanki gra w Wiedźmina 2 za wiedzą matki - uznała, że i tak go nie upilnuje, a owoc zakazany smakuje bardziej.

Dnia 29.06.2011 o 21:10, wojcio102 napisał:

Coś się Wam kopie w sklepie. Gdy wybrałem PS3\Gry Akcji\A-B to pokazało mi C-C, gdy wybiorę
C-C to pokazuje D-F itd. Taki błąd występuje na każdej platformie.

Co jakiś czas to stronicowanie się wykrzacza niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 20:05, skodr napisał:

Ach to fajne wiadomości, od LEMU liczę na jakieś gry fajne akcji bo mają ich dość dużo
:)
Fajnie też, że promocja Ubisoftu będzie u was :) W takim razie muszę czekać do 3 :)
Dzięki za odpowiedź :)


BTW: za tydzień startujemy z fajnymi promocjami na końcówki nakładów edycji kolekcjonerskich na PC.
Uprzedzając pytania: Nie, Wiedźmin 2 jeszcze się nie załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :) A tak swoją drogą mogliście zacząć te promocje właśnie w listopadzie, bo nic nie zostanie. Zobaczę czy coś wtedy mnie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 19:26, akne napisał:

> Jeszcze jedno pytanie, będziecie mieli jeszcze Dark Void i Fear 2?
Dark Void - nie, FEAR 2 - tak, od 05.07.2011 ponownie w ofercie.
Mam na myśli PC, jeśli interesują Cię wersje konsolowe, to podaj, na jaką platformę.


Chodziło mi właśnie o wersję PC :)
Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie jest system obowiązkowy, ale uznałem, że lepiej się zapytać, bo nieprzyjemną byłoby sytuacją przyjechać po grę do salonu, a wyjść z pustymi rękoma ;)

Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy jest już coś wiadomo na temat edycji kolekcjonerskiej Batmana: Arkham City?
I czy w ogóle będzie dostępna w sklepie gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 19:31, akne napisał:

Potwierdzam. Bardzo chcemy to mieć w ofercie i staramy się o to.

Na cenę i planowaną datę preordera oczywiście za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:27, akne napisał:

Next week. Przestał się kompletnie sprzedawać, czekałam, aż stary stock się skończy.


Oki.
Dzięki Aniu za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy Splinter Cell trylogia i Splinter Cell double agent w pomarańczowej kolekcji pojawią się jeszcze kiedykolwiek na gramie? Jeśli tak z chęcią dołączyłbym te tytuły do aktualnego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam kilka problemów i proszę Cię o pomoc :)

1.Złożyłem zamówienie na Battlefield Bad Copmany 2 ale w dostępności pisze (dopiero teraz zauważyłem), że będzie dopiero za 1-7 dni, czy to znaczy, że przyślecie mi paczkę dopiero wtedy gdy dany produkt będzie dostępny czy po prostu wykasujecie mi go z zamówienia? (i dodatkowe pytanie, jeśli wyślecie mi go to załapię się jeszcze na promocję skoro złożyłem w jej terminie zamówienie?)

2. Skorzystałem z promocji Ubisoftu 2 za 1, zamówiłem Prince Of Persia-Trylogia i Splinter Cell Conviction a za złotówkę wziąłem Far Cry 2 i Prince Of Persia 2008, problem w tym, że na zamówieniu (gdy już złożyłem) nie ma tych dwóch ostatnich gier na liście, wiesz może czemu?

3.Czy jest możliwość by "przetrzymać" moje zamówienie przez jeden dzień? (tak aby w wtorek zostało wysłane jeśli można a nie w poniedziałek). Kompletnie zapomniałem, że jutro ma być ta promocja LEMU i jeżeli będzie w tej promocji parę fajnych tytułów to pewnie chciałbym zedytować zamówienie i dodać parę tytułów, tak ładnie proszę :)

Byłbym wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego 3 to zdałem sobie sprawy, że sprawę sam poknociłem i pewnie nie dasz rady nic z tym już zrobić ponieważ zamówiłem na kuriera (płatność przy odbiorze) a kiedyś mi pisałaś, że jak ktoś chce aby paczkę wysłano mu później to powinien zamówić na przelew bankowy i napisać do Obsługi Klienta (czy kogo tam :P) by opóźnić realizację paczki, ech szkoda, że dopiero teraz sobie o tym przypomniałem :(
Mam jednak nadzieję, że dasz radę odpowiedzieć na 2 pozostałe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 19:41, akne napisał:

BTW: za tydzień startujemy z fajnymi promocjami na końcówki nakładów edycji kolekcjonerskich
na PC.
Uprzedzając pytania: Nie, Wiedźmin 2 jeszcze się nie załapie :)



Czekałem. Czekałem. I się doczekałem! Ogromne dzięki, przy każdej takiej promocji, o którą niektórzy (w tym ja) prosili, czuję, że gram.pl jednak klientów słucha, co jest w obecnych czasach wyjątkiem.
Oby były jakieś ciekawe oferty i ładne ceny, wtedy na pewno cuś sobie wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy jeszcze do tych edycji kolekcjonerskich na PC. Kiedy można liczyć na dokładną listę? I czy to będą raczej takie całkowite resztki- 1, 2, 5 sztuk, czy coś więcej? Może coś fajnego i taniego by się tam znalazło, ale pasuje wiedzieć dokładny dzień, żeby nie przegapić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akne mam pytanko jak zmówienie zostanie wysłane jutro w poniedziałek ( wybrałem odbiór osobisty ) to będe musiał odebrać do piątku czy będzie można podjechać w sobotę, bo jest 5 dni roboczych na odebranie ale są liczone od dnia wysłki czy następnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować