Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Aniu, czy mogłabyś się dowiedzieć czegoś na temat edycji kolekcjonerskich Assassin''s Creed Relevations? Póki co widzę w Polsce tylko edycje specjalne+Codex(który swoją drogą nie jest zbyt interesujący), a za granicą dostępna jest również wersja Animus i wersja z figurkami. Byłbym bardzo wdzięczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o jakieś informacje na temat wysyłek tych nieszczęsnych Geraltowych głów? Zgłaszałem problem z głową i wytłoczką. Zbliża się koniec sierpnia a tu ani widu ani słychu. Czy wysyłka postępuje, czy moja reklamacja nie została pozytywnie rozpatrzona? Na stronie Wiedźmina drugiego sierpnia pisali, że wysyłka będzie zrealizowana w ciągu najbliższych trzech tygodni. Żadnej informacji co i jak nie dostałem, więc trochę się zacząłem martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 13:55, heyboy napisał:

Mogę prosić o jakieś informacje na temat wysyłek tych nieszczęsnych Geraltowych głów?
Zgłaszałem problem z głową i wytłoczką. Zbliża się koniec sierpnia a tu ani widu ani
słychu. Czy wysyłka postępuje, czy moja reklamacja nie została pozytywnie rozpatrzona?
Na stronie Wiedźmina drugiego sierpnia pisali, że wysyłka będzie zrealizowana w ciągu
najbliższych trzech tygodni. Żadnej informacji co i jak nie dostałem, więc trochę się
zacząłem martwić.

Tak jak pisałam wcześniej wysyłkę wytłoczek realizujemy sukcesywnie ręcznie, nie z magazynu, żeby je pieczołowicie opakować, a to nie jest łatwe. Wielka bela folii bąbelkowej topnieje, kartony o odpowiednich wymiarach zdobywamy na bieżąco. DOK jest już w komplecie po sezonie urlopowym, więc w najbliższym czasie spodziewaj się maila z prośbą o potwierdzenie adresu do wysyłki i gotowości do odebrania paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 12:06, barsum napisał:

Aniu, czy mogłabyś się dowiedzieć czegoś na temat edycji kolekcjonerskich Assassin''s
Creed Relevations? Póki co widzę w Polsce tylko edycje specjalne+Codex(który swoją drogą
nie jest zbyt interesujący), a za granicą dostępna jest również wersja Animus i wersja
z figurkami. Byłbym bardzo wdzięczny. :)

Bo bałagan informacyjny jest z tymi edycjami. Animus to w Polsce po prostu Edycja Kolekcjonerska, a Nexus w Polsce będzie tylko w sklepie Ubi.
Jeśli coś pomyliłam, to przepraszam, ale sama mam bałagan w głowie przez tę mnogość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 00:29, Lex napisał:

Mamy dobre kontakty z Sony, jeśli coś takiego będzie w Polsce dostępne, to na pewno będziemy mieć to w ofercie, więc obserwuj sklep gramowy i newsletter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 21:06, akne napisał:

Tak jak pisałam wcześniej wysyłkę wytłoczek realizujemy sukcesywnie ręcznie, nie z magazynu,
żeby je pieczołowicie opakować, a to nie jest łatwe. Wielka bela folii bąbelkowej topnieje,
kartony o odpowiednich wymiarach zdobywamy na bieżąco. DOK jest już w komplecie po sezonie
urlopowym, więc w najbliższym czasie spodziewaj się maila z prośbą o potwierdzenie adresu
do wysyłki i gotowości do odebrania paczki.

Czyli niepotrzebnie się martwiłem. Dzięki wielkie za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nexus to EK, a Animus ma być rzekomo tylko w sklepie UBI(w którym go swoją drogą nie ma :P). Ale faktycznie, mieszają z tymi edycjami co nie miara, w szczególności że stosunek zawartości do ceny jest nieciekawy. :P Dzięki za odpowiedź w każdym razie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania co do Deus Exa (nowego) na PC.
Ta wersja za 119 zł nadal ma tytuł "Deus Ex: Bunt Ludzkości + Wybuchowy pakiet DLC" ale jest napisane w opisie, że DLC są dla zamówień przedpremierowych. Jak to w końcu jest?
Drugie pytanie: czy za tydzień można będzie spokojnie zamówić Deusa? Bo widzę, że teraz jest na wyczerpaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 07:18, barsum napisał:

Nexus to EK, a Animus ma być rzekomo tylko w sklepie UBI(w którym go swoją drogą nie
ma :P). Ale faktycznie, mieszają z tymi edycjami co nie miara, w szczególności że stosunek
zawartości do ceny jest nieciekawy. :P Dzięki za odpowiedź w każdym razie. :)


Jest Edycja Specjalna, Nexus i Animus. Animus, tak jak pozostałe, będzie również dostępna w normalnych sklepach. Tylko jeszcze nie wiadomo w jakich i za ile, ta informacja ma być podana pod koniec wakacji, czyli już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 14:04, Harrolfo napisał:

Ta wersja za 119 zł nadal ma tytuł "Deus Ex: Bunt Ludzkości + Wybuchowy pakiet DLC" ale
jest napisane w opisie, że DLC są dla zamówień przedpremierowych. Jak to w końcu jest?

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasu kodów, przestanie obowiązywać jutro, bo kody już są na wyczerpaniu.

Dnia 28.08.2011 o 14:04, Harrolfo napisał:

Drugie pytanie: czy za tydzień można będzie spokojnie zamówić Deusa? Bo widzę, że teraz
jest na wyczerpaniu.

Nowa dostawa będzie do jutro, ale nie gwarantuję, że towar będzie dostępny za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 23:07, Isildur napisał:

Aniu, będzie dostępny jeszcze: Tomb Raider Ultimate Edition ? Jak tak to kiedy? :)

Nie będzie dostępny, nie sprzedawał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 13:45, akne napisał:

Nie będzie dostępny, nie sprzedawał się.

Szkoda myślałem, że kupię no ale cóż ;)
Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu mam do ciebie takie pytanie, pisałem w sprawie przesyłki która do mnie nie doszła do DOK i dostałem maila z tekstem:
"Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę z firmą Schenker. Przepraszamy za niedogodności."

To oznacza, że przesyłka do mnie dotrze czy tylko, że gram.pl wyjaśni sprawę ;) Bo nie jestem pewien więc postanowiłem się zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 16:32, skodr napisał:

Aniu mam do ciebie takie pytanie, pisałem w sprawie przesyłki która do mnie nie doszła
do DOK i dostałem maila z tekstem:
"Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę z firmą Schenker. Przepraszamy za niedogodności."

To oznacza, że przesyłka do mnie dotrze czy tylko, że gram.pl wyjaśni sprawę ;) Bo nie
jestem pewien więc postanowiłem się zapytać :)


Nie wiem, w czym jest problem, ale ostatnio w przypadku Schenkera było jakieś nieporozumienie - dwie firmy (my i inna firma) dostały tę samą pulę numerów przewozowych, więc klienci dostawali nie swoje paczki.
Jeśli coś zamówiłeś i nie dostałeś zamówienia, to wyślemy Ci je ponownie, albo Schenker odnajdzie paczkę ( bo im się zdarza np. dostarczyć paczkę dopiero w drugim dniu po wysłaniu).
Jutro się zorientuję, o co chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:46, Mateusz1380 napisał:

Chciałbym się spytać czy jest jakikolwiek cień szansy że pojawią się w sklepie takie
perełki na PS2 jak Panzer Front Ausf.B?

Ojoj, musiałam to wrzucić w Wiki EN, bo kilka serwisów growych nie dało żadnych wyników wyszukiwania.
Perełki sprowadzamy oszczędnie, gry na PS2 tylko bardziej chodliwe, sądząc po opisie w Wiki marne szanse na dorwanie tego gdziekolwiek.
Poszukaj na ebayu może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 20:18, akne napisał:

kup w muve, mój kolega Emil się ucieszy :)


Chyba nie mam wyboru ;)
Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować